Jump to content
jerczi

Helikopter nie ląduje po Bosmana.

Recommended Posts

Jestem z Bosmanem na wzgórzu na cmentarzu..dostałem polecenie załatwienia bandytów...Bosmanowi kazałem się ukryć, a sam udałem się zadanie wykonać...po wykonaniu zadania wróciłem, a Bosman dalej się ukrywa, a helikopter krąży...stoję w miejscu, ponieważ nie ma reakcji ze strony Bosmana, jak i helikoptera..co mam robić... :rolleyes: :thumbsup:

To znaczy, że jeszcze gdzieś kręci się jakiś bandyta. Załóż bioradar jeśli masz i krąż po spirali aż go namierzysz.Czasami potrafi być dość daleko. Mi jeden się ukrył w ruinach na pólnocny zachód od cmentarza.

Odkopuję: (przypadek dotyczy OP-2)

Podczas podróży z Bosmanem na wzgórze dwa wredne białe mutanty załatwiły mi tylko JEDNEGO bandytę a resztę już sam odstrzeliłem- helikopter krążył i krążył a Bosman siedział w krzakach. Za radą powyżej szukałem jakiegoś marudera lecz był tylko ten jeden i właśnie martwy- daleko przy spalonym gospodarstwie. Wczytywanie zapisu nie pomagało zawsze jeden ginął po drodze a do reszty strzelałem.

Co pomogło:

1.Uciec Bosmanowi przy parku maszyn gdzie siedzą łowcy Dana- tak aby został i czekał.Następnie załatwić te mutanty z drzewa lub ciężarówki które są właśnie w pobliżu spalonego gospodarstwa. Po robocie zbliżamy się do cmentarza tak aby przyszedł sms że bandyci i nie można lądować. Nastąpi spawn i wtedy właśnie JEDEN czasem zostaje w krzakach a reszta do nas strzela. W tym wypadku gdy załatwiłem najpierw mutanty a potem wszystkich razem z maruderem i obsadą Cerkwi- helikopter wylądował.

2.Uciec Bosmanowi jak wyżej i na pałę wbiec z mutantami na plecach na cmentarz i rundka po Cerkwi. Mutanty załatwią WIĘKSZOŚĆ (to jest chyba rozwiązanie problemu) a nie tylko jednego a dodatkowo bandyci je znacznie osłabią, łatwiej je odstrzelić. Wtedy heli wylądował a Bosman sam przylazł bezpiecznie na wzgórze.

Edited by walec

Ja po raz kolejny odkopę ten temat żeby nie zakładać nowego. U mnie problem jest trochę inny. Przy wchodzeniu z Bosmanem na wzgórze dostaję SMS że helikopter już dolatuje na miejsce i żeby wejść na wzgórze więc tak robię i nic... nie ma helikoptera ani żadnego więcej sms'a. Stałem tam kilka godzin i też nic. Robię dokładnie wszystko jak trzeba i nic. 3x wczytywałem od wejścia na lokację i za każdym razem tak samo. Zaznaczę że bandytów, mutanty i inne ścierwo wybiłem zanim poszedłem po Bosmana tak aby utorować sobie bezpieczną drogę.

Proszę o pomoc, zamieszczam sejw z przed wzgórza (tuż przed otrzymaniem SMS'a)

sejwy.rar

@ramirez12 nie musisz pakować sejwów do rar. 
Twój sejw mi się nie wczytuje a w logu nic ciekawego nie ma jako błąd.
Jeśli masz innego sejwa najlepiej po wylądowaniu na bagnach to dodaj. 

Edited by kazik

Niestety Twoje sejwy się nie wczytują u mnie. Może masz wcześniejszego sprzed wejścia na bagna. Może wstaw do załącznika
swój plik XR_3DA.exe  z folderu bin.
Grasz w wersje stawianą tradycyjnie czy repack?

@kazik wersja stawiana normalnie a potem tak jak Sam radziłeś (gdy miałem problem z downgreadem do 1.0004) przerzuciłem na inną partycję i wrzuciłem katalog BIN od Ciebie i teraz gram na tej wersji przerzuconej właśnie (bez wpisu w rejestrze). Dołączam plik XR_3DA.exe i 2 sejwy. Ten co podpisany jest Bosman to przed rozmową z Bosmanem a ten co podpisany Generatory to przed samym wejściem z Duchem na generatory.

XR_3DA.exe

bosman.dds

generatory.dds

generatory.sav

bosman.sav

Edited by ramirez12

Już się wyjaśniło umieściłeś swój wątek w dziale dotyczącym Narodnaja Soljanka +DMX i tym się zasugerowałem.
Ten wątek powinien być w Narodnaja Soljanka 2016.
Sejw już wczytałem.  

Edited by kazik

Ooo to przepraszam, nie zwróciłem uwagi a poza tym to nie za bardzo się znam na tych wszystkich wersjach (dmx, dopa, itp oraz inna nazwy w różnych innych modach). Mój błąd i nie dopatrzenie.