Skocz do zawartości

Brak helikoptera na agropromie


Kamil28

Rekomendowane odpowiedzi

witam Po ożywieniu muchy w szpitalu i przejściu na agroprom, rozmowie z muchą i z Duchem nie przylatuje helikopter. brak jest arhary i teleportu przy bramie. Gram z dopą i przez brak helikoptera nie dostaje sms od błyskawicy żeby odblokowac qwesty błyskawicy i martwe miasto. W poradniku pisze ze po muche i pozostałych powinien przylecieć helikopter, powinien pojawić się teleport przy bramie i sms od błyskawicy. U mnie jest coś nie tak. Prosze o pomoc jak ten problem rozwiazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może pominąłęś jakąś rozmowę w szpitalu- Pantera, jej ojciec, Doktor? Najlepiej cofnij do Szpitala i sprawdź wszystko dokładnie.

rozmawiałem z doktorem, z ojcem pantery, stworzyłem kamień powodzenia, ożywiłem muche, rozmawialem z pantera, przyszedł sms ze wysyłaja po muche helikopter, ma przejście ze szpitala na agroprom. na agropromie rozmawiam z muchą potem z duchem. duch mowi o spotkaniu władców zony i pyta czy słysze helikoptery. potem koniec. czekam i nic sie nie dzieje. moze jakis save by pomogl z tego miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sugerowałbym wczytać wcześniejszy zapis ze szpitala i jeszcze raz przejść na Agroprom. Pewnie jakiś skrypt nie zaskoczył, to słaby punkt moda, sam wstawiałem fotki gdzie Muchę podmieniło mi na jakiegoś brodatego stalkera :) I jeszcze jedno, przecież Duch pojawia się dopiero po spotkaniu. Może wszystko jest dobrze, poszukaj teleportu ( to była taka kula jak pamiętam ) który cię powinien przenieść na komin na bazie stalkerów na Agropromie.Jeżeli przeniesiesz się na komin to wszystko gra, samo spotkanie to tylko próba zgrabnego zakończenia kilku wątków fabularnych, spokojnie można sobie je darować. A z komina też trzeba zejść za pomocą teleportu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, przecież Duch pojawia się dopiero po spotkaniu. Może wszystko jest dobrze, poszukaj teleportu ( to była taka kula jak pamiętam ) który cię powinien przenieść na komin na bazie stalkerów na Agropromie.Jeżeli przeniesiesz się na komin to wszystko gra, samo spotkanie to tylko próba zgrabnego zakończenia kilku wątków fabularnych, spokojnie można sobie je darować.

A z komina też trzeba zejść za pomocą teleportu !!!

Duch jest od początku na Agropromie. Gdy zakończymy rozmowy ze wszystkimi postaciami jeden z helikopterów odleci, a drugi się zablokuje i idziemy na spotaknie z Arharą, a potem z Kłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam się często sypią skrypty. O ile pamiętam to chyba za siódmym czy ósmym wczytaniem u mnie dopiero wszystko poszło jak trzeba. Zdarzało się że część nie odlatywała albo wszyscy stali jak słupy lub Arhara się nie pojawiał. Trzeba męczyć sejwa aż do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam się często sypią skrypty. O ile pamiętam to chyba za siódmym czy ósmym wczytaniem u mnie dopiero wszystko poszło jak trzeba. Zdarzało się że część nie odlatywała albo wszyscy stali jak słupy lub Arhara się nie pojawiał. Trzeba męczyć sejwa aż do skutku.

To u Ciebie odleciały oba helikoptery?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem, nikt jeszcze nie zgłaszał takich problemów, może sam wpadniesz na jakiś pomysł co z tym zrobic. Spróbuj zrobić sejwa na Agropromie po rozmowie z Duchem i go wczytać.Mam sejwy z Solianki to mogę wysłać, jeśli chcesz z tego samego momentu.

to jak mozesz to wyslij te savy bede wdzieczny

chcialem dokonczyc wreszcie sole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

po zaliczeniu wszystkiego w szpitalu ( dialogi , arty, ) idę na agroprom z Muchą rozmawiam z Duchem czekam na śmigłowce i nic . wielokrotnie wczytywałem sejwy powtarzałem szpital nie pomogło .

To 2 sejwy: ze szpitala i z Agropromu, gram na zwiększonym udźwigu: http://wyslijto.pl/files/download/x4rym8omhm

witam niestety na dzień dzisiejszy 09-01-2014 sejwy nie są dostępne i mój problem dotyczy DMX a z postów powyżej wynika ze chodzi o sole. W soli bez problemu zaskoczyło od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.