Jump to content

Gdzie jest Zachar...

jerczi
 Share

Recommended Posts

Mam zlecenie od Kota by porozmawiać z Zacharem...ale jego nigdzie nie ma...żeby było śmiesznie to od samego początku W Barze go nie było..nawet ewentualnie jego zwłok...inaczej było w samej Soljance, gdzie od początku był obecny..w tym momencie kładzie mi fabułę... Ponadto mam pytanie, jak nazywa się do spawnu artefakt "Oko wrony" i "Plazmowa gąsienica", bo wszystkie sprzedałem, a później okazało się, że mi są potrzebne...no i ostatnie pytanie, gdzie mogę znaleźć blok ulepszeń Nr 3 do SKATA 15...HELP... :sad:

Nawet zwłok nie mogę znaleźć...a o ile pamiętam, to od pierwszego pobytu w Barze Zachara nie widziałem...i jeszcze mam jeden duży problem z Wolnością...idę do Łukasza po zadanie ma kolor zielony i w trakcie dialogu następuje zmiana koloru na czerwony i jestem atakowany...w czym problem to nie wiem, tym bardziej, ż u Sidora sprawdzałwm swój status i był w porządku....nie musiałem płacić 250000 rubli... :sad: :sad: :sad:

Dla jakiego Mędrca? Czy ty przypadkiem w DMX nie grasz ? No i bez Zachara nie pograsz. Cofnij się tak jak pisze Korn jak najwcześniej się i sprawdzaj kiedy Zachar będzie. W zasadzie może zginąć tylko przez pijawki spawnujące się po rozmowie z Freemanem. Najemnicy aż tak daleko nie podchodzą. Ciała nie będzie bo w NS jest tak zwany śmieciarz sprzątający truchła. Z wolnością były takie szopki ale to raczej na barierze. Znajdziesz opisy w temacie problemy fabularne. Cos to było "niespodziewana wrogość wolności " albo coś w tym rodzaju.

@ jerczi

Po pierwsze - jak grasz w DMX, to piszesz w temacie DMX :excl: :@

Po drugie - jak grasz w Soliankę to piszesz w temacie Solianka :excl:

Po trzecie - blok ulepszeń Nr 3 możesz jedynie kupić u Susłowa w bazie Czystego Nieba na Bagnach.

Po czwarte - MG 42 dostaniesz w nagrodę za jeden z kwestów, które bedziesz robił w czasie gry (na pewno ;)) - tak więc cierpliwie graj i rób kwesty, a w końcu otrzymasz swój MG 42 i wtedy bedziesz móegł iść zaliczyć kwest dla Mędrca :sad: