Jump to content

Pomysł na moda


Ptachu
 Share

Recommended Posts

Dawać pomysły jakie mody można by zrobić do stalkera. Do SoC-a to mam jeden pomysł.Rok 1986.Pare dni po wybuchu wojsko wkracza do jeszcze nie istniejącej Zony.Wszędzie anomalie i mutaki.Niema dobrych kombinezonów ani niema detektorów.Nasza postać jest zwykłym podoficerem.Jesteśmy jednym z około tysiąca żołdaków którzy jadą sprawdzić sytuację w CPP.Nagle bum.Emisja.Padamy na glebe i musimy wydostać się jakoś z terenu CPP i uciec.

Link to comment
Share on other sites

Czas: 2016r ; koniec zimy a początek wiosny

Terytoria: Elektrownia atomowa ; czerwony las ; szpital ; ATP ; generatory ; wschodnio-pułnocna cześć terenów za elektrownią

Info: bandyci docierają do Monolitu i przejmująca władzę nad zoną

Cel: Jako jeden z elitarnych odznaczonych weteranów SAS zostaliśmy wybrani do globalnej grupy, która ma na celu przejęcia z rak bandytów monolitu, którzy łączą swe siły z renegatami i najemnikami.

Opis; wyruszamy w dwóch oddziałach pierwszy oddziałem kieruje major Jutrzenka podczas przedostawania się przez czerwony las anamaljia globas wessała kilku z naszych, niestety na Generatorach poległo kilku koleinach. Konie końców w składzie 3 osobowym dotarliśmy do Elektrowni Czarnobylskiej gdzie przyszło nam się zmierzyć z intensywnymi silami wroga, posiadającymi prawie nadludzkie możliwości dzięki sile monolitu. Jeden z naszych kompanów zwany Czerwonym Lisem zostaje zabity przez 3 kompana zwanego xkałek, zdradził nas i prawie zabił (na skutek licznych obrażeń i wylewu krwi do mózgu) , straciliśmy częściowo pamięć oraz jesteśmy sparaliżowani.

Po ziółkach od doktorka i hipnozie dowiadujemy się wszystkiego, niestety jesteśmy sparaliżowani...(tutaj przejmujemy kontrole nad innym GG którym to musimy zdobyć artefakt ,,oasis,, znany z możliwości regeneracji tkanek i nerwów )

Tu bym coś jeszcze wstawił ale na razie nie mam pomysłu :)

... Niestety częściowy paraliż naszego mózgu spowodowany wylewem uszkodził go nieodwracalnie i choć odzyskujemy pełną sprawność fizyczna, przyjdzie nam uczyć się technik walki i obsługi broni od nowa.

Zostajemy wzięci pod opiekę przez leśniczego z którym uczymy się podstaw by w końcu któregoś dnia odpłacić zdrajce i zabić

Info2: Po wylewach do mózgu zostaliśmy bardzo mocno osłabieni i jesteśmy teraz dość mocno traktowani przez los, by nie umrzeć od najmniejszego promieniowania dostaliśmy specjalnie modyfikowany kombinezon SEVA6 ale on umożliwia nam tylko poruszanie się po słabo skażonych przez promieniowanie terenach, większe promieniowanie by nas zabiło.

Info3: Nasz bohater jest bardzo podatny na śmierć od promieniowania, do tego nasz bohater ma ograniczony czas, dowiaduje sie od doktora ze zapadł na nieuleczalną chorobę popromienna i dzięki pastylkom z pnia jełobrzyna-prześmierdłego jakoś dajemy sobie rade i odwlekamy nieuchronne.

Cel2: Zabić zdrajce xkałka, który przeją władze nad zoną.

Outro: 5 zakończenia:

-zabijamy zdrajcę

-zdrajca nas zabija

-giniemy razem

-płacimy najemnikom by dokonali egzekucji na zdrajcy

-Wysadzamy atomówkę (z początku miała zniszczyć tylko zone ale troszkę przesadzili) i zmienili cały świat, jednak się okazuje monolit jest niezniszczalny ...

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity