Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : weapon_hud_value::load
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\WeaponHUD.cpp
[error]Line          : 34
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : There is no 'binoculars' bone for weapon 'wpn_binoc_hud'.                                                             

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gawron Wybacz za długą odpowiedz 

odrazu powiem wersja repack, instalacja przebiegła jak w instrukcji do wylotu dochodzi w trakcie tworzenia nowej gry w momencie gdy wyświetla się napis Klient synchronizacja.

@gawron Jeszcze raz wybacz tym razem za zawracanie głowy,

To była moja wina, w złej kolejność instalowałem dodatek z brońmi,

Po prawidłowej instalacji jest wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Krwawy Szlak: Rzeźnia

@Anton Gorodecki chciałby zwolnić trochę miejsca na swoim koncie GD i wrzuciłem wersję repack Krwawego Szlaku na nasz serwer + na wszelki wypadek paczkę broni od @gawron. Jest tylko jedna zła wiadomość - spolszczenie z naszej pobieralni padło i chwilowo jest niedostępne: KLIK.

Przy okazji odświeżyłem wstawkę moda. Wydaje mi się, że teraz całość jest bardziej przejrzysta. W opisie znajduje się bardzo dużo pożytecznych wskazówek i jeżeli ktoś zdecyduje się zagrać, to wypadałoby się z nimi zapoznać. Mamy też szczegółową instrukcję instalacji wraz ze zrzutami. 

We wstawce znajduje się także starsza wersja moda z 01.05.2011 roku. Linki do moda + spolszczenia są aktywne. Niestety padły stare linki od @scigacz1975, które zawierały parę dodatków ( celownik, zmieniony układ HUD dla monitorów panoramicznych, nowe ikony menu i shadery oraz 3 drobne fixy ). 

Ps.
Po wrzuceniu repacka na serwer sprawdziłem, czy wszystko jest okej. Działa:

Spoiler

ss_daniel_08-02-21_11-53-32_(mainmenu).jpg

 

  • Dodatnia 1
  • Za szczególną pomoc 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@kanon1022 co ja ci mogę poradzić, możliwe, że były jakieś problemy z netem i źle ci się pobrało archiwum więc możesz spróbować jeszcze raz.

Ewentualnie pobrać z rosyjskich stron, np:

 http://rutor.info/torrent/363397

I potem zarzucić na to spolszczenie.

Ewentualnie jakby się okazało, że u nas w pobieralni jest uszkodzone archiwum to musisz poczekać jak ktoś moda od nowa wrzuci. Ja mogę dopiero po weekendzie, to 3Gb to jakoś dam radę :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Dzięki pobrałem z twojego linka i jest ok , jest do tego jakiś spawner.

@Agrael jest może do tego jakiś spawner.

Po dodaniu pliku na celowniki mam wylot , w ogóle jak się coś doda to są wyloty.

Spoiler

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CRender::texture_load
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrRender\Texture.cpp
[error]Line          : 295
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't find texture 'amk_ui_bag'
 

 

Edytowane przez kanon1022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 Autorzy modów często dodają taki restryktor, aby ulżyć silnikowi gry. Ilość przedmiotów jaką można mieć w plecaku jest ograniczona. I aby rzeczy nie wypadały, trzeba dużej ingerencji w plik z tymi ograniczeniami. Jednak dodanie cziterki też musi mieć swoje granice, bo pozwalając na dużą ilość karabinów i pancerzy, jest bardzo utrudniony dostęp do drobiazgów na dole plecaka, a szczególnie medykamentów, co może skutkować częstymi zgonami. Bo nie zdążysz przerolować plecaka. Tak samo przy przenoszeniu drobiazgów do schowków. Po każdej duperelce rolowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.