Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po dłużej nieobecności w zonie, chciałem zrobić wielki powrót, czas się znalazł, no ale to wszystko było by za piękne by być prawdziwe, wywala takim cholerstwem:

FATAL ERROR [error]Expression    : 0[error]Function      : CUICellContainer::FindFreeCell[error]File          : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGameuiUIDragDropListEx.cpp[error]Line          : 508[error]Description   : there are no free room to place item

Można coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Grałem w tego moda.

Fabuła zostałą bez zmian. Autor połączył wszystkie lokacjie z innych modów i teraz można wędrować po wszystkich bez żadnych ograniczeń.

Jednak to że można wędrować spowodowało zamęt w głównej lini fabularnej, i w głowie gracza (SIdorowicz siedzi jednocześnie w kordonie i Nowej ziemi).

W schowku Striełoka byłem zanim dosłałem namiary od Przewodnika i spotkałem Kreta zanim dostałem zadanie

Można przejśc dp Prypeci pomijająć Magzayny wojskowe i radar  (Głowna linia fabularna).

Potem szlak prowadzi wschodnią stronę - na Jupiter, zaton, stara fabryka, topiel, nowa ziemia , opuszczona stacja.

Lokacje zamieszkałe przez mutanty i zombi i bandytów. W nowej ziemi jest trochę wolnych stalkerów i Sidorowicz ? ? ? ?. Próba rozmowy z nim powoduje wylot na pulpit ( brak sciażki dialogowej ? )

Potem droga powrotna  tą samą drogą  bo innej nie ma ! Brak zadań pobocznych na wstawionych mapach.

Spacar dla samego zawiedzania tych lokacji ew. szukamy artefakty

 

Pytanie - kto ma klucz (kod) do lab wojskowego?

Edytowane przez Trucker64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • pacjent1972 przypiął/eła ten temat
  • 4 tygodnie później...

Mam problem z wejściem na magazyny wojskowe po powrocie z Czarnobyla i to ze wszystkich kierunków...wywala mnie na pulpit z takim oto logiem:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ...ow of chernobyl\gamedata\scripts\task_manager.script:349: attempt to index a nil value

Nadmieniam, że w drodze na Czarnobyl nie miałem wylotów....jaka może być przyczyna tej zmiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witajcie, wiem że to staroć ale na moim tosterze chodzą tylko starocie, więc zaczynamy kolejnego moda, pozdro

Chwilę pograłem, dotarłem do Baru i żadnego nowego zadania, wszystko to co w podstawce, liczyłem że skoro jest tyle nowych lokacji to i trochę fabuły będzie więcej, jak to jest? bo nie wiem czy mam grać dalej czy szukać czegoś innego

ss_windows7_05-23-19_13-46-12_(l03u_agr_underground).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za bardzo o co chodzi bo mod mi chodził normalnie do tej pory i nic się z nim nie działo ale po wyłączeniu instalacji PSI w X16 dla Sacharowa i zlikwidowaniu snorków w bajorze poszedłem z ciekawości do Martwego Miasta/Legowiska jak zwał tak zwał, tak po prostu, jak na razie oprócz zombie i nieprzyjaznych mi najemników nic ciekawego tam nie znalazłem, ale gdy prowadzę z nimi "wojnę" to gdy mnie rozwalą i próbuję wgrać ostatni zapis gra się zawiesza i nawet nie dochodzi do ładowania, muszę ctrl/alt/delete bo inaczej się nie da, po ponownym wczytaniu sejwa gra chodzi, nie ma do tego żadnego loga, co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Też mam pytanie odnośnie innych lokacji jak standardowe z SoC z podstawki. Czy tam są jakieś zadania oprócz mnóstwa zombiaków,  bandytów, żołnierstwa, najemników oraz watach różnej zwierzyny i oczywiście wszystko na nas polujące ". Czy to tylko takie tylko ciekawostki nie warte w sumie zachodu przechodzenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przy próbie rozmowy o dodatkowych zadaniach lub ze Stalkerami mam błąd:
Instalacja zgodnie z 1 postem.

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ...hernobyl - martwy szlak 2\gamedata\scripts\_g.script:20: bad argument #2 to 'format' (string expected, got no value)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.