Jump to content
Sign in to follow this  
Raven

Lost World Troops of Doom 1.9

Recommended Posts

Czy oni nie wiedzą, że tu niektórzy są po pięćdziesiątce? Ta seria patchy powoduje, że trzeba podnieść średnią życia w Polsce, by doczekać się zakończenia słania poprawek. Sądzę, że robią kilka plików, dostają od grających sygnały od graczy i potem znów trochę poprawią i tak w kółko Macieju. Współczuć tylko można @Yurkowi, bo nie może zakończyć polonizować tego moda. Wiem, że na bieżąco się lepiej tłumaczy pliki, bo się pamięta, co i gdzie i jakie nazwy współgrają ze sobą, zwłaszcza w dużych modach.

Tak w zasadzie mam gotową działającą polonizację do wersji LWTOD 3.0 fixed + patch 3.5.4. Problem jest tylko jeden... Na forum autorów patcha zapowiadają lada dzień przepakowaną, nową wersję patcha z szeregiem dość istotnych dla rozgrywki zmian. Zamierzam poczekać jeszcze te parę dni i zrobić polonizację pod ten właśnie nowy patch i wtedy dopiero ją udostępnić. Poza tym chcę wypuścić polonizację od razu razem z tym patchem. W ten sposób nie będzie problemów podczas instalacji, bo będzie rozpakowany do "gamedaty". Dołączę też osobno do pakietu zestaw siatek celowników dla grających na szerkoformatowych monitorach. Wystarczy tylko pobrać LWTOD 3.0 fixed, pack oświetlenia dynamicznego i spolonizowanego patcha od nas i będzie można grać :D Dodatkowo zamierzam wywalić z patcha cały folder "userdata" i poprawić plik "fsgame" tak by zapisy, screeny i logi błędów lądowały tam gdzie dotąd. Napiszcie co o moich pomysłach myślicie ;)

Poczekaj i zrób tak żeby był jak najmniej instalacji. Dwie max 3 rzeczy połączyć i żeby grało bo im bardziej zaawansowana instalacja tym więcej z nią problemów patrz NS. A takie pytanie ode mnie można by to zupełnie uprościć i wydać w jednym pliku gamedata już wsio??

Dodatkowo zamierzam wywalić z patcha cały folder "userdata" i poprawić plik "fsgame" tak by zapisy, screeny i logi błędów lądowały tam gdzie dotąd.

Możesz przywrócić bo i tak większość korzysta z standardowych ustawień...ci co chcą zmienić ścieżkę zapisów to i tak wiedzą jak to zrobić.

Jeżeli nowy patch ma wprowadzić zmiany w rozgrywce to tutaj dyskusja jest zbędna.

Popieram @malakasa, wiem, że masz sporą wiedzę w tym temacie i na pewno zrobisz ulepszenia w instalacji tak jak trzeba, bo jesteś na bieżąco z bolączkami, wynikającymi z rozszerzonymi opcjami instalacji modów. Tak jak piszesz, spakowanie do gamedata, obok opcje na monitory, ewentualnie opis z zastosowaniem userdata i fsgame, by mieli ludki możlwość wyboru (ja osobiście wolę tak jak Ty, mieć zapisy fsgame). Tak, reasumując, to co wyżej w poscie napisałeś, to dobry pomysł, zresztą, nie pierwszy raz.

Właśnie pojawił się patch 3.5.5 do LWTOD i wreszcie napisali, że to FINALNA wersja patcha.

Poprawili liczne niedoróbki skryptowe, trochę podmienili modeli i pogrzebali tu i ówdzie ... :D

Tak czy owak, biorę się za adaptację tego patcha od poniedziałku i postaram się uwinąć ;)

W wersji PL patch ten będzie zintegrowany z polonizacją, więc nie będziecie musieli go pobierać z innych źródeł.

A i będzie w formie "gamedata" :D

link do patcha w wersji RUS: http://ifolder.ru/31271981

@Yurek, poczekam na całość w Twoim wydaniu. Czy będzie to wszystko (spolszczenie i patche) w jednej paczce?

Edited by metek58

Właśnie wrzuciłem polonizację moda LWTOD 3.0 fixed + patch 3.5.5 na nasz serwer :D

Teraz tylko trzeba poczekać, aż Portals przeniesie ją do Pobierlani i zalinkuje w stosownym temacie ;)

Link: do tematu: http://stalkerteam.pl/topic/4417-lost-world-troops-of-doom-30-fixed-patch-355/#entry43658

Od teraz proszę dalszą dyskusję na temat tej wersji moda (3.0 fixed + patch 3.5.5) prowadzić w stosownym temacie.

Można nowy otworzyć, bo jak wstawią te spolszczenie z patchami, to samoczynnie uruchomi się pozycja do komentarzy. W nowym temacie łatwiej będzie można odnaleźć interesujące nas tematy i wymienić zdania. Ten temat do "pamiętnika", by mógł jeszcze ktoś sobie w nim poszperać, jak najdzie go ochota.

które pliki odpowiadają za początkowe wyposarzenie gg chodzi mi o to co mamy na samym początku gry. Nie ważne znalazłem rozwiązanie pogramu i zdam relację. Przepraszam że post pd postem ma ktoś może pliki z przywróconym celownikiem i licznikiem amunicji nie mogę sobie z tym poradzić.Proszę o wrzucenie na forum.

Edited by kmicic0