Jump to content

Wrogość NPC..Akim, gdzie jest Siwy


Bloody2
 Share

Recommended Posts

A po co do niego strzelałeś ? Jeśli zmiana w pliku game relations nie pomaga to tylko cofać się w zapisach. Akim to handlarz, zmieniałeś wpisy w kolumnie trader ? Poza tym może wpisałeś zbyt małą wartość. To co jest zapisane w game_relations to niejako pozycja wyjściowa. To w sejwach są wpisy o twoich postępach w grze. Spróbuj mu tam wpisać 5000 na przykład.

Link to comment
Share on other sites

Po prostu nieuważnie czytasz dialogi. Siwy jest związany z linią fabularną o Zaginionej Ekspedycji, która zaczyna się na Kordonie przy zwłokach żołnierza. Ostatni ślad to PDA które mieli ci naprawić ludzie Barmana, ale zdarzyło im się je zepsuć. To że znacznik Siwego się wyświetla to po prostu błąd skryptów. Siwy pojawi sie w tym miejscu dopiero jak zrobisz quest dla Łukasza związany z donosicielem Pawlikiem. Przy zwłokach wspólnika Pawlika, Ary znajdziesz PDA i to jest moment kiedy w Dziczy pojawi się Siwy i wymieniona wyżej linia fabularna ruszy dalej.

Link to comment
Share on other sites

Cierpliwości ...dużo kwestów otwiera się dopiero po zabiciu Gwara...wcześniej Sacharow nie będzie gadał..:). Grupa Siwego pojawia się późno w fabule. Jeżeli go nie ma to znaczy, że jeszcze nie pora. Może również być przypadek, że znajdziesz (pod ogrodzeniem na prawo idąc na Jantar) jego ciało. 8. Na Dziczy, przy samym przejściu na Jantar znajdujemy grupę Siwego, z jego PDA dowiadujemy się, że o ekspedycji wie Sacharow. 9. Sacharow zechce z nami rozmawiać dopiero po wyłączeniu Mózgozwęglacza i wypełnieniu nitki..poszukiwania zabójców Kła

Link to comment
Share on other sites

Nic takiego nie mam z saharem mogę rozmawiać

Czy masz jakieś pytanie u Sacharowa na które nie chce odpowiedzieć i zbywa Cię mówią ten tekst...o wyłączeniu Zwęglacza. Jeżeli tak to jeszcze nie pora...jeżeli nie to spawner..nie postaci, tylko PDA Siwego. Ze spawnerem nie musisz się śpieszyć..jeżeli pojawi się później, a ty będziesz miał już to zaliczone to może być kłopot. Lepiej odwlec to w czasie i zająć się innymi zadaniami.
Link to comment
Share on other sites

Więc zostaje Spawn. Nie wiem jak się spawnuję NPC więc zespawnuje sobie PDA siwego oby się nie gryzło później. spawn PDA nic nie dał u zacharowa nie mam dialogu związanego z questem to jest naprawdę wkurzające bo tylko ten quest jest potrzebny do dalszej przygody niech mi ktoś napisze JAK JAKA JEST KOMENDA W SPAWNIE ZA SIWEGO ?

Link to comment
Share on other sites

...potrzebne PDA Siwego nie postać..wróć do zadania z zdrajcą Pawlikiem i zrób je poprawnie. Zabrałeś PDA z trupa zanim doszło do zaliczenia kwestu, albo użyłeś spawnera.. Potem wszystko potoczy się prawidłowo, według tego co pisaliśmy. Siwy pojawi się w swoim czasie. Jeżeli robisz kwesty spawnerem to niedługo pograsz w Soljankę.. :)..dlaczego, dlatego że spawner daje tylko przedmioty, nie uruchamia dialogów powiązanych z nimi i z zadaniami.

Link to comment
Share on other sites

Jaki spawn, zespawnować to sobie możesz parę apteczek. Skoro masz PDA Siwego to w nim jest tylko informacja ,że o ekspedycji może coś wiedzieć Sacharow. Natomiast u Sacharowa odpowiednia opcja dialogowa pojawi się dopiero gdy GG spotka się z Duchem i wykona dla niego kilka zadań. Konkretnie to ja pamiętam ta linia fabularna ruszała jak Duch przenosił się w okolice wejscia do lab X10. Czyli jeśli nie masz Ducha tam w tunelu pod ziemią to do Sacharowa nie masz co iść.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity