Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Poprawka pliku _g.script - powodował psucie save-ów - nadpisać katalog gamedata

Powodował taki błąd:

FATAL ERROR[error]Expression : fatal error[error]Function : CScriptEngine::lua_error[error]File : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp[error]Line : 73[error]Description :[error]Arguments : LUA error: ...gamess.t.a.l.k.e.r. socgamedatascripts_g.script:1234: bad argument #2 to 'format' (string expected, got no value)
Edytowane przez malakas
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam Mam prosbe do grajacych na patchu 1.3.1 o podanie sejwa ,z Wysypiska po rozmowie z Sieryjem. Po udzieleniu pomocy Sieryjowi w odparciu bandytow nie mozna otworzyc opcji rozmowy,Sierij stoi w jednym miejscu i celuje . Nie pomaga przeinstalowanie czy wybicie bandytow z calej lokacji,zapisywanie, wczytywanie . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie stalker.pl @scigacz zamieścił patch naprawiający błędne wydawanie kupowanej broni u handlarzyhttp://www.sendspace...oprawka-rzeznia.

Jak ma się ta poprawka do wersji moda na naszym forum?

@czernobyl10 - ten patch wrzuciłem, bo w modzie, który opublikowałem na stalker.pl, zmieniałem pliki wymiany z NPC-ami (nie można im było podarować UZI, czy Walthera na nabój makarowa) i "niechcący" porąbałem plik handlarzy. Do wersji "tutejszej" nie instalujcie tej poprawki.

Edit: @robi - najprawdopodobniej będziesz musiał zacząć od autosave z wejścia na mapę :sad:

Edytowane przez malakas
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zagrałem nieco i przyznaję, że mod fajny. Niewidzialne anomalie jak najbardziej na plus, ograniczenie ilości broni, amunicji i granatów w zależności od używanego kombinezonu również (wreszcie jest sens robienia sobie schowków w wielu różnych miejscach). Ładowanie naboi do magazynków też super sprawa. Walka jest bardzo trudna (nie wiem jak inni, ale ja zawsze staram tak rozprawić z przeciwnikami aby nie dostać ani jednej rany. Zużywalność kombinezonów jest bólem). Mod jednak został odstawiony do listy czekających na przejście. Dlaczego? Przez kwaśne deszcze -_-. Rozumiem Emisje, zdarzy się raz na kilka dni (albo nawet raz dziennie) uciekasz do schronu, czekasz parę minut i po wszystkim. A kwaśny deszcz? Powiadomienie o nim dostajesz dopiero w chwili kiedy zaczyna padać, a do jakiegokolwiek schronienia długa droga do przebycia, więc kombinezon nadaje się do wyrzucenia. To możnaby jeszcze przeżyć. Jednak pojawia się za często i trwa za długo. W ciągu zaledwie 1,5 dnia gry padał 3 razy i to przez kilkanaście minut w świecie rzeczywistym. Człowiek chce popchać fabułę do przodu, ale nie musi czekać aż deszcz minie, żeby móc zacząć coś robić. W późniejszym etapie zdobywa się coś przeciw kwaśnym deszczom, czy przerywają rozgrywkę aż do końca gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeszcze raz napiszę. Na ikonkę Stalkera, na PULPICIE, Stalkera ikonkę w którym masz mod i dajesz prawym przyciskiem myszy, tam po otwarciu klikasz lewym na właściwości, i po otwarciu okienka, w zakładce SKRÓT, zobaczysz w górnej części ELEMENT DOCELOWY: i tu po tym napisie w cudzysłowu, dajesz jedną spację i wpisujesz to co podał @scigacz1975. Nie wpisuj tego (jak mi się wydaje), tak jak zrobiłeś w folderze gry.

Edytowane przez metek58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ale ile przyjemności daje zastrzelenie zwykłego bandyty. Jedno mnie zastanawia: dlaczego przechadzając się w obozie rekrutów wzrasta mi nieprzyjemnie poziom radiacji? deszcz nie pada, więc co, pył radioaktywny? Kurtka jest jak nowa. Kiedy odbijałem Żwawego (tuż po rozpoczęciu rozgrywki) mogłem chodzić swobodnie, a kilka minut później już nie sposób ruszyć się z siedziby Handlarza, bo szybko tracę zdrowie, a napromieniowanie wzrasta. Dostaję komunikat, że moja kurtka nie zapewnia wystarczającej ochrony.

 

scigacz1975,

 

dziękuję, już wcześniej zauważyłem, że wstawiłeś pliki przywracające celownik, ale link do nich wygasł. Póki co, gra bez celownika niesamowicie wciąga.

Edytowane przez Szarlatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.