Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hraji tento mód už po druhé,je to jeden z nelepších.Po druhé se hraje lépe,člověk se vyvaruje chyb z první hry.
Několik upřesnění:
Nářadí pro opraváře v baru se asi spawnuje náhodně.Tady jsou obrázky kde jsem je nalezl v druhé hře:

http://ulozto.cz/xAuyro5o/screenshots-zip

Nedostupný schowek profesora Tompsona:

http://ulozto.cz/xozJmgW4/screenshots-zip

Po rouře vejdete do dvou teleportů,přes které se dostanete ke schowku.

Dále jsem při hledání v souborech narazil na "tajný teleport k barmanovi".
Zde text:

<!--secret teleport v bar-->  
  <string id="veryuseful_0">
   <text>Du┐o wiesz o wszystkim, a o Zonie masz po┐yteczne informacje?</text>
  </string>
  <string id="veryuseful_1">
  <text>Dla ciebie, "bohaterze", mam. Jestem pewny, ┐e TA informacja bardzo ci siŕ przyda... w przysz│oťci. Ale jej cena te┐ jest odpowiednia, jesteť gotowy rozstaŠ siŕ z 50 kawa│kami?</text>
 </string>
  <string id="veryuseful_2">
   <text>Jestem! Wierzŕ, ┐e jest tego warta.</text>
 </string>
  <string id="veryuseful_3">
   <text>Oczadzia│eť, takie pieni╣dze za kota w worku!? Idč, przewietrz szare komˇrki, jeťli takowe masz!</text>
 </string>
  <string id="veryuseful_4">
   <text>Otˇ┐, s│uchaj. Przychodz╣ czasem do Barmana goťcie, ktˇrzy nie s╣ po┐╣dani na terytorium Powinnoťci. Nie wchodz╣ g│ˇwnym wejťciem, lecz tajnym przejťciem, ktˇre prowadzi bezpoťrednio do pakamery Barmana. To sekretne przejťcie wyczai│ kiedyť stalker o ksywce Fizyk. Nie pytaj mnie, jak mu siŕ to uda│o. Nie wiem. Wiem tylko, ┐e Fizyk by│ m╣drzejszy od tych wszystkich batonˇw razem wziŕtych. Wejťcie do tajnego tunelu znajduje siŕ na ty│ach zabudowa˝ Baru.</text>
 </string>

Nemohu ale přinutit informátora k jeho prodeji.Dostal to z něj někdo?

Ruční teleporter.
Je to super věc pro hraní ve free modu jeden z nejpropracovanějších se kterými se jsem se setkal při hraní v modifikacích Stalker:
Inv_name = Teleport [mobile_changer]

Bohužel jsem ho musel spawnovat a proto mám dotaz jestli ho už někdo získal "legálně",to znamená kde ho našel,nebo kdo zadává úkol ne jeho získání.
 

Edytowane przez Hobby
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gamedata/textures/wpn/sr_vihr ,  jest plik wpn_vihr , który jest texturą vintoreza , ale podmiana tego pliku nic nie zmienia.

Jeśli textura jest zasysana z podstawki , wystarczy wrzucić swoją teksturę do folderu "wpn" .Sprawdzę to.

Miałeś rację Metek58, MOD teksturę vintoreza ciągnie z podstawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Emm... pytanie mam takie do Szanownych Forumowiczów... Jak u Jek@ns'a uruchamia się ten słynny spawner? Bo albo on u mnie nie działa, albo zwyczajnie nie umiem go uruchomić. ><

 

 

 

Ok. :P Już działa... to była chyba tylko chwilowa niedyspozycja. 

Edytowane przez morfin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Tak, to dodatek do moda - 0.6.9.2 R2

Z tego co zrozumiałem dodaje sporo nowych kwestów.

Zmiany w artefakaktach.

Zmiany w broniach.

Można grać w kości.

Zmiany w PDA.

Dodawno nowe ugruporawie '' Łowcy ''

 

I licze inne zmiany, mniejsze i wieksze - przykładowo można zmienić muzykę w Barze u Barmana jak to miało miejsce w Soljance.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zanim przeczytałem twój wcześniejszy opis zdobycia tego kombinezonu,napisałem posta. :smile:   Kondotier do etapu szukania SERAFIM-a już doszedłem,jeszcze tylko brakuje mi tego artu PUSTAK-może pamiętasz gdzie go można dorwać ?Już nieważne poradziłem sobie w inny sposób- :D

Edytowane przez smerf45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Diegtiariow zmienił(a) tytuł na OGSE 0.6.9.2
  • Agrael odpiął/ęła ten temat
  • Agrael podpiął/eła, promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.