Jump to content

Gry typu Stalker/Fallout


Jozio

Recommended Posts

Cytat:

Fallen Earth to przedstawiciel popularnego gatunku MMORPG, stworzony przez debiutujące studio Icarus. Tysiące graczy z najróżniejszych zakątków naszego globu przeniosą się tutaj do to tętniącego życiem świata, próbującego pozbierać się po atomowej zagładzie.

Akcja gry koncentruje się wokół niedobitków, którym udało się przeżyć nuklearny holocaust. Największa i zdecydowanie najbardziej zaawansowana społeczność skupiła się w enklawie wokół tamy Hoovera, która dostarcza ogromne pokłady energii i wody, pozwalając całkowicie odizolować się od zagrożonych skażeniami terenów. Tylko tutaj dostępna jest technologia sprzed Upadku, dzięki czemu ludzie nie są skazani na powrót do ery kamienia łupanego. Zupełnie inaczej jest natomiast poza placówką, gdzie tubylcze plemiona, tajemnicze sekty oraz bezwzględni kryminaliści próbują zaprowadzić swój porządek niehumanitarnymi metodami. Hieny walczące o szczątki zrujnowanej cywilizacji gotowe są zabić każdego, kto stanie im na drodze.

W takiej właśnie rzeczywistości znajdą się gracze, którzy tworząc swój wirtualny odpowiednik (tzw. avatara) spróbują przeżyć na skażonych terytoriach lub dołączyć do enklawy i zapewnić sobie przez krótki czas względny spokój. Do wyboru jest sześć grup społecznych (poczynając od stróżow prawa, na wizjonerach kończąc), ogromna ilość umiejętności, a także niezwykle bogate opcje modyfikacji wyglądu. Wszystkie modele w grze składają się z ok. 6000 polygonów co pozwala na zmianę uczesania, koloru skóry, twarzy, dodawania akcesoriów, a także kolczyków i tatuaży.

Co ciekawe, produkt zawiera opcję walk pomiędzy graczami (PvP), ale tylko podczas wykonywania misji oraz w specjalnie wyznaczonych strefach. W Fallen Earth istnieją miejsca, w których walczyć nie wolno, co z pewnością uraduje początkujących graczy. Zawarte w grze misje przypominają zadania znane już z produkcji o nazwie Fallout. Gracze będą mogli nająć się do obrony placówek przed zakusami bandytów, wziąć udział w ekspedycjach poszukujących zaginionych technologii, atakować lub chronić karawany, czy poszukiwać dokumentów, które wyjaśniają przyczynę upadku cywilizacji. W produkcie Icarus Studios możliwe jest nawet założenie własnej osady i chronienie jej przed zakusami bandytów.

Jak większość produkcji spod znaku MMORPG, także i Fallen Earth opłacany jest za pomocą miesięcznego abonamentu.

Strona producenta : http://www.fallenearth.com/

A FOnline to MMO zrobione na podstawie i mapach Fallout 1 i 2 ,wiec raczej nie będę wracał do gier w rzucie izometrycznym.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.