Skocz do zawartości

Fallout 3


malakas

Rekomendowane odpowiedzi

FALLOUT 3

Fallout_3_cover_art.png

Fallout 3 to kolejna odsłona zapoczątkowanego w 1997 roku cyklu, w którego skład wchodzą najlepsze gry z gatunku RPG, jakie do tej pory ujrzała światło dzienne..mowa tutaj o Fallout 1 i 2. W tej chwili na rynku dostępne jest pięć dodatków DLC do F3...Operacja Anchorage, Dzióra (Fallout 3: The Pitt), Broken Steel, Point Lookout, Mothership Zeta

Brutalność w Fallout 3 została silnie wyeksponowana. Przykładowo trafiony w głowę wróg żegna się z życiem w asyście rozbryzgującej się na wszystkie strony zawartości czaszki. Sceny te prezentowane są w zwolnionym tempie. Pojedynki z oponentami nie należą do najłatwiejszych z uwagi na dopracowaną Sztuczną Inteligencję. Wrogowie kryją się za przeszkodami terenowymi, zbierają się w obliczu zagrożenia w trudne do pokonania grupy..itd. Gra naprawdę w wielu momentach wymaga dobrej strategii działania.

Warto wspomnieć ,że jest to największa do tej pory lokalizacja w historii polskich gier komputerowych. Na dzień dzisiejszy dostępna jest pełna wersja gry na PC w języku polskim. Tłumaczenia nie doczekały się jednak dodatki, a szkoda bo to całkiem spory kawałek gry. Miejmy nadzieję, że kiedyś poznamy je w wersji polskiej...jeżeli się mylę i dodatki są już w wersji PL, proszę o stosowne sprostowanie i materiały.

Twórcy z Bethesda Softworks mieli naprawdę ciężkie wyzwanie by sprostać oczekiwaniom graczy, którzy mieli już za sobą przygody w poprzednich odsłonach. Czy im się to udało opinię możecie wyrazić sami...

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 Game of the Year Edition posiadam takie wydanie zawiera wszystkie dodatki i są w języku polskim :) a same spolszczenia do dodatków można znaleźć w necie jak się dobrze poszuka :P http://www.youtube.com/watch?v=uYGq7oBx9VQ dla tych którzy nie uwierzą dopóki nie zobaczą :P

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fallout 3 to znakomita gra, aż czuć ten klimat Post-Apokaliptycznego świata, przeszedłem grę dwa razy i pewnie nie raz jeszcze będę w nią grał. Co do DLC to nie grałem jedynie w tego z tymi kosmitami którzy nas porywają na ich wielki statek. Ale najbardziej mi się podobał dodatek Point Lookout, tamtejsze tereny są najlepsze moim zdaniem, ciekawe zadania sprawiały że chciałem jak najdłużej tam siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie mam zamiaru reklamować innego forum , ale na Tawernie Hrotgara jest gość nickiem Aurelinus, dla mnie geniusz w dziedzinie kompilacji modów i przerabianiu pod wersje PL. Jest do Fallouta 3 + dodatki mod typu Oblivion Lost Ultimate , duży projekt , polecam Ci Malakas , zupełnie inna gra. Wszystko ładnie spolszczone. Do Fallout New Vegas jest również ale to sobie sam poczytasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie może być lepszego źródła informacji.. :rolleyes: Buber to załóż proszę temat i opisz mody w działach poszczególnych gier...jak Ci się chce bo jesteś kumaty w temacie..wstaw linki jeżeli wolno itd. Jeżeli wiesz dużo o Fallout to możesz rozwinąć trochę to forum..całe Twoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam pytanie dotyczące gry, Jako że ma świetny klimat pos - apo, podobnie jak stalker to mam zamiar kupić wydanie gry F3 GOTY PL. Mój system to W7 64 bity. Gra jest na steam i czy ruszy na W7 64 bity bo czytałem że jest nieskonfigurowana pod W7.


Znalazłem takie cośhttp://www.cenega.pl/pomoc-techniczna/fallout-3-game-of-the-year-edition2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fallouta 3 przeszedłem całego i muszę powiedzieć przyjemnie mi się grało, miałem z Wersji Premium Games, i kurcze języka polskiego nie mogłem zainstalować gdyż wywalał mi błąd musiałem tylko mieć angielski język i polskie napisy :D Co najlepsze Filmik na końcu był po Polsku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.