Skocz do zawartości

Wypad do pulpitu i popsute sejwy


kmicic0

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiło mnie się takie cuś:

http://imageshack.us...11122820l0.jpg/

Po próbie wczytania poprzedniego sejwu cała masa komunikatów z Błędem

Wklejam wszystkie:

FATAL ERROR
[error]Expression    : fatal error
[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp
[error]Line		  : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ...ow of chernobylgamedatascriptsbind_stalker.script:881: attempt to concatenate field '?' (a nil value)
stack trace:

FATAL ERROR
[error]Expression    : fatal error
[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp
[error]Line		  : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ...r. - shadow of chernobylgamedatascriptssak.script:479: attempt to index field 'actor' (a nil value)
stack trace:

FATAL ERROR
[error]Expression    : fatal error
[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp
[error]Line		  : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ...of chernobylgamedatascriptssak_off_corpses.script:155: attempt to index field 'actor' (a nil value)
stack trace:

FATAL ERROR
[error]Expression    : fatal error
[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp
[error]Line		  : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ... of chernobylgamedatascriptsagroprom_tasks.script:73: attempt to index field 'actor' (a nil value)
stack trace:

Muszę zacząć od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie gry w Solę z dopełnieniem, przez całą grę miałem 2 takie błędy, trzeba standardowo cofnąć 1, 2 sejwy, ale w twoim przypadku błędy powoduje Bioradar- zdejmuj go w Wiosce na Kordonie, Barze i w bazie na Magazynach Wojskowych. Swoją droga, ciekawe gdzie tak szybko znalazłeś Bioradar? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to tylko raz wyskoczyło u sidora jak sobie siedziałem tam trochę... Po za tym z bio chodzę na magazyny wszędzie i nie wyskakuje mi to ino często mi leci gra coś ostatnio do pulpitu bez loga nie wiem czemu co jest przyczyną

I po wyłączeniu mózgozwęglacza są tam takie turbiny jedna z lawą druga pusta do której można zejść i sejwnąć grę... ODRADZAM sejwy po tym przestają chodzić.. Lepiej sawe zrobić niżej na powierzchni ale nie tam na dole bo inaczej bd musieli wracać do poprzedniego zapisu...

//

Dziś po długiej walce z częstymi wylotami w końcu w logu się coś zapisało 2 razy nad przeładowaniem m16 3 raz ledwo co wczytał się save od razu wyrzuciło na wina... Później save przestał działać...

Wyłączyłem ten Mózgowęglacz , tego stwora przeszedłem kawałek i koniec wyloty zaraz jak z chodzę z taki schodków...

Mianowicie ta linijki w logu była jakaś dziwna... Może to dlatego że tylko akurat w tej misji zaliczyłem około 25 wypadów na pulpit...>

Wczytywanie przestrzennej bazy danych...
* phase time: 115 ms
* phase cmem: 294735 K
Wczytywanie detali...
* phase time: 17 ms
* phase cmem: 294735 K
Wczytywanie stref i portali...
WARNING: Occlusion map 'c:program filesthqs.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobylgamedatalevelsl10u_bunkerlevel.hom' not found.<<<<<to
* phase time: 20 ms
* phase cmem: 294788 K

_______

Zrobiłem tak wyszedłem z mapy i wszedłem z powrotem i nie wysypało się już ani razu.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisaliśmy o tym już kilkakrotnie...Wyloty w X-10 np. są spowodowane robieniem kilku zadań jednocześnie ..nie należy tutaj ich nawarstwiać...zrobić jedno, potem wyjść i wrócić po kolejne.

W X-10 psują się również zapisy gry..trzeba trochę cierpliwości potem to wszystko zaniknie, pod warunkiem,że do moda nie jest napchane dodatków. Sola 3.09 powinna być czysta a wówczas gra będzie dużo przyjemniejsza. Miałem przyjemność zakończyć moda na Zatonie.. :)..

Jest jedna zasada...miałeś wylot, zablokowały się postacie, lub dialogi = załaduj poprzedni zapis...jeżeli nie pomogło załadowanie gry z ostatnich dwóch zapisów to szukaj loga błędu.

Dlatego właśnie zapisy trzeba robić w miarę często dla swojej wygody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie wiem co jest u mnie w grze nie tak.

Gdy wracam od Sidora po wykonaniu zadania w laboratorium (Dolina Mroku)

Przed przejściem do Wysypiska dostaje komunikat że padło mi PDA.

Wyłącza mi mapę i wskaźniki . No i dobra idę dalej po naprawie PDA w barze u docenta

Nie mogę już wrócić na Wysypisko i do innych lokacji przy autozapisie przejścia wywala mi grę na pulpit i nie mogę jej już uruchomić .A przy wejściu do Baru tam gdzie placówka powinności przycina momentami grę.

A jak włączę konsole nie ma żadnych błędów sav-y są OK.

A taką mam zainstalowaną wersję :

Solyanka 19.04

Uaktualnienie 14.08.2010

Patch 20.08.2010+03.09.2010 (w jednym folderze)

No i oczywiście podstawka gry stalker 1004 pl .

Pisz poprawnie LD.

Edytowane przez Junx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że przy posterunku Powinności przycina to normalne raczej. Piszesz, że wyrzuca cię przy próbie przejścia na Wysypisko. A co jak przechodzisz na Magazyny Wojskowe lub Dzicz? W konsoli się nie odczytuje błędów. Jak wywali cię na pulpit otwórz notatnik i użyj komendy wklej.Powinien ci się zapisać log błędu. Jeśli się nie zapisze to na dysku C znajdź w dokumentach publicznych katalog STALKER SHOC. W nim otwórz katalog logs i plik xray_twój login. W tym pliku, na samym dole skopiuj wszystko co pisze poniżej FATAL ERROR i wklej do postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ten błąd mam na wszystkich lokacjach i jak otworzę konsole to cały czas ten błąd idzie jeden za drugim aż do zawiechy. A problem zaczął się po uaktywnieniu się questu znajdź portal w Limańsku. O co kaman rozkminiam cały czas żadne wczytywanie wcześniejszych sejwów nic nie daje tzn. jak wczytam wczyśniejszy to ok, ale dochodzę do momentu ww. questu i dupa tak się tnie i tyle błędów, że nie da się w ogóle grać. Może kto pomoże? :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale ten log jest potężny wkleje kilka errorów:

FATAL ERROR

[error]Expression	: fatal error
[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp
[error]Line		  : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments	 : LUA error: ... of chernobylgamedatascriptsblowout_scheme.script:162: attempt to compare number with nil

FATAL ERROR

[error]Expression	: fatal error
[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp
[error]Line		  : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments	 : LUA error: ...ow of chernobylgamedatascriptsbind_stalker.script:881: attempt to concatenate field '?' (a nil value)

Ten pierwszy error jest go masa tysiące aż się zawiesi i do pulpitu wyjdzie a ten drugi to tylko 3 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czysta NS tak jak w poradniku, bioradaru nie używam. A jak wyłączyć całkowicie emisje ? i czy da się usunąć efekty snu tzn. jak długo nie śpię to obraz się rozmazuje, a jak biorę śpiwór i idę spać to później komunikat że byłem bliski wypadu na pulpit proszę sprawdzić log wiesz o co chodzi nie?. Wszystko było dobrze do momentu uaktywnienia tego zadania w sterownii co trzeba znaleźć portal w Limańsku. Tak się porąbało że nie mogę grać dalej ścieżki poginęły, telepory nie działają np. teleport Striełoka, śpiwór też nie działa, gra się nie zawiesza ale po wczytaniu dowolnej mapy może 3-4 klatki/s. Chciałbym skończyć ten mod bo gram już dobre 3 miechy. Szlag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to już mam opcje grafiki obniżone : oświetlenie statyczne a nie pełne dynamiczne, szczegułowość - średnia. Czyli w opcjach AMK: - Interaktywny HUD wył ? - Dynamiczna muzyka wył ? - Skala radiacji wył? Z góry dzięki Pobrałem ten plik patch.exe zobaczy się jak będzie trybić. Mój komp: Grafika Ge Force 430 GT Ram 4GB Procek 2 x 2.80 intel Dysk 1TB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.