Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moda polecam bardzo. Dzięki uprzejmości kolegi Smoxa i Metka58 miałem przyjemność zagrać jako pierwszy no i zakończyć także jako pierwszy i z tego miejsca dziękuję im bardzo. Polecam moda bardzo ciekawy pełno w nim niespodzianek ale o tym przekonacie się sami.Warty grania. Pozdrawiam.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba do tych co grają w tego moda i mają panoramę...

W linku jest plik UI do przerobionego układu HUD na monitor panoramiczny, może ktoś wstawi u siebie i da fotkę jak to wygląda...http://speedy.sh/3Dg...rawiony-hud.rar.

Wystarczy zrobić kopię oryginału by przywrócić poprzedni układ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o modzie. Jest świetny, dziwna sprawa, bo nie zmienia fabuły, nie dodaje nowych lokacji, ale zawiera tyle zmian, że warto zagrać. Jest trudny, zwłaszcza na początku, zanim poznamy o co chodzi. Ładowanie magazynków - rewelacja, to samo system handlu. Artefakty i części mutantów, to podstawowa "waluta" w handlu. Każdy artefakt można sprzedać lub wymienić na towar. Mod zawiera rozwiązania nie spotykane w innych modach np. worek podróżny. W miarę postępów w grze zdobywamy (lub kupujemy) lepszy ekwipunek i wtedy dopiero zaczyna się zabawa.

Fix - http://speedy.sh/QBDy5/Patch-0.1.rar

Zawiera poprawiony przez Scigacza1975 błąd i kilka moich literówek.

Shadery i ikony menu - http://speedy.sh/ecF...ery-i-ikony.rar

Fajniejsze ikony menu i shadery z efektem DOF. Autor - Scigacz1975

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy tylko zacząłem grać wiedziałem, że będzie dobry bo już w Kordonie dawało popalić..Dużym plusem moda jest ograniczenie przenoszonego sprzętu i apteczek. Teraz niema wezmę 500 szt amunicji i zabiję wszystkich. Dwa/trzy magazynki i w drogę. Znalazłeś super broń, ale nie masz do niej amunicji, lub magazynka to z niej nie skorzystasz, mało tego nie weźmiesz jej jeżeli nie pozwala na to kamizelka. Nie masz kaftana lub słaby,czy uszkodzony ..zabije Cię promieniowanie.Tak właśnie powinna wyglądać prawdziwa gra... Smox czy instalowanie tego fix jest obowiązkowe.?...ten drugi to dodatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agrael, to trudny mod i pewnie nie Ty jeden masz z nim problemy. Trzeba się przestawić i zmienić dotychczasowe nawyki. Kilka podpowiedzi na początek: 1. W opcjach gry ustawić - rzadkie schowki (naprawdę warto) 2. Nie śpieszyć się z przejściem na Wysypisko. Już w Kordonie można znaleźć doby artefakt i wymienić go na lepszy pancerz. Na Kordonie też można zdobyć w miarę dobrą broń np. abakan (sporo amunicji) 3. Zbierać artefakty. Można je sprzedać lub wymienić. Po każdej emisji pojawiają się nowe. 4. Polować na mutanty. Trofea można wymienić np. na amunicję 5. Dbać o pancerz. Nie dać się trafić i jak zaczyna padać deszcz - szukać schronienia (często po zwykłym deszczu zaczyna padać kwaśny, niszczący pancerz.) Gdyby ktoś miał problemy, a jednak chciał pograć w tego moda - pisać na PW. Podam ułatwienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Tu nikt nie mówił że będzie łatwo, Przeszedłem tego moda całego i jest super za jakiś czas mam zamiar powrócić do niego na nowo. Ale powiem że był wart każdej minuty grania. Szczególnie chciał bym z tego miejsca podziękować Smoxowi i Metek58 oraz ścigaczowi 1975 za to że jako 1 mogłem testować moda jako 1 na ich spolszczeniu. Dziękuje.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.3.1...http://www.amk-team....showtopic=10530

Zmiany

Zmieniono system handlu, można sprzedawać kilka przedmiotów naraz.

Patch zawiera poprzednie zmiany zawarte w fixie i patchu.Nie działa z polonizacją.

LINK:http://narod.ru/disk...medata.rar.html

http://pl.rghost.net/26052691

Pojemniki dla artefaktów.

Artefakty pokazują swoje właściwości nie tylko będąc noszone na pasie lub w plecaku. Aby zneutralizować negatywne działanie artefaktów dodano kontenery do przenoszenia artefaktów. Dodano nowe właściwości artefaktów.

Autorzy SAP - Valerich i Desertir r. Rozwój nowych właściwości - Zander. Gra dodaje nowe artefakty z nowymi właściwościami. Oto kilka przykładów:

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak zapobiec wylotom w Agropromie ? Bo raz grałem normalnie nawet stalkerzy sami odbili Kreta, tylko że nie mogłem z nim pogadać zapis i wczytanie nic nie dało zaczęło wywalać z logiem (zamieszczę go na końcu), każdy save moge wczytać przed agropromem lecz tylko za pierwszym razem postać miała władze nad sobą po cut scence przed ratowaniem Kreta. Dziwne to troche raz tylko miałem okazję walczyć z żołnierzami potem działa tylko autosave na Agroprom żaden save z Agropromu nie działa, niestety mam manię zapisywania przez granie w stare rpgi.

FATAL ERROR[error]Expression : fatal error[error]Function : CScriptEngine::lua_error[error]File : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp[error]Line : 73[error]Description : <no expression>[error]Arguments : LUA error: ...of chernobylgamedatascriptskirag_take_drop.script:35: attempt to index field 'actor' (a nil value)
Edytowane przez malakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trudny mod i trzeba diametralnie zmienić nawyki grając w niego. Nie da się, tak jak w innych modach, iść hura, do przodu. Tu trzeba unikać postrzałów, chować się i nie dać się trafić. Każdy pancerz się niszczy, nawet dobry, a kombinezon najemnika na pewno do takich nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie zacznę nowej gry od początku bo mimo wszystko mod nie jest łatwy, ale na Kordonie można ładnie się wyposażyć. Swoją drogą gdybym znowu miał ten sam problem jakbym grał od nowa to chyba musiałbym porzucić ten mod niestety. Nie rozumiem zbytnio tego log się nie zmienia muszę wymijać tą wstawkę filmową żeby nawiązać walkę z wojakami, ale wtedy Kret nie chce gadać a wczytanie sejwa z Agropromu kończy się wylotem z tym logiem. Może nie można tykać rzeczy żołnierzy czy coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Agropromie nie miałem problemów. Żadnych problemów nie zgłaszali też inni gracze, więc problem pewnie jest po Twojej stronie. Jeżeli chcesz zacząć nową grę, to odinstaluj grę i moda. Usuń wszelkie pozostałości i wyczyść rejestr. Zainstaluj Stalkera od nowa i zdegraduj do 1.0004 sposobem podanym przez Kobala lub Кристоферa (Kpuca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.