Skocz do zawartości

Instalacja Soljanki


supersayan

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak w tym temacie... http://www.stalkerteam.pl/topic/372-szczegolowa-instrukcja-instalacji-moda-narodnaja-soljanka/... w punkcie bodajże 7 pisze , że należy podmienić plik xrCore.dll w folderze bin tylko mam pewien problem. W sojliance , którą zassałem ( linki z tego forum) nie znalazłem tego pliku i nie mam pojęcia , Gdzie może się znajdować . Nie wiem czy tak powinno być czy to też może z tego powodu w grze mam burdel i zamiast iść nową fabuła tą z sojlianki wykonuje qesty z podstawki... Nie mogę , ze tak powiem znaleźć zaczątku fabuły co jest denerwujące bo wszystko się miesza. Z góry dzięki za pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliczek nie miesza fabuły... znajdziesz go tutaj...http://www.stalkerte...3010-xrgamedll/.

//

Początek fabuły Soljanki to... Pieczara gdzie już byłeś..Kostia i jego schowki o nim mówi Żwawy którego uratowałeś...trup Wojskowego pod mostkiem o nim wspomniał Astronom którego spotkałeś na samym początku...

Masz zadania poboczne od Kuzniecowa z posterunku pod mostem kolejowym. Masz zadania poboczne u Sidora na gwiazdę wieczorną..u Wilka na papiery w tunelu...itd.

Zanim zaczniesz przygodę z modem powinieneś dobrze poczytać Przewodnik po Soljance by mieć jaki taki obraz tego co musisz zrobić. Nie jest to dokładny opis i nie psuje rozgrywki.

Ponieważ stara fabuła jest w modzie to nic dziwnego że ją masz , ale musisz niestety bardzo dokładnie czytać dialogi bo tam wszystkie informacje o fabule są zapisane. Należy również w dialogach wykorzystywać wszystkie opcje i nie pomijać żadnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solianka nie jest osobna grą, to jest mod DO SoC, czyli ma za zadanie rozbudowac fabułę podstawowej gry, a nie ją zamienić. Dlatego wszystkie zadania z podstawki też tam są. Jednakże w miare rozwoju gry pojawia sie coraz więcej 'nowego materiału'... Ale nowe zadania są właściwie od początku, także sprawa mozliwości 'ulepszania' artefaktów jest rzeczą nową. malakas wspomniał o Kuzniecowie - postaraj sie wykorzystać te postać. Może dać kilka kwestów i mozna za ich wykoanie zdobyć ciekawy przyrząd, który znacznie ułatwi przemiane i ulepszanie artefaktów. Niektórzy gracze popełniaja błąd usmiercenia obasdy posterunku pod mostem i w ten sposób wraz z Kuzniecowem bezpowrotnie tracą te mozliwośći.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.