Jump to content

Agresywny Dan / Krugłow


jacekrowinski
 Share

Recommended Posts

Witam Jakoś mnie w zonie nie lubią :-) W innym poście pisałem już o Krugłowie, który wali do mnie na dzień dobry z vipera a teraz mam to samo z Danem na Bagnach. Zrobiłem dla Swibłowa questy, ostatni ze zdobyciem od bandytów RKMu i pojawia się wtedy w budynku tej fermy Dan. Jest zaznaczony kropką na minimapie na zielono. Podchodzę a gość wyciąga giwerę i szatkuje mnie na amen. Wczytałem grę od początku sejva przed tym zdarzeniem, to samo, strzela bez powodu. To polazłem na Kordon porobić inne misje. Teraz wróciłem na Bagna. Dan czeka w tym samym miejscu a z nim jeszcze 4 myśliwych. Wszyscy zaznaczeni na minimapce na żółto. Nie strzelają. Ale jak podchodzę do Dana to w celowniku jest już zaznaczony na czerwono czyli jako wróg. Za pierwszym razem nawet do niego nie zdąrzyłem dojść, zmiótł mnie ze swojej Grozy. Za drugim razem to samo ale nim wyjął giwerę dobiegłem i ma opcje dialogowe, pierwsza bodajże "Dan, coś ty taki smutny ?" Potem już dyskusji nie było bo wyjął giwerę i zdmuchnął mnie. Trzeci raz to samo... Jakieś sposoby na udobruchanie Dana ? Pozdrawiam i dzięki Jacek

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Staram się przechodzić kolejne questy licząc, że któryś z nich odblokuje blokady. Dan nadal agresywny więc nie mam możliwości rozwijać ścieżki przez rozmowę z Archarą. Kostia też nie chce gadać a schowka jaki mam znaleźć obok opuszczonej fabryki na kordonie znaleźć nie mogę w lesie albo jest już pusty - jeśli to ten plecak wokół którego biegają dziki. Czy w skrypcie jest możliwość ustawienia by NPC takie jak Dan ustawić na pozytywne zapatrywania bez względu na rozgrywkę czy jest to możliwe tylko względem całych ugrupowań ? Tak jak wcześniej pisałem sami myśliwi są nastawieni neutralnie - na żółto. Tylko Dan jest od razu czerwony i strzela na dzień dobry.

Link to comment
Share on other sites

Kostia też nie chce gadać a schowka jaki mam znaleźć obok opuszczonej fabryki na kordonie znaleźć nie mogę w lesie albo jest już pusty

Schowków Kostii na Kordonie jest kilka...musisz sprawdzić wszystkie miejsca ich występowania. Jeżeli znajdziesz pełny to znaczy,że to był ten właściwy. Kostia daje małe podpowiedzi, ale zawsze możesz korzystać z poradnika.

Dziwna sprawa z tym Danem, ale niestety jest niezbędny w fabule moda. Może ktoś kumaty pomoże..:)

Link to comment
Share on other sites

Długo nie minęło a prośba kolejna już. Pisałem już o tym w innym temacie - agresywny Krugłow. Krugłow jak jakiś czas temu zgłupiał i strzela do mnie bez powodu, tak z przerwami strzela bez powodu nadal. Mianowicie czasami wchodzę do bunkra i jest zaznaczony na żółto. Gadam, jest ok. Czasami jest od razu na czerwono i od razu nawala do mnie. A czasami jest zaznaczony na żółto, stoi spokojnie, idę pogadać do Sacharowa i nagle wchodzi Krugłow zza winkla ale już wściekły i wali do mnie z vipera... Co za licho ? Czy nie dało by się Yurek zrobić coś z tym fantem analogicznie jak z Danem ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie ma za co :D Jak Ci coś jeszcze w Soliance nie zadziała, albo się na Ciebie reszta świata w Soliance wkurzy, to też daj znać :rolleyes: Coś wymyślimy wspólnymi siłami... Ja też tak miałem, jak grałem w Soliankę i od tego zaczęło się to moje grzebanie w plikach Stalkera :woot:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity