Jump to content
jerczi

Helikopter nie ląduje po Bosmana.

Recommended Posts

Jestem z Bosmanem na wzgórzu na cmentarzu..dostałem polecenie załatwienia bandytów...Bosmanowi kazałem się ukryć, a sam udałem się zadanie wykonać...po wykonaniu zadania wróciłem, a Bosman dalej się ukrywa, a helikopter krąży...stoję w miejscu, ponieważ nie ma reakcji ze strony Bosmana, jak i helikoptera..co mam robić... :rolleyes: :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To znaczy, że jeszcze gdzieś kręci się jakiś bandyta. Załóż bioradar jeśli masz i krąż po spirali aż go namierzysz.Czasami potrafi być dość daleko. Mi jeden się ukrył w ruinach na pólnocny zachód od cmentarza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkopuję: (przypadek dotyczy OP-2)

Podczas podróży z Bosmanem na wzgórze dwa wredne białe mutanty załatwiły mi tylko JEDNEGO bandytę a resztę już sam odstrzeliłem- helikopter krążył i krążył a Bosman siedział w krzakach. Za radą powyżej szukałem jakiegoś marudera lecz był tylko ten jeden i właśnie martwy- daleko przy spalonym gospodarstwie. Wczytywanie zapisu nie pomagało zawsze jeden ginął po drodze a do reszty strzelałem.

Co pomogło:

1.Uciec Bosmanowi przy parku maszyn gdzie siedzą łowcy Dana- tak aby został i czekał.Następnie załatwić te mutanty z drzewa lub ciężarówki które są właśnie w pobliżu spalonego gospodarstwa. Po robocie zbliżamy się do cmentarza tak aby przyszedł sms że bandyci i nie można lądować. Nastąpi spawn i wtedy właśnie JEDEN czasem zostaje w krzakach a reszta do nas strzela. W tym wypadku gdy załatwiłem najpierw mutanty a potem wszystkich razem z maruderem i obsadą Cerkwi- helikopter wylądował.

2.Uciec Bosmanowi jak wyżej i na pałę wbiec z mutantami na plecach na cmentarz i rundka po Cerkwi. Mutanty załatwią WIĘKSZOŚĆ (to jest chyba rozwiązanie problemu) a nie tylko jednego a dodatkowo bandyci je znacznie osłabią, łatwiej je odstrzelić. Wtedy heli wylądował a Bosman sam przylazł bezpiecznie na wzgórze.

 

 

Edited by walec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja po raz kolejny odkopę ten temat żeby nie zakładać nowego. U mnie problem jest trochę inny. Przy wchodzeniu z Bosmanem na wzgórze dostaję SMS że helikopter już dolatuje na miejsce i żeby wejść na wzgórze więc tak robię i nic... nie ma helikoptera ani żadnego więcej sms'a. Stałem tam kilka godzin i też nic. Robię dokładnie wszystko jak trzeba i nic. 3x wczytywałem od wejścia na lokację i za każdym razem tak samo. Zaznaczę że bandytów, mutanty i inne ścierwo wybiłem zanim poszedłem po Bosmana tak aby utorować sobie bezpieczną drogę.

Proszę o pomoc, zamieszczam sejw z przed wzgórza (tuż przed otrzymaniem SMS'a)

sejwy.rar

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ramirez12 nie musisz pakować sejwów do rar. 
Twój sejw mi się nie wczytuje a w logu nic ciekawego nie ma jako błąd.
Jeśli masz innego sejwa najlepiej po wylądowaniu na bagnach to dodaj. 

Edited by kazik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety Twoje sejwy się nie wczytują u mnie. Może masz wcześniejszego sprzed wejścia na bagna. Może wstaw do załącznika
swój plik XR_3DA.exe  z folderu bin.
Grasz w wersje stawianą tradycyjnie czy repack?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kazik wersja stawiana normalnie a potem tak jak Sam radziłeś (gdy miałem problem z downgreadem do 1.0004) przerzuciłem na inną partycję i wrzuciłem katalog BIN od Ciebie i teraz gram na tej wersji przerzuconej właśnie (bez wpisu w rejestrze). Dołączam plik XR_3DA.exe i 2 sejwy. Ten co podpisany jest Bosman to przed rozmową z Bosmanem a ten co podpisany Generatory to przed samym wejściem z Duchem na generatory.

XR_3DA.exe

bosman.dds

generatory.dds

generatory.sav

bosman.sav

Edited by ramirez12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już się wyjaśniło umieściłeś swój wątek w dziale dotyczącym Narodnaja Soljanka +DMX i tym się zasugerowałem.
Ten wątek powinien być w Narodnaja Soljanka 2016.
Sejw już wczytałem.  

Edited by kazik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooo to przepraszam, nie zwróciłem uwagi a poza tym to nie za bardzo się znam na tych wszystkich wersjach (dmx, dopa, itp oraz inna nazwy w różnych innych modach). Mój błąd i nie dopatrzenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity