Skocz do zawartości

Co myślicie o stworzeniu moda - totalnej siekaniny?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Przed chwilą poraziła mnie głupia(?) myśl - czemu by nie stworzyć moda polegającego na totalnym odstrzale wszystkiego co się rusza, odstresowywującego i przyprószonego niezbyt poważną fabułą? Już mówię, jak miałoby to wyglądać. Zaczynamy grę u Wolnościowego Kucharza. Z rozmowy dowiadujemy się, że koledzy wysłali nas po smaczny bimber Doktora. Niestety, na miejscu Striełok z Kucharzem wszystko wypijają. Nachlany Kucharz obraża matkę Striełoka. Striełok, nawalony w 3D i wnerwiony wyciąga PKM. Po chwili Kucharz pada martwy, a wnerwiony na cały świat Striełok, wychodzi na wnerwiony na Striełoka świat. Kończy się to relaksującą masakrą, w trakcie której zwiedzimy wszystkich bimbrowników w Zonie w poszukiwaniu leczniczej Gorzałki. Technicznie byłoby to chyba proste do zrobienia. Import PKM z moda Zaurusa, stworzenie frakcji, którą każdy będzie atakował, prócz niej samej, parę nowych dialogów, zmienienie udźwigu Exo na bardzo wysoki, wrzucenie tego Striełokowi, kilka "celów", kupa amunicji i tyle. Sam nie umiem jeszcze tego wszystkiego zrobić, ale myślę, że na pewno jest to do obeznania w ciągu paru godzin. Czy brzmi to sensownie? I czy będzie ktoś chętny do pobawienia się razem ze mną? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet jest, więc są też poradniki. To aż tak trudne chyba nie jest. Najgorzej będzie umiejscowić te cele, resztę pewnie się domyślę jak zrobić, broń już podkręcałem, a poradnik dodawania jest na stk.pl. Dialogi są w plikach, więc wystarczyłoby chyba tylko trochę pogrzebać, bo i tak nie dałoby się gadać z prawie nikim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe nastawienie innych frakcji z mutantami do nas, jest bardzo prosto zrobić. Mega udźwig kombinezonu także. Kupa amunicji owszem. Przenieść Spawn do magazynów, też się da. Ja w zasadzie nie umiał bym tylko zrobić questu, bo babranie się w skryptach nie należny do łatwych. :D

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinezon i PKM już zrobiłem. Teraz przydałoby się zdobyć ACDC i ActivePerla, bo robota stoi. A, i wie ktoś może, jak zmienić początkowy ekwipunek GG? EDIT: Frakcje też już mam za sobą. Stworzyłem dodatkowe dwie frakcje - Stalker Team - dla postaci fabularnych (>:-P) i Striełoka - której prawie wszyscy nienawidzą i atakują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.