Skocz do zawartości

Śmierć Garika i zepsute PDA


stasork

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się zabić strażnika który broni przejścia do Docenta i Chudego. Ma to jakieś konsekwencje w późniejszej grze? I odnośnie PDA. Zepsuło mi się, po jakieś chwili samo się naprawiło, ale idąc za radami wiadomości, poszedłem do Baru żeby mi go tam naprawili. Naprawa potrwała parę chwil (powiedzieli że styki i baterie wymienili). Czy PDA zepsuje się jeszcze? Czy psuje się w ściśle określonych momentach (po x-18 w kordonie, kiedy byłem blisko przejścia na wysypisko). Czy przypadkowo? Jeśli przypadkowo, to czy jest możliwość "wyłączenia" się psucia (wyłączenia tej opcji w plikach)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zabić strażnika który broni przejścia do Docenta i Chudego.

A co ten koleś był Ci winien,że go zabiłeś...w dodatku za zabijanie swoich tracisz punkty reputacji. Jeżeli teraz zepsuło się PDA to znaczy ,że kwest Woronina leży i nie wiem jak będzie z innymi jeżeli daje je według kolejności ,a nie losowo. Szkoda bo płaci dobrą amunicją do Grozy i Wintara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczytałem poprzedni zapis gry więc ochroniarz NA RAZIE żyje. Jeśli jest potrzebny tylko do zadania odnośnie termosu,to do tego czasu go nie zabije.

Jeżeli teraz zepsuło się PDA to znaczy ,że kwest Woronina leży i nie wiem jak będzie z innymi jeżeli daje je według kolejności ,a nie losowo.

Mam tą wypowiedź rozumieć że PDA ma się zepsuć w jakimś zadaniu Woronina?

PS. Nerwowy nie jestem. A Garika zabił wybuch. Kanistra. Który znalazł się tam przypadkiem kiedy stałem obok i go wyrzuciłem z ekwipunku. A potem do niego strzelałem. Kanistra znaczy się.

PS2. Policja w Ameryce pyta się najpierw. Potem bandzior strzela a oni się nadal pytają. A potem się pytają się dowódcy czy mogą strzelać. To bardziej na zachodzi się strzela a potem przesłuchuje się trupa. (takie małe zboczenie z tematu. Zapytam się moderatora czy mogę :)

malakas

// nie odróżniasz żartów od normalnych wypowiedzi...:)

Albo zrozumiałem :) A żeby edytować spytałeś się administratora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tą wypowiedź rozumieć że PDA ma się zepsuć w jakimś zadaniu Woronina?

Nie nie zepsuje się już nigdy ...to skrót myślowy może trochę niezrozumiały ...na tym etapie gry gdzie psuje sie PDA jeszcze raczej nie było kwestu Woronina i śmierć Garika może coś zepsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.