Jump to content

Gdzie jest Zachar...


jerczi
 Share

Recommended Posts

Mam zlecenie od Kota by porozmawiać z Zacharem...ale jego nigdzie nie ma...żeby było śmiesznie to od samego początku W Barze go nie było..nawet ewentualnie jego zwłok...inaczej było w samej Soljance, gdzie od początku był obecny..w tym momencie kładzie mi fabułę... Ponadto mam pytanie, jak nazywa się do spawnu artefakt "Oko wrony" i "Plazmowa gąsienica", bo wszystkie sprzedałem, a później okazało się, że mi są potrzebne...no i ostatnie pytanie, gdzie mogę znaleźć blok ulepszeń Nr 3 do SKATA 15...HELP... :sad:

Link to comment
Share on other sites

Nawet zwłok nie mogę znaleźć...a o ile pamiętam, to od pierwszego pobytu w Barze Zachara nie widziałem...i jeszcze mam jeden duży problem z Wolnością...idę do Łukasza po zadanie ma kolor zielony i w trakcie dialogu następuje zmiana koloru na czerwony i jestem atakowany...w czym problem to nie wiem, tym bardziej, ż u Sidora sprawdzałwm swój status i był w porządku....nie musiałem płacić 250000 rubli... :sad: :sad: :sad:

Link to comment
Share on other sites

Dla jakiego Mędrca? Czy ty przypadkiem w DMX nie grasz ? No i bez Zachara nie pograsz. Cofnij się tak jak pisze Korn jak najwcześniej się i sprawdzaj kiedy Zachar będzie. W zasadzie może zginąć tylko przez pijawki spawnujące się po rozmowie z Freemanem. Najemnicy aż tak daleko nie podchodzą. Ciała nie będzie bo w NS jest tak zwany śmieciarz sprzątający truchła. Z wolnością były takie szopki ale to raczej na barierze. Znajdziesz opisy w temacie problemy fabularne. Cos to było "niespodziewana wrogość wolności " albo coś w tym rodzaju.

Link to comment
Share on other sites

@ jerczi

Po pierwsze - jak grasz w DMX, to piszesz w temacie DMX :excl: :@

Po drugie - jak grasz w Soliankę to piszesz w temacie Solianka :excl:

Po trzecie - blok ulepszeń Nr 3 możesz jedynie kupić u Susłowa w bazie Czystego Nieba na Bagnach.

Po czwarte - MG 42 dostaniesz w nagrodę za jeden z kwestów, które bedziesz robił w czasie gry (na pewno ;)) - tak więc cierpliwie graj i rób kwesty, a w końcu otrzymasz swój MG 42 i wtedy bedziesz móegł iść zaliczyć kwest dla Mędrca :sad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity