Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Obserwuj sumę pieniędzy bo to trochę z automatu działa...nie ma za dużo opcji, ale jak dasz napraw, pojawia się wiadomość w rogu, odcina kasę i jest dialog...nic dziwnego że bierzesz tyle za robotę.

Tak miałem przy kombinezonie..broni jeszcze nie próbowałem naprawiać. Pojawia się duża tabela z modelami kaftanu które możesz/ ulepszyć/ naprawić..podobnie jest w przypadku broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w tego moda i zauważyłem, że jest problem z naprawami...owszem jest w dialogach opcja ulepszania broni i pancerzy, ale nie ma napraw...chyba, że ja coś nie zauważyłem... :sad:

Naprawa broni i kombinezonów zawarta jest w jednym z dialogów. Nie jest widoczna, tak jak w innych modach, ale jest. Sam długo myślałem, że jej nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trochę już pograłem w tego moda i jest szczerze powiedziawszy taki sobie. Na początku niema żadnych zmian, zero nowych zadań, zero nowych postaci na starych lokacjach. Doszedłem do Baru. Dzisiaj byłem na bagnach, tak jak się spodziewałem jest tam bardzo dużo ludzi, ale jest jeden problem.. są tam przeważnie tylko bandyci i troszkę trepów którzy się biją między sobą, np. w starej cerkwi. W zatoce rybackiej jest teleport prowadzący do dawnej bazy czystego nieba, są tam samotnicy, dosłownie kilku i tylko z jednym można nawiązać dialog, i cały polega na tym że prosimy go aby nam pokazał drogę prowadzącą do wyjścia z bazy.. Druga lokacja jaką odwiedziłem to pieczara, wejście jest na wysypisku w tunelu kolejowym. Niestety, są tam tylko mutanty i nic więcej. Mod jak dla mnie słaby i nie wiem czy dalej go ciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale prawda. Chciałem ulepszyć sobie AK i można tylko raz wybrać jedno ulepszenie. W dodatku gdy już to zrobiłem, to statystyki mojej broni zmalały zamiast np. powiększyć celność. Mod jest strasznie łatwy, łatwo o pieniądze i co za tym idzie mogę mieć każdą broń, pas na artefakty jest strasznie duży, więc jeżeli się zbierze sporą ilość ich plus dobry kombinezon to jesteśmy jak czołg nie do przebicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.