Skocz do zawartości

Problem z ikonami inwentarza


Banita

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to chyba go nigdy nie uruchomię :( w tamtym roku się z tym męczyłem dość długo i nic z tego.... Teraz jak zobaczyłem że jest cała spolszczona tutaj kolega napisał że działa to aż mnie krew zalewa że ja nie mogę tego uruchomić... Jestem tak zakręcony że już nawet nie wiem co mam pobierać... w dziale pobieralnia.. I jakieś max dobre spolszczenie by się przydało takie co wiele osób już na nim grało z powodzeniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Zaczynam działać.... Wszystko mam zrobione puki grę z patchowałem do wer 1.004 gra działa pomyślnie... Teraz zabieram się do moda zrobię tak samo wszystko zgodnie jak instrukcją ...Później zdam relacje i loga w razie problemów.. Pozdrawiam

Instalacja moda poszła tym razem zgodnie z planem :wub: :wub: :wub: W KOŃCU NA TĄ CHWILKĘ CZEKAŁEM :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Oraz musiałem go od razu włączyć wszystko jest ok...Tylko na początku jak stoimy obok tego gościa ze śrubą w ręce w dolnym prawym rogu podany jest przedmiot... hmm jest tylko połowa tego szarego napisu druga połówka jest ucięta... W górnym lewym rogu jest mapka kwadratowa z taką kolorową kreską lipnie to wygląda... HMM Może pominołem jakiś dodatek by tego nie było... Żeby było normalna mini mapka i nazwa broni...I jakiś czas na misję żeby to zlikwidować... Oraz Dziękuje wszystkim tym co włożyli się w dokładny opis tego moda..Pozdrawiam wszystkich http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.png

Edytowane przez Banita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zrobić żeby na mini mapce były te kropki to gdzie jest? I czy w ekwipunku ma tak być że naboje zamiast naboi pokazane mam kawałek karabina , apteczka to nie wiadomo co, pistolet to jakieś złote monety...Da się to jakoś zrobić żeby wszystko było na swoim miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zrobić żeby na mini mapce były te kropki to gdzie jest? I czy w ekwipunku ma tak być że naboje zamiast naboi pokazane mam kawałek karabina , apteczka to nie wiadomo co, pistolet to jakieś złote monety...Da się to jakoś zrobić żeby wszystko było na swoim miejscu?

Że co? Możesz opisać to w miarę zrozumiale, a jeśli masz coś źle w ekwipunku to podaj screena.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zrobiłem tak mam hud-a tak jak na obrazku... Ale nie mam tych kropek i zaznaczonej twojej postaci.... Jest tylko sama mapka.... A co do ekwipunku jak otwieram to zamiast apteczki mam złotą monetę... Oczywiście da się ją użyć (mam obrzyna a w ekwipunku na tej ikonce jest obrzyn wraz z shotganem... zamiast ikonka naboi mam ikonkę kałacha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za taką jakość ale screeny z gry nie chciały mi się zrobić musiałem zrobić je kamerka....

Oto obrazek z bronią obrzyn:

http://imageshack.us...bronobrzyn.jpg/

To mini mapka stoję obok wojskowych:

http://imageshack.us...minimapkac.jpg/

A to naboje w ekwipunku:

http://imageshack.us...89/nabojeg.jpg/

Sory za jakość, ale inaczej n ie dałem rady ważne że coś widać

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, niektórzy to naprawdę mają pecha do Solianki, pierwszy raz widzę takie dziwactwa, pkt dla Ciebie. Uważam, że musiałeś coś źle skopiować i dlatego masz błedy z wyświetlaniem. Screeny robisz domyślnie na F12, zapisują się w dokumentach w folderze StalkerSHOC/screenshots

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz błąd instalacji ...odinstaluj wszystko..wyczyść rejestr..i postaw podstawkę 1..postaw podstawkę z patchem 1.004 2....zainstaluj Soljankę + dopelnienie + 2 patche...bez spolszczenia.....daj F12 i wklej tutaj fotkę hud i inwentarza do tematu.... zapisują się w dokumentach w folderze StalkerSHOC/ screenshots 3..to samo po instalacji ostatniego spolszczenia 4..instalowałeś jakieś fix dla monitorów.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tam jest tylko apteczka naboje flaszka dla wojskowych i ten obrzyn w martwym trupie znalazłem na farmie... Robię reinstalkę zrobię później screena z ruskiej z hudem...bez spolszczenia

//

Gdy chciałem włączyć grę bez spolszczenia dostałem taki log

FATAL ERROR
[error]Expression	: fatal error
[error]Function	  : CStringTable::Load
[error]File		  : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\string_table.cpp
[error]Line		  : 53
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments	 : string table xml file not found ui_st_mm_mp.xml, for language rus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod nie ruszy bo brak tam plików z podstawki. Mam nadzieję, że uruchamiasz moda według instrukcji i zrobiłeś wszystkie ustawienia... Podaj trochę danych... ... jaką podstawkę moda masz u siebie.? POL. ENG..spolszczona jaka ? ...Degradowałeś patch w jaki sposób.? ...jaki sprzęt...mocny słaby..? Jeszcze jedna opcja...wrzuć do gry ponownie HUD od Korn i zobacz zmiany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Polską J. wersje bez żadnych wgrywanych spolszczeń. Patcha 1.004 musiałem pobrać i zainstalować.... A co do mojego sprzętu to mam procka 3.0... 1,5gb ramu i 512radka ..... A robiłem reinstalkę to tylko od korna z hud-em to na mini mapce pokazały mi się już te kropki kto gdzie jest... tylko zegarek uciekł na środek ekranu... Ale rzeczy w ekwipunku dalej wyglądają jak śmieci...pomieszane w taki sposób ciężko się gra a nawet można powiedzieć ze nie opłaca się grać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banita, załóżmy że dobrze zainstalowałeś moda (w czasie kopiowania oczywiście potwierdzałeś zgodę na zamianę plików) , ale może nie kompletnie pobrałeś lub źle rozpakowałeś poszczególne części (pamiętam że miałem na początku problemy z podwójnym patchem), od dawna mówię żeby każdy plik pobierać przez jdownloader, bo ten program od razu sprawdza ewentualne błędy CRC. Może wyślij mi jeszcze sejwa z początku gry, gdy stoisz obok Astronoma, lub jakiś późniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dopełnienie 001 do 003 Patch pobrałem te zalecane gdzie 20 i 03 są razem już spakowane w gamedata może to dlatego?

Save

http://wyslijto.pl/plik/j46whbtaun

Teraz pobrałem oba patche z tego rus transfera 2 mam osobno... Robię reinstalke...

Jeśli to nic nie da oleję to i dam sobie z tym spokój widocznie zbyt długą się nacieszyłem solką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej z błędem w ekwipunku pobrałem dop 001 do 003 rozpakowało się bez żadnych błędów lecz wypakowałem patch 20 i 03 był odrazu w jenym gamedata... Pominę to i pobrałem patch 20 i 03 z rus servera są oddzielnie w gamedata... Najpierw wgram sol później dopa ,p 20 i na koniec p 03... huda twojego i ten pliczek w bin.... włączę.... jeśli znowu nie bd mi się włączać bd musiał wgrać spol... Wtedy normalnie bd mi się gra włączać... Robię to ostatni raz bo i tak już nic innego nie wymyślę... Ale dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.