Skocz do zawartości

Dziwna sprawa z narzędziami dla Siaka


Banita

Rekomendowane odpowiedzi

A więc mam sprawę( po otrzymaniu zadania na narzędzia dla Siaka z radaru dostałem kontener dla sidora a on miał w zamian dać nam paczkę z narzędziami... OK wybrałem się do kordonu rozmowa z Sidorem ( i tu mnie trochę zaskoczyło ponieważ w dialogach wystąpiły 2 te same posty więc odruchowo dałem ten pierwszy kontener od siaka mi wziął i sidor dał mi zlecenie na narzędzia z atp młotki i śrubokręty a klucze u wkręta na magazynach zrobiłem wszystko odniosłem dałem zestaw remantowy pogadałem z nim i jego quest się zaliczył... http://imageshack.us/photo/my-images/257/ssadministrator11111122.jpg/ ALE co z narzędziami dla siaka nie otrzymałem skrzynki a kontener który dostałem od siaka wziął sidor... :rolleyes: i w zadaniach pisze mi dalej że mam przekazać kontener sidorowi... Można jakoś dodać ten kontener na nowo do ekwipunku bo nie mam wcześniejszych save... Raczej to nie moja wina tylko jakiś genialny błąd też jestem trochę wściekły na to że nie zrobiłem save

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli raz wziął kontener to drugi raz nie weźmie, bo w rejestrze jest że go dostał...to nawarstwianie zadań , czy się mylę.? Zawsze masz autozapis od wejścia na Kordon. Schowaj na strychu te kontenery i próbuj coś zrobić..:) Tak ,czy inaczej sekcja do powtórzenia bo Siak chyba nie będzie mógł potem dawać pozostałych zadań, ale tu mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zapis mam już po fakcie jak idę z narzędziami do sidora by ukończyć jego quest Ale tak dla sprawdzenia skoro wystąpiły 2 te same posty w dialogu jeśli dopisałbym do ekwipunku kontener od siaka i znowu może by mi wyskoczył ten sam ale już prawidłowy dialog w którym oddałbym znowu i tak jak na jpg odhaczyło się że odniosłem kontener... A tak lipa Jak i gdzie wpisać i co wpisać żebym miał ten kontener znowu w plecaku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Banita

Z tego co widzę, grasz w Soliankę, a nie w DMXa, więc spawner do którego linka podał Ci malakas raczej nie zadziała :(

Spawner do Solianki znajduje się na końcu postu : http://www.stalkerte...ndpost__p__6473

Skrzynka z narzędziami dla Siaka (które daje Sidorowicz) nazywa sie w grze: inventory_sakbox_02

Pojemnik z podwyższonym zabezpieczeniem dla Sidorowicza (który daje Siak, by wymienić na komplet narzędzi) nazywa się w grze: inventory_sakbox_05

Jak nie chce Ci się ze spawnerem wojować, to jest jeszcze jeden prosty sposób, by zespawnować sobie potrzebną skrzynkę ;)

Otwierasz notatnikiem plik: task_manager.ltx (w folderze: gamedataconfigmisc) i znajdujesz poniższy fragment (oczywiście robisz sobie jego kopię zanim zaczniesz grzebać !):


[tm_find_artefact_1]
type = artefact
community = actor
text = tm_find_artefact_1_text
description = tm_find_artefact_1_descr
parent = trader
target = af_medusa
;reward_money = 500
reward_reputation = +5
reward_rank = 1
reward_item = vodka, medkit
;idle_time = 84000
prior = 1

i w nim zmieniasz zapis w linijce:

 reward_item = vodka, medkit 

na nastepujący:

 reward_item = inventory_sakbox_02 
Zapisujesz plik i odpalasz grę.

Przynosisz Sidorowi Meduzę, a on daje Ci kontener z narzędziami dla Siaka :P.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego spawna od malaksa z linku Działał tylko tą skrzynke sobie ze spamowałem ale było już tak o po misji bez dialogów.... I tak sobie pomyślałem że sobie dodam to i owo i gra mi się już znudziła .... Ale te błędy co mi się robiły coraz więcej utrudniały mi grę .... Musiałem skończyć puki co z solką ( kutwa mi umierał za każdym razem czy od nowej gry różnie, leśni mi po uciekali za teren mapy, na 90% schowków zawsze kończył się na pulpit) Dlatego ten spawn z dmx też działa pod sole Ale dziękuje za szybka odpowiedz na mój błąd

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.