Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@smox Znalazłem coś takiego: 

Cytat

Trzeba skasować pliki cursor.dds i cursor_blank.dds z gamedata\textures\ui
oraz w pliku system.ltx w sekcji [hud_cursor] zmienić cross_length = 0.000 na 0.015 i mamy stary kursor

Cytat

Edytujemy system.ltx, sekcja [hud_cursor], zmieniamy cross_length    = 0.0 
min_radius      = 0.0 
max_radius      = 0.0

Nie wiem czy to działa ale może pomoże, można spróbować. 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podziemiach Agropromu dopadł mnie taki wylot -

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ...\s.t.a.l.k.e.r.-Ćĺńňü mod\gamedata\scripts\_g.script:1243: bad argument #2 to 'format' (string expected, got no value)

Na 7 stronie @scigacz1975 wstawił poprawiony plik - _g.script - powodujący psucie zapisów, ale link już wygasł. Potrafi ktoś to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie więcej, jak rok temu znalazłem paczkę broni specjalnie zrobioną pod RZEŹNIĘ - 1.0.3.1 i za Chiny nie mogę znaleźć strony, skąd ją pobrałem, ale paczkę mam i pomyślałem, że warto by ją wykorzystać. Co w paczce? Nowe modele, zmiana starych, zmienione tekstury wielu przedmiotów, ikony i okno inwentarza (wszystko moim zdaniem zrobione subtelnie, nie na siłę). Dla mnie jednak na największą uwagę zasługują, niektóre animacje, chociaż zrobione już jakiś czas temu, to w niczym nie ustępują tym współczesnym.

Pakiet, do którego link poniżej, został spolszczony i przystosowany do aktualizacji Antona.

https://cloud.mail.ru/public/FnhX/rPHakPXYm

a9lPnhl.jpg

Obrzyn:

Spoiler

m8v1X1i.jpg

ME4DgmX.jpg

7qBSIwa.jpg

bOLMsnZ.jpg

PB:

Spoiler

NP5re4n.jpg

PoBxBUN.jpg

APS:

Spoiler

AHmvMhg.jpg

v1sgnqH.jpg

Różne:

Spoiler

XpdYQTz.jpg

sLFvYZH.jpg

W2I6rGZ.jpg

Instalacja:
-Usuwamy zawartość folderu mods.
-Kopia zawartości "paczki z bronią" (zawiera spolszczenie) do głównego katalogu gry.

  • Super 1
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Anton Gorodecki napisał:

@smox napisz proszę czy działa to zaimplementuję go od razu do poprawki polonizacji.

Działa @Anton Gorodecki:) Bardzo dziękuję.

Ładowanie broni nie jest wielkim problemem. Robiłem to tylko kilka razy. Przy trupach zazwyczaj można znaleźć pełne, no i śrutówki ładuje się normalnie. 

Dodano:

Niestety z tą paczką broni mam problemy. Źle wyświetla mi się część ikon w ekwipunku.

 

ss_jarek_02-21-18_23-30-32_(l03_agroprom).jpg

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, smox napisał:

Niestety z tą paczką broni mam problemy. Źle wyświetla mi się część ikon w ekwipunku.

U mnie ten AK-74 wygląda prawidłowo, nawet z celownikiem;)

Spoiler

ufaj4z7.jpg

Za to brakuje niektórych opisów broni w dodatku (wina leży po stronie błędnych nazw w oryginalnych plikach, nie w tłumaczeniu):

Spoiler

15kU1ne.jpg

z74u7zr.jpg

NtLQawR.jpg

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sobie zainstalowałem. Oczywiście z tym weapon packiem. Pierwsze wrażenia jest dziwnie graficznie, kolorystyka i tekstury. Ziemia na kordonie wygląda jak jakaś wypalona pustynia Newady w jakimś Falloutcie :)

Latarka strasznie bije po gałach tym swoim rozświetleniem.

Broń fajna paczka, modele, których chyba nie widziałem i inne dźwięki broni. Gra się wolno i ostrożnie, ginie się szybko. Ładowanie nieźle męczy chyba, że na bieżąco w walce np podnosimy z trupów pełne magi, a wywalamy nasze puste. Ryzykowne ale może się opłacać. Nieraz strasznie długie te opady radioaktywne, lub kwaśne deszcze. Trzeba pospać parę godzinek.

Handel to chyba czysta losowość albo ja miałem taką schizę. Sprzedałem Sidowi kopytko dzika dał mi 28,8 tyś rubli :047: naprawa kombinezonu najemników zużytego w około 80% wyniosła mnie 12tyś. Za chwilę zrobiłem misję na ogon pseudopsa 4,5 tyś i trochę ammo do strzelby, a np za arta Kamienna krew dał mi tylko 1 apteczkę :062:

Ps. ale tutaj chociaż miałem motywację, żeby kombinezon najemników chapnąć w wiosce kotów.

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do odgłosów kroków - im twardsza powierzchnia tym lepiej je słychać (wystarczy potuptać u Grubego w bunkrze na próbę). Na tej "złej ziemi" słychać je słabo albo wcale. Deszcz oczywiście zagłusza całkowicie prawie wszystkie odgłosy.

Zbierajcie arty - to najlepsza droga do szybkiego barteru najlepszego sprzętu.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych wszystkich modach fabularnych gdzie często trzeba było się nieźle nagimnastykować, by ruszyć z fabułą do przodu, Rzeźnia jest miłą odskocznią. Fabuła starego dobrego Stalkera SoC ciągle daje radę. No i nie trzeba główkować co zrobić. Można skupić się na przeżyciu. Mod może początkowo wydawać się trudny. Jednak jak już się załapie o co chodzi z doborem magazynków do broni i ich ładowaniem, systemem handlu i ogólnie mówiąc zasadami moda - bardzo fajnie się gra. Jednak nie będę zdziwiony jeżeli część graczy ten mod przerośnie.


 

Spoiler

 

ss_jarek_02-24-18_11-19-52_(l01_escape).jpg

ss_jarek_02-25-18_16-12-32_(l01_escape).jpg

ss_jarek_02-25-18_16-20-49_(l01_escape).jpg

ss_jarek_02-25-18_16-21-38_(l01_escape).jpg

 

 

ss_jarek_02-25-18_15-53-13_(l01_escape).jpg

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.