Skocz do zawartości

Nasze zdjęcia


Rekomendowane odpowiedzi

No, to już jest fajnie, dzięki LordDino i Smox, bo już myślałem, że we dwójkę z Buberem tak już sobie na tej podstronie zostaniemy :smile:. Ja osobiście mam nadzieję, że ten temat będzie miał taką samą dynamikę jak ten "Ile masz lat", to wtedy prawie wszystkich zarejestrowanych tu zobaczymy :yes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No, Panie i Panowie, o taką wstydliwość to Was nie podejrzewałem. Przecież nawet jak ktoś przyjedzie do Waszego rodzinnego miasta, to z całą pewnością nie wpadnie na Was od razu na ulicy. Przecież nie wymieniamy się automatycznie telefonami i adresami...Ja we wtorek będę miał naprawiony złamany ząb i zamieszczę swoje zdjęcie w lepszej jakości i z szerokim usmiechem, ale mam nadzieję, że do tej pory będę tu wisiał w wiekszym towarzystwie... :smile::biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja sie cieszę, że gro naszych to pokolenie wychowane na rosyjskim w szkole, akurat w Stalkerze to podstawa,...jedyne forum z tak prężną ekipą spolszczającą . Niech tam sobie gada kto chce, to tylko zazdrość. Mogą chrzanić głupoty, a i tak ściągają od nas. Tylko się ośmieszają. Niestety limit punktów za odwagę mi się wyczerpał, jak ktoś może Jercziego i Metka58 obstawić to by było ok. :biggrin:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Bardzo się cieszę, no i myslę, że wszyscy czekamy na jeszcze więcej fotek. Keep it up, jak mawiali starożytni rzymianie :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

To ja z najmłodszym synem. Jakoś to przeżyjecie...

Przeżyjemy Metek, przeżyjemy :yes: Tak a propos Twojego najmłodszego syna, to moja niespełna trzynastoletnia córka z wielkim zainteresowaniem obejrzała wszystkie fotki. po czym na dłuzej zawiesiła oko na fotce Junxa i zapytała:

- Tata, a ile on ma lat?

- Nie wiem dokładnie, około dwudziestu - odpowiedziałem. Córka zrobiła oczy i wali:

- No co ty, taki młody i już w STALKERa gra??? :teehee:

A ja się bardzo cieszę z tak dużego zróżnicowania wiekowego na forum i jeszcze raz powtórzę to, co mówiłem kiedy dołączałem do niego - dla mnie to jest jak na razie najlepsze forum, na jakim miałem przyjemność spamować. Howgh, powiedziałem :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.