Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mi nie przeszkadza rus już i tak jestem przy końcu gry a jak skończę to już polonizacja mi nie będzie potrzebna. Jeszcze poszukam 1 dobrego moda do zagrania i na tym zakończę granie . Trzeba ruszyć coś działać wiosna i te sprawy. Sam wiesz ile jest roboty w koło i nie czas na granie ale chomikować nowe mody można i zimą znowu grać do wiosny było by co. Może przy dobrym wietrze już na nowym kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumie ale chyba nie zaszły zbyt istotne zmiany między moją wersją a tą tu.

Zdziwisz się Waler jeżeli kiedyś zagrasz w tą nową wersję moda. Przede wszystkim rozmiar z 443 MB wzrósł do 890 MB. Poziom trudności. Ładowanie magazynków. Całkiem inny system handlu. Ulepszanie broni i pancerzy. Pogoda. To tak w skrócie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól mu pobrać, jak będzie spolszczonko, to jak znalazł, będzie miał moda pod ręką. Teraz @waler11 i tak nie ma czasu zbytnio grać, bo okres świąteczny u szczytu i kury niosą po trzy jajka naraz każda, to przy 10 tysiącach, tak jak pisał, to ma tony do wyniesienia dziennie jajek. @waler11, za ten cholesterol ludzie będą Cię ścigać po sądach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z tym modem jest nie tak ładuje do końca filmiku a jak ma już odpalić gra wywala do pulpitu o co tu chodzi?

@waler11, ja go odpaliłem na ruskiej podstawce, bo na oryginale pl, to ni chuchu. To mam odpalane na "Prawdziwa Droga 2", masz ten mod, on w komplecie ma ruską podstawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem moda i fixa. Spakowałem moda do .dbm, fixa do .dbn - standardowo odpalam z dodatkiem -nointro.

Po odpaleniu wołał o pliki w text/rus więc wypakowałem z vanili katalog text/pol i wkleiłem pliki bez zamieniania do text/rus moda. Dla pewności tym samym sposobem dokleiłem pliki z TŚ2 i kolejna próba startu gry bez problemu. Przynajmniej w kordonie - chodziło o odpalenie i sprawdzenie celownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę robić zamieszania, ale mój mod wypakował się w postaci normalnej gamedaty i wystarczyło zrobić standardowe zmiany w configu, by działał. Problem w tym, że nie pamiętam skąd go pobrałem. Dzisiaj w nocy pobiorę moda z linka podanego na forum i jutro rano napiszę sposób instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też wywala log z brakującymi plikami, ale raczej tak nie powinno być bo jeśli wklejać będziemy pliki z innych modów to w pewnym czasie może się pojawić zamiast dialogu informacja jakiej linijki brakuje czyli zamiast opcji dialogowej będzie pisać coś w stylu dialog_manager_bar_21 czy jakoś tak. Ogólnie cały czas mi wywala o te pliki brakujące niezbyt to rozumiem bo mam ten problem z każdym rosyjskim modem, a dawniej jakoś nie miałem. Cóż, chciałbym zagrać w tego moda, ale nie wiem co zrobić. Może ktoś będzie wiedział co z tym zrobić podam loga na wszelki wypadek.

[error]Expression    : false
[error]Function	  : CXml::Init
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xrXMLParserxrXMLParser.cpp
[error]Line		  : 87
[error]Description   : XML file:textpolui_st_inventory.xml value: errDescr:Error document empty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to była gamedata normalna nie pisało by chyba na końcu .rar ? W każdym razie z tego linku pobrałem 486mb archiwum rar, które po rozpakowaniu ma około 900mb (i wgraniu fixa, oprócz tego na rękawiczki). Cóż najwyraźniej to musiałbym spakować w gamedate, ale czy to by coś dało ? Ewentualnie co potem po spakowaniu ? Bo skoro teraz wywala to czemu miało by nie wywalać później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.