Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wstawiam - Łowca Węży - Polonizacja Final, dziękuję wszystkim za wstawianie znalezionych błędów. Raven znalazła nawet błąd pochodzący z podstawki, który też został poprawiony.

Link - http://www.wrzuc.to/J8AqKRPJI2.wt

Tyle razy grałem w Stalkera SC bez modów i z modami, ale nigdy nie zwróciłem uwagi na błąd - "To Instytutu badawczego Agroprom".

Zrobione, a zrobiłeś jak ci radziłem ze stroną tytułową, bo na prawdę nie widać czy to jest mod czy podstawka i na tej karcie możesz też umieścić kto tego moda spolszczył i inne info. LD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smox ma jakiś problem z netem, zapodaje tutaj...

Może jakiś screen z gry

To go zapodaj kolego :)

http://img32.imagesh...ovasnaruzhi.jpg - to było by charakterystyczne, wyłączyć HUD i pachnąć zrzut. Ja tego nie zrobię, mod poszedł do kosza jakoś czas temu.

Dołączona grafika Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

To jeszcze ja się podzielę paroma swoimi doświadczeniami. Początek gry był beznadziejny, jeśli chodzi o poziom trudności i jakość rozgrywki. Jadę się bić z bandytami... PM + 7 szt. 9x18mm. Cudem udało się - 5 headshotów. Leci helikopter. Prawie mnie rozwalił. No dobra, jakoś przeżyłem. Ograbiam zwłoki. Zbieram ammunicję, śmieci, lecę sprzedać do bazy CN. Znowu helikopter. Próbowałem tam dojechać samochodem i jak już w temacie wspomniano, szybciej jest na piechotę. Kompletnie nie rozumiem mechanizmu samochodów w tej grze. Mam wrażenie, że jest z nich więcej trwogi niż pożytku przez niedociągnięcia moda lub niemożliwe w przeskoczeniu ograniczenia silnika gry - np. przy próbach przejazdu samochodem przez przejście między lokacjami. Co prawda niby wiadomości w modzie bardzo racjonialnie to tłumaczą, ale mam wrażenie, że autorowi samochody po prostu nie wyszły... Ze stacji pomp na bagnach zabrałem jeszcze Vipera, potem z ciekawości wszedłem w bąbel przestrzenny. Wywaliło mnie w czerwonym lesie. Teraz idzie na mnie oddział złożony z około 20 monolitowców, prawie wszyscy w kombinezonach szturmowych, paru miało SEVY lub egzy monolitowe. Wyrżnąłem wszystkich po głowach wspomnianym pistoletem maszynowym. Czy aby nie za łatwe...? Wrzuciłem na siebie jedną egzę i trochę broni z ammunicją. Mogłem śmiało lecieć na CEA, ale jednak postanowiłem się przeładować do schowka, który miałem założyć w Agropromie. Założyłem, złom przeładowałem. Chciałem pohandlować z handlarzem w bazie stalkerów na tejże lokacji, ale zastałem tylko jego zwłoki dziwnie oparte o ladę. Bez problemu ją przeskoczyłem i zaglądnąłem do jego towaru. Za każdym razem, kiedy otwarłem to okno wymiany przedmiotów dostawałem 50-500 ru. Tak uzbierałem na Welesa, którego chwilę później kupiłem na Jantarze. Poszedłem na Czarnobyl. Pierwszy raz tamtędy idąć, w Limańsku włącza się nam zadenie z rdzennej fabuły. Mnóstwo CTD, ale jakoś doszedłem do CEA. Tam znowu oddział CN podpierający ściany i strzelający we Wszechmogący wie co... Ominąłem ich i zewsząd biorę artefakty. Co 2 metry może nawet. Znalazłem ich tak dużo, że pan Żmijarz nie mógł nic już udźwignąć (limit 80kg - egza monolitu). Wracam na Agroprom, mój schowek jest pusty. Po co więc w ogóle te plecaki...? Cóż. Dalej znęcałem się tylko nad monollitem i renegatami, którzy wchodzili mi w drogę. Uzupełnianie ammunicji i powolna gra, w której nie było nic do roboty. Odkryłem jeszcze dwie rzeczy, na które warto zwrócić uwagę. W bazie powinności na Agropromie, na terenie strzelnicy, możemy wpaść do odcinka tunelu przez... nazwijmy to... "dziurę w drodze"? Taki mały otwór jakby jakiś kanał wentylacyjny. Jest on zabezpieczony siatką przez którą w oryginale przejść by nie można. W modzie jednak możemy wejść do środka, ale zanim to zrobimy, musimy miec przy sobie naprawdę wiele przedmiotów, z których będziemy mogli usypać górę, po której później z ów tunelu wyjdziemy - drabiny nie wiedzieć czemu tam nie funkcjonują. Na dole jest martwy powinnościowec i mamy notatkę z usprawiedliwieniem kolejnego niedociągnięcia. Poza tym są tam wszystkie przedmioty potrzebne do zaliczenia zadania Milutina. Nie sprawdzałem jednak, czy można nimi zaliczyć to zadanie - jakkolwiek jednak mają takie same opisy i właściwości, jak te właściwe. Nie miałem wtedy jednak tylu przedmiotów, by móc się stamtąd wydostać. Druga interesująca kwestia to dostarczenie kawałka nibyolbrzyma. Widziałem je najbliżej na MW. Tak... Napisane jest bowiem: "niektóre części ciała mutanów są tak ciężkie, że trzeba będzie zorganizować transport. Żaden problem, do momentu przejścia między lokacjami. Jedyne, co wydaje mi się rozwiązaniem, to wrzucenie trofea do samochodu i podjechanie pod jakiegoś przewodnika, następnie wyciągnięcie części z bagażnika i rozmowa z przewodnikiem. (mając tą część będziemy przeciążeni.) Nie jestem jednak pewien, czy w grze nie ma wpisanego w dialog warunku, sprawdzającego udźwig. Nie próbowałem jeszcze tego. Podsumowując pomysł moda jest świetny jak dla mnie (bo dla wielu widzę, że niekoniecznie), balans rozgrywki - na upartego, to nawet znośny, a realizacja zła. Grę w tego moda traktuję jako omijanie tego, czego autorowi nie udało się osiągnąć, ale poza tym jest całkiem wciągający. Poleciłbym każdemu, komu bardziej niż na ukończeniu zależy na pograniu sobie, ale jeśli już, to zdecydowanie bardziej poleciłbym TFW.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, bardzo miło coś takiego słyszeć. Krytyka musi być moim zdaniem konstruktywna. Co do mojego grania, to pogodzę się z wieloma niedogodnościami technicznymi, jeżeli tylko ogólna idea moda jest dobra. W tym przypadku podoba mi się ona bardzo. Spróbuję go przycisnąć do końca i rozwikłać ostatnie dwa problemy. Podzielę się rozwiązaniem, gdy tylko je znajdę. Obecnie wrzucam pancerze i gitary przez tą dziurę jako jedne z większych przedmiotów. Zobaczymy co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.