Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kondotier napisał:

@tom3kb  - Ale jak widzisz, on sobie na pulpit nie zainstaluje, bo pozostawia ścieżkę instalacyjną do podstawki.

No już nie przesadzajmy, ze sobie nie potrafi zmienić ścieżki do instalacji ;) Chyba takie rzeczy to każdy wie jak zrobić.

Jak są mody z instalatorem to wolę instalować do innego folderu niż bezpośrednio do gry. mogę sobie sprawdzić co wrzuca: gamedata, bin i jeszcze inne, potem wiem co przenosić albo co wywalać jak skończę grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb  Prowadzę cez-a przez wiele modów i wiem, że trzeba go za rączkę.

Dobrze by było, aby do działu dla początkujących, ktoś kto ma grę lub moda z polskim instalatorem, dał równolegle screeny okien instalatora polskiego i robaczywego.  Wtedy nikogo już robale nie zaskoczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co tu tłumaczyć, przecież instalatory są takie same w każdym języku, co z tego, że w robaczkach? Jeden przycisk do kliknięcia posuwa instalację do przodu (ok/next/dalej), drugi cofa/anuluje. Nawet strzałki są <>

Tak wygląda każdy instalator, może być nawet po chińsku czy mongolsku, a nawet klingońsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb  

@kondotier

dobra, inaczej zrobiłem, zainstalowałem moda na D, macie zrzuty z już zainstalowanego moda i z jego gamedaty, co teraz? gamedate z moda przerzucić do podstawki na C, czy zrobić kopię podstawki na D i tam wrzucić tą gamedatę? co z silnikiem? CS mam ori polską wersje i też tak jak CIEŃ chodzi TYLKO z płytą, przy okazji sprzęt to takie coś jak na foto, coś mam znowu problem z tym internetem, ehh:038:

Screenshot 2019-01-25 11-44-52.jpg

Screenshot 2019-01-25 12-04-39.jpg

Screenshot 2019-01-25 12-05-42.jpg

Screenshot 2019-01-25 12-05-52.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137

No i gitara, teraz gamedate skopiuj do folderu z CSem, na to zarzuć polonizację i odpalaj. A to z D możesz odinstalować jego własnym deinstalatorem albo skasować (może zostać ci wpis w dodaj usuń programy wtedy).

Jak chcesz odpalać z oryginału to do niego, jak z kopii to do niej.

Mod nie ma folderu bin widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier spoko, spotkałem się już nie raz i nie dwa z robaczywymi modami, Tomek dobrze mówi że wszystko jest to samo tylko naciskać dalej i wszystko się zainstaluje tylko mi chodziło że jak instalowałem moda na C to on się JAKBY instalował W PODSTAWCE nie było nigdzie na C jego pliku więc nie wiedziałem gdzie mam go szukać, po prostu odpalałem go ze skrótu podstawki i dupa blada była.

@tom3kb normalnie do podstawki na C tą gamedate z moda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137

No to zależy od ciebie, czy grasz na podstawce czy na kopiach? Tam wrzucaj i potem pamiętaj uruchamiać odpowiednim exekiem.

Ps. A jak ci mod się znudzi, a chcesz sobie CSa odświeżyć to lepiej zarzucić sobie SGM do niego, bedzie troche nowych zadań, broni i zmian gameplayu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  No bo jak klikałeś tylko Dalej, to wsadził Ci się do oryginalnej podstawki. A jak zmieniał coś w bin, to namieszał w podstawce.

Radzę podstawkę przeinstalować, zrobić kopię na niesystemowym i do niej skierować instalowanie. Tylko musisz jeszcze znaleźć okienko instalatora, gdzie się daje zgodę na skrót pulpitowy i drugie, gdzie jest odmowa instalacji w Menu Start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb  gram na ori podstawce

@kondotier

nieee, wiecie co? nic z tego nie będzie, wylatuje za każdym razem, skopiowałem gamedatę z moda do pliku podstawki, nałożyłem polonizację, nawet nie mogę wejść w opcje żeby zobaczyć jak to wygląda graficznie bo od razu wylot z robakiem, próbowałem z 5 razy i ciągle to samo

Screenshot 2019-01-25 12-28-27.jpg

2 minuty temu, kondotier napisał:

Tylko musisz jeszcze znaleźć okienko instalatora, gdzie się daje zgodę na skrót pulpitowy

nie ma czegoś takiego w instalatorze

4 minuty temu, kondotier napisał:

Radzę podstawkę przeinstalować, zrobić kopię na niesystemowym i do niej skierować instalowanie

mam taką kopię, ale też nic z tego

Screenshot 2019-01-25 12-35-24.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137, daj sobie spokój z kopiami. Odinstaluj wszystkie Stalkery jakie nasz zainstalowane. Wyczyść system i rejestr. Zrób sobie folder np. GRY STALKER i tam wszystko instaluj. 

Chcesz zagrać w ŁOWCA WĘŻY - ZMEELOV v 1.62, to instalujesz Czyste Niebo z odpowiednim patchem na to moda i grasz. Jak skończysz, to odinstalowujesz wszystko i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox 

@tom3kb 

@Vidkunsen

Rozumiem i doceniam Waszą pomoc ale w tym beznadziejnym przypadku jest bezcelowa, naprawdę próbowałem już wszystkich kombinacji z plikami które znam, z resztą pisałem o tym wcześniej, kto ciekawy niech sobie poczyta, ten mod u mnie nie pójdzie, nie ma szans, zakończyłem z nim przygodę bo nie mam już siły, nie wiem, nie umiem, nie rozumiem.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137, przejrzałem teraz temat i mi się przypomniało - nie grałem w tego moda, chociaż brałem udział w tłumaczeniu. Powód był prosty, mój komp z 2012 roku tego moda nie "uciągnął". Miałem wtedy Radeona 4850 i jakiś procesor dwurdzeniowy. Może zwyczajnie masz za słabego kompa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Cez137 - zagraj w Dianę i Dianę 2:

Diana cienie 10004:

https://yadi.sk/d/UzzMDltI3KEWby

mapa bagien http://rgho.st/7nXG6MJK7

http://bar-reaktor.ru/forum/93-1858-1

Obrazki robiła Lena D

Diana 2 - Sekret Diany także cienie 10004:

http://stalker-gamers.ru/forum/29-1248-2

https://yadi.sk/d/AF_vERyKgnDv6

57e9ea553f8e5287bb70541fef3bec1e.png

04d5787cc05193064d0764531ced98ba5f2515168834609.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox no więc właśnie, ja też mam radeona ale 4250, jak mniemam jeszcze słabszego, może to jest powód

@vidkunsen a co to jest!?:063: nie wiedziałem tego nigdzie wcześniej, jakąś babeczką się gra? jakoś mi to nie pasuje do stalkera, daj jakiś opis co to wgl jest bo szukajka nic nie pokazuje, on jest po polsku? bo ja ruski niepaniemaje, czy robisz sobie ze mnie jaja?:007:

Dobra znalazłem coś, odpada

 

Instalacja...

Podstawka SoC w wersji 1.004

no niestety ja mam 1.0006

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Najnowsza wersja moda Żmijarz - змеелов 2.18 Новая версия REMAKE"

0dciXHicGPr5DLPTnUkEcA.jpeg?800-auto

http://synthira.ru/load/s_t_a_l_k_e_r/chistoe_nebo_mody/stalker_zmeelov_2_18_novaja_versija_remake/20-1-0-6936

https://www.playground.ru/files/s_t_a_l_k_e_r_clear_sky_stalker_zmeelov_2_18_novaya_versiya_remake-194586/

432,1 Mb w 7 zipie, Język Rosyjski.

Mod:

https://modsbase.com/r0mj64xznzur/zmeelov_2.18.rar.html

Spoiler

Приветствую сталкеры!!!

Новая модификация, Обновления старой версии.

В этой версии зделаны фиксы на все вылеты, Баги, И прочее что мешало играть.

И так перейдем к оружию,

Добавлено очень хорошее оружие, Очень хорошо убивает противников!!! Неэффективно против тушканов, Или стаи псевдособак, Также зделан REMAKE На обычное оружие.

Исправлены иконки костюмов на более правдоподобные!

Сделано куча звуков как и для гг, Так и для монстров.

Патроны хорошему оружию тоже сделаны в хорошем количестве, На вес не влияет, Что делают игру более приятной.

Меню изменено на более сочно-яркое, Как и экран настроек.

Курсор тоже изменился в лучшую сторону, Теперь он подходит под атмосферу, Мегает синем.

Сделаны новые иконки персонажам, У змеелова она теперь похожа на него, Нежели старая походящая больше на шрама!

ПНВ Был изменен на более новый, И приятный для глаз.

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.