Skocz do zawartości

Modern Warfare 3, złodzieje są coraz bardziej brutalni


Rekomendowane odpowiedzi

6000 kopii Modern Warfare 3 skradzionych

Dołączona grafikaOkoło 6000 kopii Call Of Duty: Modern Warfare 3 zostało wczoraj skradzionych we Francji. Zamaskowani złodzieje doprowadzili kolizji z ciężarówką dostawczą w Créteil na południu Paryża, po czym użyli gazu łzawiącego, by zneutralizować kierowców. Wartość skradzionego towaru to około 400,000 Euro. Cały skok był dokładnie zaplanowany.

To jak do tej pory największa kradzież Call Of Duty w historii, wcześniej złodzieje próbowali co najwyżej wynieść kilka kopii z magazynów, bądź ze... http://www.modernwar...radzionych.html

Jeszcze trochę i będą przewozić partie gier jak pieniądze w konwiach. :excl:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukradną we Francji rozprowadzą po Europie wschodniej (podobnie z samochodami :D) partia gierek dotrze do Rosji i tam słuch o nich zaginie :D @Junx: Mogli pobrać z torrentów ale może woleli za ciężko "zaplanowane" pieniądze ukraść :D @Buber: Masz też rację...ale pamiętaj o tym że wielu producentów gier nastawia się na jak największe zyski i wolą wydać grę póki tytuł jest "gorący".Najczęściej robią to znane firmy wydawnicze, i tu dobrym przykładem może być seria gier The Sims,robią grę a później wydają do niej milion dodatków,po dodatkach robią drugą część i znów to samo,wszystko po to żeby maszyna do robienia kasy się kręciła.Ludzie to kupują do czasu i wreszcie ta maszynka do robienia kasy "zatrze się" i ludzie tego nie będą brać.Weźmy też pod uwagę to że jakość wielu gier nie jest adekwatna do jej ceny bo jak mam kupić grę która od kilku serii zmienia się tylko graficznie oraz dzieje się w innych latach a styl rozgrywki jest ten sam (biegnij przed siebie i zabijaj wszystko co się rusza) i przejdę ją w kilka godzin a kosztuje ona dajmy na to 150 zł to sorki ale wolę poczekać kiedy ta gra stanieje i to znacznie albo ją pobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mają scenariusz na nowy dodatek. "Nowe Cele: Wraz z kpt. Price'm przedostań się niezauważony na autostradę i ochraniaj ciężarówkę, wyeliminuj każdego kto będzie chciał ją zatrzymać! Kpt. Price: Soap, it's too late. Two tangos already halted the lorry. Take your sniper rifle and try to get on the other side. Stay low, don't let anyone to spot you. <minutę później> Kpt. Price: We've been compromised! Soap, follow that jeep, I'll try to get some help! Nikolai do you read me? Nikolai: Loud and clear captain Price..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naznaczony-masz sporo racji, ale to działa też w drugą strone ,np. gry Blizzarda wszystkie są dopracowane i mozna na nie czekac latami bo wiesz ze produkt będzie udany, dlaczego, bo mają kase . Wiadomo ze ich gry też sie piraci , ale oni bazują raczej na WoW z którego mają stały dochód. I racja ze firmy nastawiają sie na zysk bo gdybyś wiedział że twoją firme okradną z kilkudziesiecioprocentowego zysku w krótkim czasie to też pewnie byś sie chciał zabezpieczyc :) I uwierz, wiele gier jest juz bardzo tanich w reedycjach a i tak jak ktos chce zagrac to siega do torrentów czy tym podobne . Fakt , że ostatnio gry z serii CoD można przejść w 2-3 godz. ale niestety był czas przywyknąć ;) Oczywiście nie mówię tylko o piraceniu gier tej serii ale ogólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buber-Blizzard ma fajne gry i warto na nie czekać wiem to po oczekiwaniach na diablo 3 gdyż 2 mi się już powoli nudzi.A co do tego okradania założę się,że gdyby gry były tańsze chociaż o odrobinkę to więcej ludzi by je kupiło oraz powinni robić dłuższe gry bo jak myślę to każdy by wolał wydać 150 zł i grać co najmniej przez miesiąc niż wydać także 150 zł i przejść grę na najtrudniejszym w niecałe 3 godziny.ja to nie powiem bo święty nie jestem i też czasem zdarzy mi się gierkę jakąś ściągnąć ale i to nie za często gdyż wolę mieć satysfakcję że mam coś "zdobyte uczciwie" tak było z Czystym niebem :D najpierw jechałem na piracie,lecz tuż przed wyjściem z bagien coś mnie tknęło i za kilka dni pognałem do sklepu i kupiłem(jeśli ktoś mi nie wierzy to mogę zrobić zdjęcie płytki z jakimś dopiskiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość piratów to młodzież która pobiera grę by ją przejść i się pochwalić, a któryś powie ze kupił to zaraz inni go od frajera wyśmieją.

Też posiadam w swojej kolekcji koło już 200 oryginalnych gier, co jakiś czas można na allegro i forach wyhaczyć za bescent gry. Dzieki uprzejmości tych co wolą bulić po 120zł w dniu premiery.

Znalazłem w necie i zmodyfikowałem troszeczkę w pajncie :D

To się nazywa złodziejstwo. Torrnty nikogo nie zabijają ani nie krzywdzą czy nie zabierają jednemu na rzecz drugiego, tylko ma jeden i drugi.

Recenzja MW3 http://tvgry.pl/?ID=2039

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam na razie około 55 orginałek ale to dlatego że tytuł musi mnie zainteresować to wtedy kupuję a przyznaję to co do tego to jestem wybredny :D Buber- :rolleyes: chociaż połowy tytuły pamiętasz??? :D Kpuc-z tą młodzieżą masz rację...daleko nie szukając postawię na przykład mojego kuzyna ma kilka oryginalnych gierek ale większość to piraty bo mówi że mu szkoda pieniędzy na gierki,ale na jedną paczkę fajek dziennie to już nie żałuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świete słowa...a tytuły to bardziej wzrokowo pamietam :) Mój największy problem ( oprócz maniactwa i nałogu grania) to taki że nie mam sprecyzowanego gatunku...gram we wszystko co mi się spodoba...ale bardziej stawiam na fabułę. Na szczęście żona już mi nawet obiad podaje do kompa bo bym z głodu zdechł. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam sprecyzowanego gatunku ale gra musi mi się spodobać. Wiadomo że Fabuła jest ważniejsza od grafiki,chociaż w niektórych grach i to i to stoi na strasznym poziomie.Ostatnio pocinałem w The Saboteur i Operation flashpoint Dragon rising,a aktualnie gram w Velvet Assasin polecam tą grę każdemu kto lubi skradanki, gdyż nieraz trzeba nieźle nagłówkować zanim się przejdzie koło Niemiaszka :D. Ja to praktykę z jedzeniem obiadu przy komputerze mam opanowaną do perfekcji:D nieraz to jestem taki leniwy że koło kompa sobie biorę trochę kawy,cukru,mleka,czajnik elektryczny i kawę sobie robię przy komputerze :D To gratuluję żony :D koleś ostatnio ze swoją się pokłócił bo on się zachowywał jak "ameba",tylko praca,dom a w domu komputer,ale on moim zdaniem strasznie przesadzał z tym kompem :D dzieckiem generalnie ciągle ona się zajmowała a gdy mu raz zwróciłem uwagę że dzieckiem 6 miesięcznym się nie zajmuje tylko siedzi przed komputerem to powiedział mi "ty jakiś pojeb..y jesteś,przecież chodzę z nim na spacery" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja juz przetestowałem MW3...w zasadzie mój syn bo kupiłem na PS3...moja pecetowa wersja dopiero przyjdzie z Polski. A z dzieckiem ja akurat mam spokój bo tez pyka...tylko jak wspomniałem PS3..no i oczywiście WoW na Macu na moim koncie bo sie leniowi nie chciało samemu do 80 lvl dochodzic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukradli gre a co z kluczami produktu pewnie były spisane i zostaną zablokowane. Jednak to żadna przeszkoda dla piratów zrobić craka i wrzucić do sieci. Wiele repacków stalkera to pirackie gry ale tam nawet na oficialnych forach podają że dana gra ma tabletke albo nie ma. Jak na tak krótką gre tyle kasy to bardzo dużo i dla samego przejscia w dobrze znanym stylu nie warto. Sam mam sporo oryginalnych gier w które nie gram bo są inne sprawy nawet w stalkera nie gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzysz na to ze złej perspektywy...34 graczy kupuje nowe CoDy dla multi...ja akurat nie , ale z chęcią zagram w singla jak w każdą z serii. Chociaż szczerze powiem, gra jak dla mnie jest za szybka, za duzy chaos.Oczywiście wojna, ale bez przesady...coraz mniej klimatu...juz bardziej klimatyczny był nowy Medal, takie moje zdanie. Mam na mysli singla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tyle samo grałem. Gra jest za szybka i mapy są za małe...a co do steamu to wszyscy narzekaja, ale umówmy się , jest to platforma raczej na kraje europy zachodniej, stany itp...gdzie 50 euro za gre nikogo nie przeraża, sam mam kilkanaście tytułów ponieważ musze nieraz czekać po dwa tygodnie na paczkę z polskimi grami z Ultimy. Nigdy nie było żadnych problemów ze steamem...pomijając oczywiscie sprawe degradacji Stalkera na patch 1.004 (mam ze steama , kumpel pozyczył poprzednią gre i nie mogę sie doprosić oddania, a kiedy przychodzi ochota na pogranie w stalkera nie można czekać), gdzie steam uporczywie dopatchowywał gre samodzielnie :D A gdy masz płyte to instalacja na steamie trwa tyle samo co normalnie...i nie musisz przejmować sie patchami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden minus stalkera na steamie mody nie chcą działać.

Na steamie można zrobić kopie zawartości lokalnej, sam tak właśnie mam z kilkoma tytułami, wtedy tylko przywracasz stalkera w 1.0004 blokujesz aktualizację i wolna chata:P

Oczywiście do modów najwygodniej jest posiadacz wersje premierowa pudełkową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.