Skocz do zawartości

Zachar


Werem

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, jest ważną postacią, najlepiej gdybyś cofnął do momentu w którym żyje. Jeśli jest jego trup będzie można go ożywić w późniejszym etapie. Było kilka tematów na ten temat- przejrzyj forum, mógł zginąć np. od ataku pijawki po pierwszej rozmowie z Freemanem w Barze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz na pewno o zadaniu dla Freemana i do tego momentu prawdopodobnie trzeba cofnąć...Zachar jest bardzo potrzebny w fabule moda. Zwróciłem na to uwagę...Jest tak... Gada GG z Freemanem na temat pistoletu...jest tam potem wstawka na którą ciężko zwrócić uwagę. Freeman mówi do GG ... tyle czasu w Zonie a pijawki nie widziałem ..wówczas GG odpowiada... to nic trudnego w Zonie wszystko możliwe i zamówi na komórkę ...dodaje również....idź zobacz na zewnątrz. To nikt inny jak Strelok wywołuje spawn 3 pijawek w Barze... W tym właśnie momencie spawnują się te gadziny pod drzwiami Baru...i zabijają Zachara.. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Sry że odkopuję... Gram w NS + Kolekcjoner... Nie miałem info o śmierci Zachara no i zadania które dla niego robię także jakoś przetrwały bez fiaska. Teraz zauwżyłem że Zachara nie ma i stoi tam inna postać. Co robić? Tak ma być i on się pojawi czy po prostu mam grę zaczynać od nowa? Minęła masa godzin od jego zniknięcia, nie mam czasu rozgrywać na nowo mod po prostu poleci w kosz jeśli ma tak być bo jestem zażenowany...

 

Co to jest za mod że uzależnia gracza od sterczenia i patrzenia na stan obecnych postaci? Kto tworzył tego moda? Chyba ludzie niepoważni. Z pełnym szacunkiem dla was za pracę i trud ze spolszczeniem ale moda stworzyła grupa która przewidywać i mysleć nie umie. Żeby postać ginęła w bezpiecznym miejscu?

 

Trupa nigdzie nie widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod tworzyła tylko jedna osoba - Arhara - przepadł prawie 4 lata temu. Stworzył największy mod do Stalkera lecząc jednocześnie ludzi w Archangielsku - w wolnym czasie. Nie ma co dziwić się, że są błędy. Ogrom pracy włożony w mod został wykorzystany w STALKER SOUP i WLAD SOLIANKA, i tam błędy zostały poprawione.

Jest gdzieś na StalkerTeam patch na nieśmiertelność ważnych NPC - kacew - możesz skorzystać :yes: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że każda próba dołożenia czegoś do tego moda kończy sie albo problemami ze skryptami albo czymś innym. Owszem, docenię że ktoś to zrobił ale czemu tak beznadziejnie głupio przemyślał niektóre kwestie? Ważne postacie narażone na śmierć? Boże, ludzie mają pracę, dzieci, obowiązki. Nie każdy może ślęczeć przy komputerze by skończyć jakieś niewiadomo co. Nie można tego usprawiedliwić tym że ktoś był jeden i leczył ludzi i że to największy mod. Teraz już wiem czemu cieszy się taką złą sławą.

 

Dzieki za pomoc ale nie skorzystam. Mod do odstawki bo nie mam czasu znów się męczyć z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kecaw, Zachar wcale nie musi zginąć po tym dialogu ze Striełokiem.., jezeli zginął to wczytaj sejva sprzed rozmowy.., ja tam bardzo pozno zagadałem do Freemana ta nieszczęsną opcje dialogową..,,no jak tam ci u nas Freeman,,. Na górze było słychać strzały, pobiegłem ..pijawki leżą , Zachar stoi i ma się dobrze. Także nie zniechęcaj się..u mnie z postaci guestowych zgineli tylko Tolik, Żwawy i Jurik..ale już po fakcie..gdy zaliczyłem te ich guesty. Nie ma sie co zniechęcać ..bo mod genialny.

Edytowane przez Hans
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie o to chodzi że się wrócę i będę grał ale człowiek stracił kilka dni bo nie wiedział że ten parszywiec zginął. Nie dostałem żadnego info że Zachar nie żyje i że zadania się anulują. Tak powinno właśnie być, nie było by wtedy niepotrzebnych złości bo każdy by pokapował że musi jeszcze raz spróbować ale od razu a nie po tygodniu... Poza tym co to jest za rozmówka?! Wezwie pijawki przez telefon? W oazie jaką jest bar? Nie wiem co pił w trakcie Arhara ale mimo szacunku do niego popełnił on bardzo duży błąd tym zabiegiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego kocham Soljanke, mnie Astronom zginął na początku ..psy go zagryzły^^, wiadomo bez Astronoma gry nie ukończysz..., zacząłem od nowa. Pozniej zwlekałem ze schowkami Kostii(nieśmiertelny) ..by pomógł bronić wioskę kotów przed wojskiem i śmigłowcami, kto ocalał??..tylko Kostia..dobrze,że Wilka i Fanata w tym czasie nie było..reszte ..w tym Żwawego i Tolika szlag trafił. Heh, ile się nagłowiłem by Lisa utzrymać przy życiu, kocham ten mod ..chociaż nieraz też miałem dosyć, ale zajebiaszczyj klimat i fabuła robi swoje. Ukończyłem Soljanke ..i mam zamiar jeszcze do niej wrócić.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.