Jump to content

Fallout 3


malakas
 Share

Recommended Posts

FALLOUT 3

Fallout_3_cover_art.png

Fallout 3 to kolejna odsłona zapoczątkowanego w 1997 roku cyklu, w którego skład wchodzą najlepsze gry z gatunku RPG, jakie do tej pory ujrzała światło dzienne..mowa tutaj o Fallout 1 i 2. W tej chwili na rynku dostępne jest pięć dodatków DLC do F3...Operacja Anchorage, Dzióra (Fallout 3: The Pitt), Broken Steel, Point Lookout, Mothership Zeta

Brutalność w Fallout 3 została silnie wyeksponowana. Przykładowo trafiony w głowę wróg żegna się z życiem w asyście rozbryzgującej się na wszystkie strony zawartości czaszki. Sceny te prezentowane są w zwolnionym tempie. Pojedynki z oponentami nie należą do najłatwiejszych z uwagi na dopracowaną Sztuczną Inteligencję. Wrogowie kryją się za przeszkodami terenowymi, zbierają się w obliczu zagrożenia w trudne do pokonania grupy..itd. Gra naprawdę w wielu momentach wymaga dobrej strategii działania.

Warto wspomnieć ,że jest to największa do tej pory lokalizacja w historii polskich gier komputerowych. Na dzień dzisiejszy dostępna jest pełna wersja gry na PC w języku polskim. Tłumaczenia nie doczekały się jednak dodatki, a szkoda bo to całkiem spory kawałek gry. Miejmy nadzieję, że kiedyś poznamy je w wersji polskiej...jeżeli się mylę i dodatki są już w wersji PL, proszę o stosowne sprostowanie i materiały.

Twórcy z Bethesda Softworks mieli naprawdę ciężkie wyzwanie by sprostać oczekiwaniom graczy, którzy mieli już za sobą przygody w poprzednich odsłonach. Czy im się to udało opinię możecie wyrazić sami...

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Fallout 3 Game of the Year Edition posiadam takie wydanie zawiera wszystkie dodatki i są w języku polskim :) a same spolszczenia do dodatków można znaleźć w necie jak się dobrze poszuka :P http://www.youtube.com/watch?v=uYGq7oBx9VQ dla tych którzy nie uwierzą dopóki nie zobaczą :P

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fallout 3 to znakomita gra, aż czuć ten klimat Post-Apokaliptycznego świata, przeszedłem grę dwa razy i pewnie nie raz jeszcze będę w nią grał. Co do DLC to nie grałem jedynie w tego z tymi kosmitami którzy nas porywają na ich wielki statek. Ale najbardziej mi się podobał dodatek Point Lookout, tamtejsze tereny są najlepsze moim zdaniem, ciekawe zadania sprawiały że chciałem jak najdłużej tam siedzieć.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nie mam zamiaru reklamować innego forum , ale na Tawernie Hrotgara jest gość nickiem Aurelinus, dla mnie geniusz w dziedzinie kompilacji modów i przerabianiu pod wersje PL. Jest do Fallouta 3 + dodatki mod typu Oblivion Lost Ultimate , duży projekt , polecam Ci Malakas , zupełnie inna gra. Wszystko ładnie spolszczone. Do Fallout New Vegas jest również ale to sobie sam poczytasz.

Link to comment
Share on other sites

Tak nie może być lepszego źródła informacji.. :rolleyes: Buber to załóż proszę temat i opisz mody w działach poszczególnych gier...jak Ci się chce bo jesteś kumaty w temacie..wstaw linki jeżeli wolno itd. Jeżeli wiesz dużo o Fallout to możesz rozwinąć trochę to forum..całe Twoje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Mam pytanie dotyczące gry, Jako że ma świetny klimat pos - apo, podobnie jak stalker to mam zamiar kupić wydanie gry F3 GOTY PL. Mój system to W7 64 bity. Gra jest na steam i czy ruszy na W7 64 bity bo czytałem że jest nieskonfigurowana pod W7.


Znalazłem takie cośhttp://www.cenega.pl/pomoc-techniczna/fallout-3-game-of-the-year-edition2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity