Skocz do zawartości

Nasze zdjęcia


Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...
39 minut temu, Anton Gorodecki napisał:

@boberm gratuluję wnuczka, fajny brzdąc:) I szacunek za opublikowanie swojego zacnego lica.

W końcu udało mi się zebrać trochę odwagi cywilnej . "Zacne" to ciut za łaskawe stwierdzenie. Rzekłbym gęba z "przebiegiem":033:

@Buber  Ano - syn także całkiem noooo. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boberm rozpoczął festiwal, więc niech się dzieje. Moja córka, gdy była mała, miała podobnie jak wnuczek rzeczonego, z tym że gustowała w lokalnej faunie, wszystko, co zobaczyła, chciała od razu brać w ręce, parę razy o mało nie dostałem zawału. A to właziła na zaostrzone sztachety, żeby dosięgnąć motyla siedzącego na drzewie, a to, gdy trafiliśmy przypadkowo na gniazdo padalców i te zaczęły wyłazić, od razu chciała je łapać. Przez jakieś dwa lata mieszkał z nami pod podłogą zaskroniec (na początku nie byliśmy zadowoleni z tego towarzystwa, ale z czasem się przyzwyczailiśmy), wypełzał wcześnie rano i zalegał w kwiatach rosnących koło domu, uciekał, gdy żona podlewała swoje roślinki. Córcia potrafiła wymykać się z domu wcześnie rano, żeby podrażnić swego gada. Przykłady jej zainteresowania zwierzętami, a naszych stanów prawie przedzawałowych można by mnożyć. Jednak najlepszy numer zauważyłem przypadkowo, córunia jedną ręką ściskała mordę psa, żeby nie mógł nic chapnąć (tak myślała), a drugą podsuwała mu pod nos kiełbasę. Do dzisiaj nie wiem, jak to się stało, że psisko nie capnęło kiełbasy razem z jej ręką.

Wielbicielka żwierząt:

J.thumb.jpg.011add5f95c6709600c4f0d1e1bdb8eb.jpg

i jej tata:

t.thumb.jpg.a454a8160baf93cbb1230c6dd3b15eeb.jpg

Spoiler

l.thumb.jpg.35d2e980d44f6dcf8217628869131589.jpg

 

  • Super 1
  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gawron wiem, że dbasz skrzętnie o swoją prywatność i jak to kiedyś ująłeś "nie będziesz podawał długości swojego...":), dlatego bardzo ci dziękuję za podzielenie się z nami, jakby nie patrzeć częścią swojego życia.

Tak coś mi się wydaje, że jesteś lub byłeś aktywnym myśliwym. Dobrze myślę?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.