Skocz do zawartości
kobal

S.T.A.L.K.E.R. Powinność - Filozofia Wojny

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja już rozkładam ręce. Ten błąd przewija się w różnych modach, na różnych forach, w różnych konfiguracjach, ale ZAWSZE jedynym pewnym sposobem wyeliminowania go jest zmiana wersji gry na właściwą.

Ściągnąłeś repack z tematu który podesłałem? Jeśli nie, to to zrób. Usuń WSZYSTKO co związane z Cieniem Czarnobyla, postaw repack, spatchuj do właściwej wersji i wrzuć spolszczenie. Nie może nie działać.

Chyba, że ktoś z forumowiczów ma inny pomysł, mnie się skończyły.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Sierioża napisał:

No to ja już rozkładam ręce. Ten błąd przewija się w różnych modach, na różnych forach, w różnych konfiguracjach, ale ZAWSZE jedynym pewnym sposobem wyeliminowania go jest zmiana wersji gry na właściwą.

Ściągnąłeś repack z tematu który podesłałem? Jeśli nie, to to zrób. Usuń WSZYSTKO co związane z Cieniem Czarnobyla, postaw repack, spatchuj do właściwej wersji i wrzuć spolszczenie. Nie może nie działać.

Chyba, że ktoś z forumowiczów ma inny pomysł, mnie się skończyły.

Ale i tak dziękuje za pomoc :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stary, musisz poprawnie downgrade zrobić. Nie ma innej opcji. Sam mod jest bardzo stabilny, a owy error objawia się po nieprawidłowym downgradzie.

W sumie jedyne co mogłeś popsuć to nie skasowałeś pliku gamedata.dbd oraz gamedata.dbc.
Usuń je z folderu gry, i zdaj relacje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Testolityczny napisał:

Stary, musisz poprawnie downgrade zrobić. Nie ma innej opcji. Sam mod jest bardzo stabilny, a owy error objawia się po nieprawidłowym downgradzie.

W sumie jedyne co mogłeś popsuć to nie skasowałeś pliku gamedata.dbd oraz gamedata.dbc.
Usuń je z folderu gry, i zdaj relacje.

Aaaaa! nie zauważyłem że nie usunołem teraz działa dziękuje Ci bardzo !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Skręt - wróżyć z fusów, czy szklanej kuli?

Zapamiętaj, przy wylotach podajesz Fatal Error z loga. Gdzie go szukać i jak wklejać, masz opisane w specjalnym temacie.

W prawym górnym rogu strony głównej masz okno szukania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta