Skocz do zawartości

Nasze zdjęcia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja za niedługo wkleję swoje stare zdjęcie gdyż nowego nie chce mi się robić :D. Patrząc na niektórych wiek to nie wiem czy pisać tak jak zawsze czy per pan :smile: Oczywiście nie miałem na celu napiętnowania kogoś ale czuję się jak taki "smarkacz" przy innych użytkownikach :sweat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja sie cieszę, że gro naszych to pokolenie wychowane na rosyjskim w szkole, akurat w Stalkerze to podstawa,...jedyne forum z tak prężną ekipą spolszczającą . Niech tam sobie gada kto chce, to tylko zazdrość.

Mogą chrzanić głupoty, a i tak ściągają od nas. Tylko się ośmieszają. Niestety limit punktów za odwagę mi się wyczerpał, jak ktoś może Jercziego i Metka58 obstawić to by było ok. :biggrin:

Buber - ostatnio doszło do mnie coś arcysmutnego - otóż patrząc na dzisiejszą młodzież (nie wszyscy ale większość) a także to czego się ich dzisiaj uczy - zrozumiałem że kiedy my odejdziemy to z nami - ludźmi wychowanymi w końcówce komunizmu i na przełomie kiedy wszystko trzeba było sobie wypracować - znikną z tego kraju ludzie myślący. Zostaną wykształciuchy którym wszystko się należy, zaprogramowani na zysk i wyzysk. Wtórni analfabeci czytający ale nie rozumiejący co czytają. Tak że Viva'la edad media - niech żyje wiek średni i dojrzały.

A to ja i mój synek

Dołączona grafika

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja i mój mały stalkierek po małym wypadku

Wygląda na to, że był w anomalii "Pazur" :smile:(przepraszam EDYCJA - na poprzednim, innym zdjęciu, miał plasterek na czole po jakimś małym zadrapaniu, stąd mój komentarz)

Zostaną wykształciuchy którym wszystko się należy, zaprogramowani na zysk i wyzysk.

Ścigacz, nie chciałbym "upolityczniać" akurat tego miłego tematu wymieniania się fotkami, ale to słowo, którego użyłeś, zostało ukute jakieś 7 lat temu przez posła Ludwika Dorna, jako pogardliwe i pejoratywne okreslenie osoby po wyższych studiach. Czy Ty naprawdę uważasz, że jak ktoś skończy jakikolwiek uniwerek, to od razu robi się z niego kanalia? A co do wieku - miałem całkiem niedawno szefową, która była 7 lat starsza od Ciebie, a tak zaprogramowanej na zysk i wyzysk osoby jeszcze w zyciu nie spotkałem, tak więc takie podejście do życia nie jest li tylko domeną "dzisiejszej młodzieży".

Papaczos: owszem, zdjęcia z Czerwonego Lasu. Leśnik pozwolił mi się zatrzymać na kilka dni, musiałem trochę odpocząć i nabrać sił.

Popatrz, a mnie dał konserwę, chleb, leki przeciwpromienne i kazał spadać, musiałeś trafić na jego wyjątkowo dobry humor :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papaczos celowo użyłem tego określenia - a miałem na myśli osoby niekoniecznie po studiach - które nie mając żadnych doświadczeń prezentują podejście że wszystko im się należy. Natomiast co do upolityczniania - staram się być apolityczny, choć przyznam że korzystam czasami z co ciekawszych określeń używanych przez nasze "elity" (tyle że nie wiem czego to są elity)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apg2312 , a co to za Nibypies? :wink: Rasa? Moja żona wbiła sobie do głowy maltańczyka.

To akurat jest York czyli prawidłowo Yorkshire Terrier :) Fajne małe psiaki, i dobre dla alergików, bo nie mają sierści, tylko włosy :) Ale chociaż teraz jest to typowy mały domowy piesek, to zasadniczo rasa ta powstała do tępienia gryzoni, więc usposobienie mają żywe i (czasami) dość awanturnicze :)

Mogę w razie czego wrzucić jeszcze fotki z foksterierem lub jamnikiem :) Nooo... ewentualnie z czymś zasadniczo czarnym, czworołapym i ogoniastym, ale nie wiadomo co to, bo wzięte jest ze schroniska :) Ale i tak żaden z tych psów nie jest mój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scigacz1975 - na szczęście to co się będzie działo po moim odejsciu bedę miał głęboko w...grobie :biggrin: , nasze dzieci wyjdą z założenia ,że ich rodzice to były " wapniaki " ,a ich czasy są najlepsze. :wink: A tak poważnie, moja sentencja życiowa to " nie przejmuj się rzeczami na które i tak nie masz żadnego wpływu". Polecam. Będziesz zdrowszy. :thumbsup:

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moralizacja i polityka oczy i uszy zatyka. Własne doświadczenie życiowe i spryt w rozumowaniu świata, to klucz do normalności. Ale nieraz trzeba być nie lada wariatem, by innych zrozumieć. Trochę to smutne, ale napawa nadzieją, że jak głupi zmądrzeje i zobaczy to wszystko, zaraz i tak zgłupieje. I znowu nas będzie więcej...

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, to co tu mamy sami tacy brzydcy wisieć, prosimy o fotografie następnych brzydali, żeby nam tu smutno nie było :smile: (cały czas mam cichutką nadzieję, ze się nasza stalkierska płeć piękna w tym temacie odezwie :wink: ) PS: LordDino, ale jak Ty myślisz, że jesteś piękny, to chyba albo gadałeś z Kontrolerem, albo przez jakąś psioniczną anomalię właśnie przeszedłeś :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale ze zdjęciami jest jak jest ,a przez pisanie temat się odśweża na bocznym panelu jakby ktoś zapomniał o nim :smile:

Panowie (w kolejności alfabetycznej):

- Jozio

- Naznaczony

- Portals

- Striełok_RZ

Obiecali się wkleić, a się nie wkleili... Nie żebym się czepiał, po prostu odświeżam temat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.