Jump to content

Cały czas błąd out of memory


BeeS
 Share

Recommended Posts

Witam. Nie wiem już jak można naprawić ten błąd albo co używałem już każdego sposobu jaki jest dostępny i nadal musze grać na oświetleniu statystycznym bo jak daje pełne to pod koniec ładowania wywala mnie do pulpitu ma ktoś jeszcze jakiś sposób?

Link to comment
Share on other sites

Masz Vista 32 bit .. 1..Czy zainstalowałeś ostatni serwis pak dla visty.? 2..Czyszczenie i scalenie rejestru 3..defragmentacja dysku 4..odpowiedni plik wymiany 5..można dopisać skróty w elemencie docelowym gry 6..skanowanie systemu i zmiana sterowników na nowsze nie tylko grafiki... wszystkich Na takiej konfiguracji Soljanka powinna chodzić bez problemów związanych ze sprzętem..należy zmniejszyć zasięg widzenia..gęstość trawy cienie..i filtry AA

Link to comment
Share on other sites

Może nie chodzi o dynamiczne oświetlenie (DX9 oczywiście - SoC nie obsługuje DX10) tylko o wielkość rozdzielczości. Z tego co kojarzę to SoC nie obsługuje wyżej niż 1640x1024 - powyżej wywala out of memory. Druga sprawa pamięć wirtualna czyli plik wymiany - ustaw sobie we właściwościach systemu rozmiar niestandardowy na sztywno 4096 początkowy i końcowy, uruchom ponownie kompa i zobaczysz. Dodatkowo możesz jeszcze spróbować dodać do skrótu gry parametr -noprefetch jak to zrobić: prawy klik na skrót do gry - na dole właściwości - wyświetlą się parametry skrótu - znajdujesz ścieżkę uruchomienia gry (element docelowy) która wygląda tak: "X:S.T.A.L.K.E.R. - Cień Czarnobyla PLbinxr_3da.exe" -nointro -noprefetch i tak jak pokazałem dopisujesz na końcu po cudzysłowie i spacji -noprefetch.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity