Skocz do zawartości

Pusty Świat


macias13_84

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie czy jest to jakiś problem z samą grą, czy ona tak po prostu ma, iż jeżeli wytłuczemy wszystko co się rusza w danej lokacji dajmy na to na parkingu czy wysypisku, to już nie spotkamy tam bandytów i mutantów? Latam już drugi dzień pomiędzy kordonem, a wysypiskiem zbieram arty na sprzęt i amo, i żywej duszy spotkać nie mogę, nie licząc przyjaciół i neutralnych, jedyni wrogowie to wojsko, ale ich póki co nie ruszam bo robię misje dla Kuzniecowa No właśnie jak to jest z tym życiem w Zonie na NS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mutanty pojawiają się normalnie (podobnie jak to miało miejsce w czystej grze) + pojawiają się kiedy weźmiesz misje na zabicie grupy mutantów (ale tam to tylko Woronin z powinności) Na kordonie można spotkać bandytów na parkingu (jeżeli nie ma tam przyjaznych stalkerów; jeżeli są to walczą między sobą) i przed wejściem na wysypisku (pojawiają się kiedy nie ma tam stalkerów; kiedy stalkerzy są obecni to bandyci się już nie pojawiają). Na wysypisku pojawiają się już tylko za hangarem przy torach i czasami za cmentarzyskiem (w czasie całej gry pojawili mi się tam tylko 2 razy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no ja właśnie zbieram na sprzęt, żeby do przodu ruszyć, a Sidor wiadomo kutwa* straszna. Tak mnie to właśnie zaciekawiło, że już dłuższy okres żadnego bandziora nie spotkałem pusto tak jakoś Jest jakaś możliwość przyśpieszenia respa? *rzeczownik kutwa synonimy: centuś, żyła, chytrus, dusigrosz, harpagon, kutwa, liczykrupa, sęp, skąpiec, skąpigrosz, skąpiradło, sknera To tak na wszelki wypadek bo ostatnio na innych forach modzi jacyś tacy nadwrażliwi i % lecą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kordon - wysypisko - bar - wysypisko - dolina mroku (inaczej mogą się nie uruchomić skrypty Naboju;postaci NPC z powinności) - wysypisko - bar - dzicz (profesor da ci możliwość przejścia na Magazyny wojskowe) - jantar Poboczne lokacje w dolnym rejonie (niezbadane tereny i zapomniany las) są dość niebezpieczne, i nieuzbrojona postać szybko ginie

na początku lokacji Zapomniany Las są chyba 4 Chimery, kilka połamańców i sfora nibypsów

W czystej wersji dało się zapłacić strażnikowi (3000) żeby przepuścił do Baru przed Agropromem. W NS jest to niemożliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw instytut.

Nie wpuszczą cie do baru

Ktoś gdzieś się chwalił, że otworzył bramę z Wysypiska do Baru patentem i dotarł do Baru nie będąc przedtem na Agropromie. Fizycznie mu się to udało, ale pożytku miał z tego niewiele, bo dalej jak do Baru nie doszedł. Błędy nie pozwoliły mu iść dalej...

Respawnu ruszać nie wolno ..Ty za długo tam siedzisz..:D . Pora ruszyć w Zone Stalkerze ...do Kordonu wrócisz jeszcze nie raz, wrócisz wiele razy...masz do przejścia 12 lokacji

Wolno, wolno, jest do zainstalowania opcja "Częsty respawn" dla tych, którym, mało atrakcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.