Jump to content

Trik na limit czasu w zadaniach w całej serii Stalkerów


Recommended Posts

W modach mamy różne zadania fabularne i poboczne na wykonanie których mamy jakiś limit czasu. Nie wszystkie wykonujemy od razu, bo jedne są mniej ważne i mówimy wrócę do nich później i tu klops "zadanie niewykonane", przekroczono czas, tracimy kasę i punkty reputacji.Aby tego uniknąć wystarczy wejść w... gamedataconfigmisc...znaleźć tam plik o nazwie: task_manager.ltx...otworzyć go dowolnym edytorem tekstu znaleźć wpis...

;time = 604800

tu przed słowem time wstawiamy taki znaczek ; .. średnik jest w programowaniu (pliki .ltx stalkera) traktowany jako znak komentarza i wszystko co jest za nim jest traktowane jako komentarz (wartość czasu zostanie pominięta).
Sprawdziłem - działa na wszystkich Stalkerach i modach do nich.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A mi się zdaje że w CS i w COP nie było limitu czasowego na zadania. W CS owszem, zadania często się nie zaliczały, ale to raczej z powodu, że zleceniodawca zdążył zginąć lub jeśli chodziło o zajęcie i obronę jakiegoś punktu sprawa stała się nieaktualna.

Link to comment
Share on other sites

Tez tak moze być , bo wczoraj z ciekawosci odpaliem i kilka pierwszych zadań z dostarczeniem przedmiotu miałem bezczasowych...wiec albo SGM likwiduje ograniczenie albo tylko nieliczne zadania mają czas...bo pamiętam że tydzień temu jak grałem to mi dwa zadania nie zaliczyło z powodu czasu.

Link to comment
Share on other sites

  • Meta locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity