Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę, ja już zacząłem grać, ale za dwa dni wyjeżdżam znowu na 2 tygodnie do pracy, tak że niestety... :sad: (a jeden błąd i to taki do podyskutowania już wyłowiłem, a właściwie dwa). Jeden w spoilerze:

Jak się wyrzuci klucze do bagaznika na ziemię, to w PDA są zaznaczone czerwonym kółeczkiem z krzyżykiem, ale jak się najedzie na to kursorem, to pojawiają się krzaczki zamiast tekstu.

@LD - od kiedy to 500 pkt reputacji nazywa się "dla dobra sprawy" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że mnie interesuje te 500 ru. Przekazuje na jakiś szczytny cel, poza tym nie 500 rubli skłoniło mnie do pomocy :D. Myślisz, że jako admin nie mógłbym sobie dopisać dowolnej liczby rubli tak po prostu?? I nawet nie widziałem, że jest taka propozycja. Dlaczego nie mogę odpalić gry mam win 7 32 bity. Pojawia mi się, że : Bieżące konto nie posiada uprawnień administratora. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji, wymagane są uprawnienia administratora. Uruchamiam program jako administrator. Może muszę zacząć instalację z progu admina??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że mnie interesuje te 500 ru. Przekazuje na jakiś szczytny cel, poza tym nie 500 rubli skłoniło mnie do pomocy Dołączona grafika. Myślisz, że jako admin nie mógłbym sobie dopisać dowolnej liczby rubli tak po prostu?? I nawet nie widziałem, że jest taka propozycja.

Przecież zażartować chciałem, chyba się nie gniewasz :yes: Naprawdę, jesteś ostatnią osobą, którą podejrzewałbym o bycie "point whore"...

A jakby Ci przyszło kiedys do głowy, żeby skorzystać z możliwości admina i dopisać sobie jakieś punkty, nie rób tego!

Dopisz je mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Co to za error i w którym miejscu mogę go wykasować ?

[error] Expression	  : fatal error
[error] Function		 : CInifile  : : r_section
[error] File				 : E:priqel  sources  engine  xrCore  Xr_ini.cpp
[error] Line				: 443
[error] Description	 : < no expression >
[error] Arguments	  : Can`t open section  ` monolith_light_outfit `

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mogę odpalić gry mam win 7 32 bity. Pojawia mi się, że : Bieżące konto nie posiada uprawnień administratora.

Pobierz sterownik z linka...http://tagesprotecti.../TagesSetup.exe..następnie uruchom .exe

Ogólnie o problemie można poczytać tutaj..http://windows7forum.pl/stalker-clear-sky-nie-mozna-odpalic-uprawnienia-administratora-t-1503.html

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedoro - cieszę się, że dołączyłeś. Jurek48 - jesteś pierwszy u którego pojawił się taki błąd. Spróbuj zainstalować mod od nowa. Wstawiam pierwszy Patch1, zawiera poprawione błędy znalezione przez Metka58 i Papaczosa - http://www.wrzuc.to/B9uZQ8goQd.wt Należy go wypakować i wstawić do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smox, idą nastepne. To oczywiście tylko sugestie wypocone razem z małzonką, jak Ci się nie spodobają, to po prostu zignoruj i nie zmieniaj. Te, które uważałem za prawidłowe zaznaczyłem kolorem pomarańczowym, a objaśnienia dałem w nawiasach

z pliku rulix_dialogs:

1)

А заведешь в аномалию - всем расскажем, что ты за проводник (przetłumaczono jako: A jeśli wprowadzisz w anomalię - wszystkim opowiemy, jaki z Ciebie ciulowy przewodnik)

A jeśli wprowadzisz w anomalię - wszystkim opowiemy, co z Ciebie za przewodnik.

(usunąłem słowo "ciulowy" - bo go tam nie było. Osobiście jestem gorącym orędownikiem pozostawiania wulgaryzmów w tłumaczeniach, ale jak nie ma słowa, a da się bez problemu przetłumaczyć to na siłę staram się nie wstawiać.)

2)

Ну тогда гуляй (przetłumaczono jako: No to idź na spacer)

No to spadaj

(to jest idiom i dokładnie w tym kontekście oznacza to co napisałem. Za taką odzywkę mozna w zęby dostać, bo jest bardzo opryskliwa i nie jest propozycją udania się na spacer :no: )

3)

Ну наконец-то! Ноги уже затекли стоять. (przetłumaczono jako: No nareszcie! Nogi już zdrętwiały)

No, nareszcie. Nogi już spuchły od stania.

(to już jest kosmetyka, oczywiście mozna zostawic "zdrętwiały" ale w oryginale jest troszkę inaczej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do testerów...zgłaszanie błędów to ..fotka z ewentualnym zaznaczeniem błędu..nie korygowanie tłumaczenia na podstawie plików moda. Prosiłbym o przestrzeganie tej zasady..mod został już przetłumaczony i nie będzie przechodził tej procedury po raz drugi ponieważ każdy tłumacz, tłumaczy tak jak uważa za stosowne. Zadaniem testerów jest zgłaszanie błędów i literówek wyłapanych w czasie gry, a nie zgłaszanie poprawek w plikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak smox.Zainstalowałem Czyste Niebo,patch 1.5.10, patch1, spolszczenie i w przeciągu dwudziestu minut wyleciałem na pulpit 4 razy z tym samym błędem. Przyznasz, że to odbiera chęci do grania w tego moda, a przyznam że mi się podoba. Zagram jeszcze z twoimi plikami może coś się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że jak już ominie tą pułapkę i wsiądzie do auta, po włączeniu świateł samochodu, mina wybucha. Może to rozminowanie, przydać się w przyszłości, gdy zajdzie potrzeba powrotu do jamy. Wtedy na spoko sobie wejdziemy, chyba, że po upływie jakiegoś czasu, mina się sama aktywuje. Wtedy starym sposobem trzeba będzie wchodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.