Skocz do zawartości

Ветер Свободы (Wiatr Wolności)


Rekomendowane odpowiedzi

v-1-4.jpg

Tytuł oryginalny: Ветер свободы
Platforma: Cień Czarnobyla 1.0004
Data premiery: 2011 r.
Autor: strelok200 (mododel)


OPIS:

Spoiler

Mruk - bohater opowiadanej historii jest dowódcą oddziału Wolności pn. „Wilk”, który został wysłany do Prypeci. Nieoczekiwanie grupa zostaje zaatakowana przez nieznanych agresorów, w wyniku czego wszyscy z wyjątkiem Mruka giną. Pozostały przy życiu dowódca niestety nie pamięta wydarzeń w chwili feralnego zajścia, ale poprzysiągł sobie, że dokona zemsty. W tym momencie rozpoczyna się jego długa podróż i zrobi wszystko, żeby odnaleźć zdrajcę. 


Cechy moda:

  • Nowa fabuła, zadania i postaci, 
  • Dodano pojazdy i radia, 
  • Nowe modele postaci niezależnych, 
  • Możliwość naprawy broni oraz kombinezonów,
  • Nowe ugrupowania, 

Zmiany w wersji 1.4:

  • Przywrócono nóż, 
  • Lekko zmiany w fabule w Prypeci, 
  • Naprawiono błąd związany z dialogami podczas naprawy sprzętu, 
  • Usunięto zadanie, w którym członkowie ugrupowania Monolitu przeprowadzają atak na posterunek Wolności, 
  • Usunięto Sidorowicza,
  • Inne, drobne zmiany.

GALERIA:

Spoiler

Wersja 1.4

ss-02-10-22-12-23-16-l07-military.jpg  ss-02-10-22-12-24-08-l07-military.jpg

ss-02-10-22-12-27-35-l07-military.jpg  ss-02-10-22-12-33-15-l07-military.jpg

ss-02-10-22-12-32-16-l07-military.jpg  ss-02-10-22-12-24-22-l07-military.jpg


Wersja 1.3

76788702.jpg  21368553.jpg

INSTALACJA:

Spoiler

Zalecana kolejność instalacji:

Wersja 1.4

Spoiler

1. Cień Czarnobyla 1.0004.


2. Pobrane i wypakowane archiwum moda (gamedata, bin) umieszczamy w głównym katalogu gry.


3. W pliku fsgame.ltx zmieniamy linię:
$game_data$ = false| true| $fs_root$|  na:  $game_data$ = true| true| $fs_root$|


4. Dodajemy parametr -nointro do właściwości skrótu gry.


5. W pliku gamedata\config\text należy dokonać kopii folderu rus z przemianowaniem jego nazwy na pol.


6. W pliku localization.ltx - gamedata\config należy dokonać zmiany: language = pol.

Wersja 1.3

Spoiler

1. Cień Czarnobyla 1.0004.


2. Pobrane i wypakowane archiwum moda (gamedata, bin) umieszczamy w głównym katalogu gry.


3. W pliku fsgame.ltx zmieniamy linię:
$game_data$ = false| true| $fs_root$|  na:  $game_data$ = true| true| $fs_root$|


4. Dodajemy parametr -nointro do właściwości skrótu gry.

 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod w wersji 1.4:


Mod w wersji 1.3:

  • Playgroud - [KLIK]

Zaśnieżone rękawice: 
Dodatek do wersji 1.3.


Źródła: new_AP-PRO_LOGO.png.aba0a3e476d400f89ebcc83f4ed08bdb.png  playground-logo-3d.jpg

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w Wiatr Wolności+Fotozona+retextury broni i na początku miałem mieszane odczucia. W miarę postępów w grze, mod zaczyna jednak mi się podobać. Nie jest to oczywiście mod pokroju Solianki, raczej bliżej mu do modów Zaurusa. Spolszczenie było by jak najbardziej wskazane. Dzisiaj zacząłem grę, a miałem już dwie sytuacje, gdzie wiadomość co dalej robić przychodzi SMS-em. W PDA nic nie ma. Pogram jeszcze trochę i podejmę decyzję, ale prawdopodobnie wezmę się za spolszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pobrałem bez najmniejszych problemów, tylko ten instalator...Wyświetla mi krzaczki, a jak już go w miarę zainstalowałem, to uruchamia mi się polska wersja Cienia??? Ja naprawde szanuję naszych braci słowian piszących mody, ale mogliby niektórzy zdać sobie sprawę, że niecały świat pisze cyrilicą. W tym pliku, który ściągnąłem jest tylko setup.exe, (wyświetlający pajączki) żadnego readme, nic :woot:. Niech pisze od razu - MOD TYLKO DLA RUSKICH . Przepraszam za ten wentyl, ale chciałem bardzo w to zagrać, a tu pryshtchnadoopye :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. Przyczyna może być taka, że na razie na Wysypisku nie mamy nic do roboty. Po wykonaniu zadań w MW, Barze, Dziczy i Jantarze mamy udać się do Prypeci. Być może w dalszej części rozgrywki będą tam zadania. Na razie mam problem, nie wykonałem po drodze do Prypeci dwóch zadań i utknąłem w Sarkofagu. Nie mogę wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smox pisze tak bo jak czytam posty na ap-pro to zdania tam są podzielone od zachwytu do opini negatywnych. Drudno się do tego ustosunkować gdyż część modów jest publikowana a wsparcia technicznego nie ma. Inna sprawa to mody przetłumaczone gdzie jest wsparcie. Obydwa mody mają odmienną fabułe czy tylko zmieniony początek gry, pore roku a później fabuła jest taka sama? Którego moda chcesz tłumaczyć w odległym terminie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mam tylko małe ale. Z uwagi na nieobeznanych i świeżych graczy, należałoby w opisie moda, dodać informację - na jaką podstawkę instaluje się tego moda. Tak, poza tym, świetny opis i zapewne świetny mod. Co prawda, @smox podał w poście 4 namiar na podstawkę, lecz nie zaszkodzi ująć to w poście 1, co ułatwi sprawę i uniknie zbędnych pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.