Skocz do zawartości

Sigerous Mod 1.7 Geonezis Addon


Cromm Cruac

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem sporo sprzętu od handlarza Powinności, aby zaliczyć quest na likwidację mutantów w cementowni. Rozwalam poltergeisty, pijawki i kontrolery, ale na końcu przychodzi wiadomość o niezaliczeniu questu na Skadowsku o spłaceniu długów Płotki (zwlekałem z tym zadaniem, bo nie mogłem znaleźć 3 gwiazd wieczornych dla Sułtana). Wykonywał ktoś już te zadania, czy muszę cofnąć i najpierw spłacić Płotkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zwykły quest poboczny, pewnie minął ci jakiś limit czasowy albo zginął jakiś konieczny do dalszej części zadania NPC. Jak ci nie zależy to nie musisz się cofać. Nawet już nie pamiętam co tam później po przyniesieniu artefaktów było, więc pewnie nic ważnego. W tej serii zadań z Płotką i Sułtanem ważny jest tylko osobisty schowek Wilka. Jeśli masz go zaznaczony na mapie nie musisz się martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzędzia dla Nowikowa do ulepszenia detektorów na pewno są zaznaczone na mapie, jeśli u ciebie nie to coś masz źle. Narzędzia do wiązek granatów musisz znaleść sam. Ich położenie jest prawdopodobnie losowe. Ja moje znalazłem w zakładzie utylizacji w kanałach pod głównym budynkiem, tym gdzie siedzieli najemnicy. Czyli musisz zejść do piwnicy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich broni używacie najczęściej? Ja kupiłem u Żwawego unikalny Hk-G 36 'Commando' - ulepszyłem go ( niestety możemy ulepszać wszystkie elementy na maxa), na wszystkie zadania go zabieram, na pewno jeden z najlepszych szturmowych w grze. Jako drugą broń biorę shotgun lub Dragunova- w zależności od typu zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszą mam FN FAL Paratroper ale to jest różnie bo używam to co ma lepszy wygar i da się zamontować jakiś przyzwoity celownik. W 2 łapie za to miotacz z ognia, wymiata konkretnie, a jak położył 3 snorki na raz to mu się oświadczyłem, pseudogigant pada po 2 sekundach w żarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chem_ik Fleszka może pojawić się w kilku miejscach na Tartaku:

1. W domu z rozwalonym dachem, należy szukać do góry na strychu na podłodze, to ten dom gdzie w podstawce gdzie były narzędzia dla Kardana

2. za budynkiem z cegły z rurą w trawie

3. gdzieś blisko belki bliżej metalowego ogrodzenia

4. w krzakach na zboczu patrząc z samochodu ciężarowego do wyjścia z tartaku na most

5. za regałem w głównym budynku

korn06 Info o snajperkach jest na Jupiterze (Magazyn kontenerów, gdzie siedzą bandyci i skąd musimy uwolnić Mitaja) jast tam schowek (plecak) który u mnie był na dachu przybudówki przy głównym budynku (dostajemy się tam idąc po rurach), ale ta informacja może być też w innych miejscach na terenie magazynu kontenerów:

1. pod krzakiem w pobliżu głównego budynku, na lewo od niego.

2. na samej górze kontenera, na który dostajemy się skacząc z Ziła.

3. na ziemi obok drutu kolczastego na prawo.

4. w otwartym kontenerze w centrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kobal

Raven weszła na forum SGM pod linka którego i Tobie dałem, a stamtąd przy odrobinie znajomości rosyjskiego można już się prawie wszystkiego dowiedzieć ;)

UWAGA - do wszystkich testujących :excl:

Mod ma jeden błąd, który nie jest zależny od polonizacji. Po zebraniu 256 artefaktów może się wam zdarzyć "zawisanie" w PDA kwestów - gra nie będzie ich wam zaliczać. Zdarzyło się to zarówno kobalowi, jak i mnie.

Teoretycznie nie powinno to mieć miejsca, bo domyślnie w polonizacji wyłączyłem licznik artefaktów, który ten błąd generuje, ale mimo to mod w jakiś sposób zlicza znalezione arty.

Jedyna na to rada - robić częste twarde sejwy i gdy zauważycie u siebie coś takiego, cofacie się w zapisach do momentu gdy wszystko działało jak należy i PRZESTAJECIE ZBIERAĆ ARTY. O ile się nie mylę, gar nie zlicza nam artów znalezionych w schowkach i w inny sposób niż za pomoca detektora.

Na razie nic z tym błędem nie udało się zrobić. Jedni go mają , inni nie. Nie wiadomo dlaczego tak się dzieje :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.