Skocz do zawartości

Sigerous Mod 1.6 - DEZERTER 2


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Heh dzięki Yurek :).

===================================

Mam problem gdy podchodze do helikopterów euakuacyjnych

FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression	: fatal error
[error]Function	 : xrServer::Process_update
[error]File		 : D:prog_repositorysourcestrunkxrGamexrServer_process_update.cpp
[error]Line		 : 39
[error]Description : <no exp[b][/b]ression>
[error]Arguments	 : Beer from the creator of 'S_ACTOR '; initiator: 0x00000001, r_tell() = 66, pos = 5, objectID = 0


stack trace:

Bug

Edytowane przez Junx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sgm Jenot 2.2 nie działa mi mam wylot podczas loadingu nowej gry.

FATAL ERROR

[error]Expression : !m_error_code

[error]Function : raii_guard::~raii_guard

[error]File : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp

[error]Line : 748

[error]Description : ....a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatascripts_g.script:2191: attempt to index local 'file' (a nil value)

stack trace:

0023:69737365 AcXtrnal.DLL

Edytowane przez Koksar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam:) a ja w Prypeci mam taki problem:(

FATAL ERROR   [error]Expression   : 0 [error]Function   : ErrorLog [error]File   : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_engine_script.cpp [error]Line   : 49 [error]Description : Couldnt find sounds fightfriendly_grenadefriendly_grenade_ with prefix characters_voicehuman_03stalker    

poradziłem sobie wystarczyło  tylko utworzyc plik i wszystko działa jak trzeba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ten mod to jakas porazka bo mam takie lole bez Falal Errora ale cos takiego mam w logu:

* [x-ray]: economy: strings[39270 K], smem[10438 K]! Invalid ogg-comment version, file:  e:program files (x86)s.t.a.l.k.e.r. extreme edition [pl]s.t.a.l.k.e.r. - zew prypeci plgamedatasoundsactorbullet_hit_pain_1.ogg! Invalid ogg-comment version, file:  e:program files (x86)s.t.a.l.k.e.r. extreme edition [pl]s.t.a.l.k.e.r. - zew prypeci plgamedatasoundsactorbullet_hit_pain_2.ogg! Invalid ogg-comment version, file:  e:program files (x86)s.t.a.l.k.e.r. extreme edition [pl]s.t.a.l.k.e.r. - zew prypeci plgamedatasoundsactorbullet_hit_pain_3.oggcompiling shader model_env_lqcompiling shader model_env_lq_1! Missing ogg-comment, file:  e:program files (x86)s.t.a.l.k.e.r. extreme edition [pl]s.t.a.l.k.e.r. - zew prypeci plgamedatasoundscharacters_voicehuman_02banditfightfirefire_1.ogg! Missing ogg-comment, file:  e:program files (x86)s.t.a.l.k.e.r. extreme edition [pl]s.t.a.l.k.e.r. - zew prypeci plgamedatasoundscharacters_voicehuman_02banditfightfirefire_2.ogg! Missing ogg-comment, file:  e:program files (x86)s.t.a.l.k.e.r. extreme edition [pl]s.t.a.l.k.e.r. - zew prypeci plgamedatasoundscharacters_voicehuman_02banditfightfirefire_3.ogg! Can't find texture 'arsenal_modsvd_sk1_d1'compiling shader model_def_lplanes_1compiling shader deffer_model_bump_d-hq_1compiling shader deffer_model_bump_d-hq_0! Missing ogg-comment, file:  e:program files (x86)s.t.a.l.k.e.r. extreme edition [pl]s.t.a.l.k.e.r. - zew prypeci plgamedatasoundscharacters_voicehuman_02stalkerfightfriendly_grenadefriendly_grenade_1.ogg! Missing ogg-comment, file:  e:program files (x86)s.t.a.l.k.e.r. extreme edition [pl]s.t.a.l.k.e.r. - zew prypeci plgamedatasoundscharacters_voicehuman_02stalkerfightfriendly_grenadefriendly_grenade_2.ogg! Missing ogg-comment, file:  e:program files (x86)s.t.a.l.k.e.r. extreme edition [pl]s.t.a.l.k.e.r. - zew prypeci plgamedatasoundscharacters_voicehuman_02stalkerfightfriendly_grenadefriendly_grenade_3.ogg! Missing ogg-comment, file:  e:program files (x86)s.t.a.l.k.e.r. extreme edition [pl]s.t.a.l.k.e.r. - zew prypeci plgamedatasoundscharacters_voicehuman_02stalkerfightfriendly_grenadefriendly_grenade_4.oggcompiling shader model_def_lplanes_3compiling shader deffer_model_flat_3compiling shader model_distort_1compiling shader model_def_lplanes_0compiling shader model_def_lplanes_2compiling shader model_distort_2! Invalid ogg-comment version, file:  e:program files (x86)s.t.a.l.k.e.r. extreme edition [pl]s.t.a.l.k.e.r. - zew prypeci plgamedatasoundsweaponsak103_shot.oggcompiling shader particle_alphaonlycompiling shader shadow_direct_model_aref_1compiling shader deffer_model_bump_d-hq_2compiling shader model_env_lq_0! Invalid ogg-comment version, file:  e:program files (x86)s.t.a.l.k.e.r. extreme edition [pl]s.t.a.l.k.e.r. - zew prypeci plgamedatasoundsweaponsak74_shoot.oggstack trace:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich.Jestem w Prypeci i staram się odnaleźć narzędzia dla wojskowego mechanika - jedne znalazłem na placu przed kinem Prometeusz ale drugich za grzybka nie mogę namacać.Może ktoś wie gdzie się one znajdują?( są one potrzebne do całkowitej modyfikacji egzo).Generalnie modzik chodzi bez zarzutu wypady mam jedynie przy przechodzeniu z lokalizacji na lokalizację , ale zapis gry działa i po wczytaniu zapisu idzie dalej.

pozdrawia. i z góry dziękuję za podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.