Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5136be181270413.jpg

Tytuł oryginalny: Змеелов мод
Platforma: Czyste Niebo 1.5.10
Data premiery: 06.02.2012 r.
Autor: Władimir «Zmeelov» Zmiejełow
Autorzy spolszczenia: @trurl3, @smox, @metek58
Śr. długość rozgrywki: (ok. 15 godzin)


OPIS:

Spoiler

Łowca Węży to dość specyficzna modyfikacja. Akcja gry ma miejsce przed znanymi wydarzeniami z Czystego Nieba i może konkurować z innymi projektami, które w domyśle zostały nastawione na freeplay. Oferuje graczowi niemalże pełną swobodę działań przy wykonywaniu dość złożonego i obszernego zadania.

Mod powstał w oparciu o fantazje na temat powstania Zony, a sama opowieść rozgrywa się w czasach wydania pierwszych dziesięciu książek z uniwersum S.T.A.L.K.E.R-a.


Cechy moda:

  • połączenie nieliniowego scenariusza z freeplayem;
  • dynamiczne anomalie zmieniające swoje położenie po każdej emisji;
  • możliwość aktywacji artefaktów;
  • możliwość poruszania się pojazdami;
  • dodano potrzebę snu, głodu i pragnienia;
  • stalkerzy wędrują po całej Zonie i aktywnie uczestniczą w jej obszarze.

GALERIA:

Spoiler

  f69f3efacffeb9b30a496a854e8a340a2e4810124964394.jpg  7cd4dbc4b4d5ea9a91772739932a93972e4810124964395.jpg

6b3a9750203d3a4b165546b97a82c5892e4810124964395.jpg  d809dbf3a0f817f4200be5157b5b02f22e4810124964395.jpg

INSTALACJA:

Spoiler

Zalecana kolejność instalacji:

1. Czyste Niebo 1.5.10


2. Mod posiada wbudowany instalator. Wystarczy postępować zgodnie z jego instrukcjami.


3. Dodajemy spolszczenie moda (gamedata).
 


  • Uwaga! Podczas uruchamianiu nowej gry komputer może się zawiesić na 10-20 sekund. 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:

  • Nasz serwer - [KLIK]

Spolszczenie:

  • Nasz serwer - [KLIK]


Źródło: new_AP-PRO_LOGO.png.aba0a3e476d400f89ebcc83f4ed08bdb.png
 

  • Dodatnia 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez spolszczenia ani rusz :sleep:

http://img819.images...11/37411601.jpg

Za każdym razem gdy wychodzę do menu by zasejwować, gra się zawiesza na 15sekund.

ps. Nie dodajcie do unser komendy bind turn_engine kT tuta samochód uruchamia sie klawiszem ''o''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak tylko skończymy WINTER of DEATH ULTIMATUM, to zaczynamy spolszczenie tego moda. EDIT: Pobierając tego moda (dzięki Buber) zanotowałem rekordową prędkość pobierania 415 KB/sek. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że do tej pory pobierałem z szybkością ok. 250 KB/sek, a w umowie pisze 100 KB/sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, tylko się zlitujcie nad tytułem i może ktoś z moderacji/administracji zmieni tytuł tematu.

Змеелов - to ŁOWCA WĘŻY lub ŁOWCA ŻMIJ, a nie jakiś Zmiełow. Tu prośba do łowców modów. Kochani, naprawdę nadmierna wiara w możliwości tłumacza google nie popłaca i warto, jeżeli są wątpliwości, zwrócić się z zapytaniem do tłumaczy. Przecież chcemy, by nasza strona trzymała wysoki poziom :yes:

PS: Sprawdziłem - wpisałem w tłumacza google Змеелов i wywaliło mi - ZMEELOV. No i już wiadomo, skąd przyszło nieszczęście :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie nie, mój drogi, tak łatwo Ci to nie ujdzie...już pobieram i wrzucę na wup :devil:

http://www.wupload.c..._STALKER_CS.exe proszę

Dzięki Buber, załatwiłeś mnie na cacy :thumbsup: , już zasysam. Idzie około 300 kb, ale ogólnie dziś internet, to coś słabo kacza. Na serio, nie dało rady zassać z tamtego linka tego moda, trzy podejścia i rwało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, tylko się zlitujcie nad tytułem i może ktoś z moderacji/administracji zmieni tytuł tematu.

Змеелов - to ŁOWCA WĘŻY lub ŁOWCA ŻMIJ, a nie jakiś Zmiełow. Tu prośba do łowców modów. Kochani, naprawdę nadmierna wiara w możliwości tłumacza google nie popłaca i warto, jeżeli są wątpliwości, zwrócić się z zapytaniem do tłumaczy. Przecież chcemy, by nasza strona trzymała wysoki poziom :yes:

Z racji, że w Zonie żadnych węży nie ma i co za tym idzie nikt ich nie łowi, ja zaproponowałbym nazwę " Żmijarz "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zonie na pewno węże są (choćby zaskrońce na bagnach), ale Żmijarz też jest jak najbardziej OK, byle tylko nie "Zmiełow" :wink: @Metek58 to nie o żadne karcenie tu chodzi, to po prostu apel o odrobinę dbałości o szczegóły i trzymania poziomu. Nie bądźmy taką forumową "Cenegą" :wink:. Wydaje mi się, że czasem chęć "złowienia" jak największej ilości modów szybciej niż inni odbija się fatalnie na jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez spolszczenia ani rusz :sleep:

http://img819.images...11/37411601.jpg

Za każdym razem gdy wychodzę do menu by zasejwować, gra się zawiesza na 15sekund.

Кристофер, czy ja dobrze rozumiem, że zainstalowałeś moda na polską wersję gry i Ci się "zruszczyła" bez problemów? Jeśli tak, to powiedz proszę, jak to zrobić. Bardzo, ale to bardzo mnie ten mod zainteresował, a ja dam sobie radę bez tłumaczenia, byle mi gra chodziła (najwyżej będę czytał opisy zadań po 20 minut zamiast po 2 minuty :smile:) Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zrobisz tak jak napisałem, będzie po rosyjsku z czytelną cyrylicą. Polski tekst będzie bez liter ą,ę itp. W modzie zawarty jest poradnik. Znajduje się w folderze #Zm_Readme w HELP ďî ďđîőîćäĺíčţ.7z. Hasło (po co?) to @Мамочка, помоги крутому сталкеру@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.