Skocz do zawartości

Lost Zone - Armageddon v3.0


Rekomendowane odpowiedzi

Lost Zone Armageddon 3

Nazwa: Lost Zone - Armageddon v3.0
Twórca: DIGBOX (KFS-team)
Platforma: Cień Czarnobyla 1.0004
Data premiery: 11.07.2010r.
Autor spolszczenia:

 

OPIS:

Spoiler

1. Dodano lokacje: (całkowicie wypełnione, są zadania na wszystkich, stare z SoC i nowe): Bagna, Zaton, Jupiter, Prypeć, Piekło.

2. Dodano nowe przedmioty:

  • śpiwór
  • odtwarzacz MP3
  • znacznik
  • zestaw naprawczy
  • bioradar (na minimapie)
  • zestaw medyczny

3. Dodano nowe potwory (nowe potwory są obecne tylko na lokacji AD)

  • Elektryczna pijawka
  • Ognista pijawka
  • Radioaktywna pijawka
  • Elektryczna chimera
  • Ognista chimera
  • Psi-burer
  • Psi-kontroler
  • Radioaktywny minigigant
  • Elektryczny minigigant

4. Dodano modyfikacje broni i pancerzy

5. Dodano naprawę broni i pancerzy

6. Dodano interfejs z ZP

7. Dodano emisję i psi-promieniowanie

8. Dodano ponad 40 nowych questów (fabuła całkowicie nieobecna)

9. Dodano 15 broni z ARSENAL_Mod_RC1

10. Dodano 16 sztuk pancerzy i kurtek

11. Dodany smart monster parts

12. Dodana dynamiczna pogoda

13. Dodano 2 ugrupowania Czyste Niebo, Grzech

14. Dodane wszystkie wycięte potwory i umieszczono je we wszystkich lokacjach.

15. Dodane spawn menu

16. Dodany schemat "grenadier" rzucanie granatami (zwykłe i dymne)

17. Dodany schemat "lekarz" NPC jest teraz w stanie leczyć rannych przyjaciół i neutralnych, jeśli ma apteczkę.

NPC może leczyć się sam.

Leczenie odbywa się w spokojnej atmosferze w przypadku braku wrogów.

18.Dodany cios w twarz. NPC uderza kolbą wszystkich wrogów, którzy podejdą za blisko.

i wiele innych ....

 

Włączone mody :

Spoiler
  • dynamic weather v0.9.4 Mod
  • Sky4CE Mod
  • Hud ZP Mod
  • Hud z CoD MW2 Mod (wykorzystany tylko celownik)
  • bioradar Mod
  • Death news Mod
  • AI pack RC Mod
  • AI additions Mod
  • smart monster parts Mod
  • AMK team
  • OGSE team
  • Dinamic HUD ABC Inferno

 

 

SCREENY:

Spoiler

83444022.jpg19936c95832e.jpgd6fa641877b7.jpg756af3b5bbf5.jpg83647640.jpg1b3f1dd76a0f.jpg79779772.jpg7d75cb862921.jpgc3fe72dfa2e3.jpg1d8ac627fdf5.jpg5ee6535fa12e.jpgb905797b98a7.jpg
S.T.A.L.K.E.R.__Lost___Zone_Armageddon1.

 

WIDEO:

Spoiler

 

 

LINK DO POBRANIA:

Spoiler

MOD:

 

ŹRÓDŁO:

stalker-gsc.ru

synthira.ru

stalkermod.ru

stalker-portal.ru

gk-stalker.xyz

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można pobrać z Letitbit. Klikasz na napis letitbit - download on slow speed - potem na ten dolny, zielony prostokąt z napisem (speed -50 Kbs), odczekasz swoje i pobierasz.

Albo tu - http://stalker-gsc.r...ija/25-1-0-3650 - pełna wersja. 8 partów po 256MB...Czas, 8 godz. to limit w którym musisz się zmieścić z pobieraniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mógłbym tego przerobić?

Zobacz w swoim koncie czy masz możliwość dzielenia na party, wiem ze coś takiego było na HT to może na MU też jest... Ja mogę przerabiać zwykłe na premium ale tego twojego mi nie chce przyjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średni ten mod,mój laptop zionie ogniem na statyku i minimalnych ustawieniach, zawyżone wymagania graficzne a zmian nie widać.

Pistolety maja taka moc jak proca, żeby kogoś zastrzelić z śrutówki trzeba wywalić w niego z 1m dobre 14 razy, z pistoletu (boczniaka) można od razy strzelić sobie z patyka w głowę, strzelam strzelam i nic, rozrzut przy już 2 metrach ma chyba kilometr strzelamy wszędzie tylko nie przed siebie. Spawn na mapach jest w miejscu przejścia, wiec za każdym razem gdy przechodzimy miedzy mapami od paru pyta nas czy chcemy przejść na mapę, pierdoła le wnerwia. Będąc na arenie zaczela sieemisjia a ja zginołem od napromieniowania. W radiu powinności leci muzyka zespołu link park.

Jedna mapa mnie zaskoczyła, kto grał w multiplayer od razu ja rozpozna.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po wypiciu jednego piwa, kamera zaczyna robić piruety, musimy odczekać bo niemożliwe jest co kolwiek robić jak z prędkością światła latamy w koło

Dołączona grafika

Hud się troszkę zmienił wizualnie, a Sidor zapuścił wąsy a la ED

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Mod ,typowo dla masochistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lonely Mercenary, myślę że nie będę tego zdradzał jak się tam dostałem, w szczegółach i zostawię to jako smaczek :)

Ta mapka nie jest zaznaczona na globalnej mapie i nie ma mini mapki, do tego nie wiem jak się z niej wydostać. Można wyjść z niej tak samo jak się weszło ale ta mapa jest jak labirynt, bardzo mała widoczność... Co do samego przejścia schodzi się do niej przez ziemię, skacząc w dziurę.

x

x

Co wam powiem, to wam powiem, ale wam powiem, karabin snajperski SVD strzela ogniem ciągłym, jak karabinek kałasznikowa xd

Edit:

Moja ciekawość umarła na zawał...

Jeżeli bardzo chcesz to mogę dać na pw screen z wejściem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to oprócz mnie tego moda już instalowano i nie było problemów. Przejrzałem jeszcze raz ten opis instalacji i może faktycznie w punkcie 6 -

6. Do folderu "pol" kopiujemy wypakowane pliki z pobranego folderu "pol"rar. ( są to pliki z polskiej podstawki )

Powinno być, że kopiujemy tylko te których nie ma tzn. nie zgadzamy się na zamianę. W razie dalszych problemów - pisz i podaj loga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchom grę z parametrem nointro. To znaczy kliknij sobie na ikonce stalkera na pulpicie prawym przyciskiem myszy i wejdź w właściwości skrótu. Tam gdzie pisze Element docelowy dodaj na końcu po spacji myślnik i nointro. Przykładowo u mnie na win 7 wygląda to tak : "F:GryStalkerS.T.A.L.K.E.R. - Shadow of ChernobylbinXR_3DA.exe" -nointro. Pamiętaj o spacji przed myślnikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.