Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam podstawkę 1.0006 zdegradowaną sposobem @Kobala i zero problemów. Nawet za zgodą autora wstawiłem ją na stalker.pl do downloadu moda jako sprawdzony sposób na degradację patcha. Zrób jak Ci radzi @Smox i będzie chulać. Edit: Małe ułatwienie moda - jak już pisałem wcześniej - możecie mieć przy sobie tylko 6-8-10 załadowanych magazynków, natomiast pustych bez ograniczeń - oprócz wagowych. Znalazłem ciekawy sposób na to żeby nie tachać ze soba kilogramów amunicji niezaładowanej. Jeżeli umieścicie magazynek z 1 nabojem w skrzyni np. koło Sidorowicza, to NPC go nie ukradną, chyba że będzie tam broń do której ten magazynek pasuje, ale wezmą tylko 1 magazynek do 1 szt broni. Ciekawostką jest to że, gdy opuścimy kordon przechodząc na inną mapę, a potem wrócimy, to magazynek nie ma 1-go naboju ale jest pełny. Czyli umieszczając po np. 8 magazynków, z załadowanym 1 nabojem w każdym, w skrzyniach na różnych mapach możemy potem tylko zamieniać prawie puste magazynki na pełniutkie. Koniec problemów z tachaniem kilogramów amunicji i żmudnym napełnianiem magazynków, no chyba że zajdzie taka potrzeba bo nam się pełne skończą, ale do tego wystarczy mieć ze 150 nabojów.

Edytowane przez scigacz1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej nie używać quicksave'ów, szkoda okropnie się do tego przyzwyczaiłem. A re-instalka SoC i obniżenie do 1.0004 sposobem Kpuca (jak się nie mylę), no i działa :) Jestem już w Dolinie Mroku i idę zapolować na Dzika. Gra jest bardzo trudna, ale myślę że dam rade przejść tego moda. Jak na razie najtrudniejszy Agroprom. Strasznie podoba mi się system ładowania magazynków a nie strzelanie jak rambo tylko myślę, że NPC od razu mają naładowane i raczej nie ładują tak wolno jak nasz stalker. Tak w ogóle po każdym blowoutcie anomalie zmieniają swoje miejsce lub pojawiają się nowe, ale jak jest z artefaktami ? Bo nigdy wokół żadnej anomalii nie znalazłem artefaktu muszę do niej podejść i wtedy wypadnie czy jak ? Tak chyba było w Zewie i Czystym Niebie czy tu jest podobnie ? Z góry dzięki jakby ktoś mógł to wyjaśnić, pierwszy raz gram w tego typu moda. Kiedyś chwile w AMK i Inferno i OL, NS, ale to dawno temu.

Edytowane przez Podznaczony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To znaczy co ci się dzieje? Odpala się podstawka, wywala na pulpit? Przy starcie gry, przy tworzeniu nowej gry? Jeśli cię wywala to po wywaleniu otwórz notatnik i użyj komendy "wklej" Powinien się zapisać log błędu. Ewentualnie na dysku C w dokumentach publicznych znajdź katalog STALKER SHOC, w nim folder logs i plik tekstowy xray_.... Otwórz go w notatniku i skopiuj wszystko poniżej FATAL ERROR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest to?

FATAL ERROR[error]Expression : wave&&wave->length()[error]Function : CSoundRender_Source::LoadWave[error]File : E:stalkerpatch_1_0004xrSoundSoundRender_Source_loader.cpp[error]Line : 65[error]Description : Can't open wave file:[error]Arguments : f:program filesthqs.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobylgamedatasoundscharacters_voicescenariovideointro_gsc_wp_l.ogg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są takie same - ja w tamtej wersji część rzeczy poprawiłem zanim wrzuciłem moda a potem jeszcze dorzuciłem to co znalazłem. Wersja którą wrzuciłem na s.pl trochę się różni od tej z st.pl Edit: http://www.sendspace.pl/file/435681e097c8280a114fb1a - tu masz Patch.02 - połączyłem patch @Smoxa ze swoim. Nie powinno być już problemu z intro jak przed chwilą (chociaż nie wiem jak na angielskiej wersji bo ja na polskiej nie mam)

Edytowane przez scigacz1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.