Skocz do zawartości
czernobyl10

Historia Fiedki Bicza cz.1 MONOLIT

Rekomendowane odpowiedzi

Historia Fiedki Bicza cz1 MONOLIT

Dołączona grafika

Jesteś członkiem ugrupowania "Monolit", niczego nie pamiętasz. Twoim zadaniem jest odkrycie tego co się stało i wsparcie frakcji "Monolit" w walce z napływem stalkerów i zdrajców.

Opis zmian...

1. GG teraz Fiedka Bicz.

2. Ulepszona grafika.

3. Inaczej zredagowane dialogi.

4. Ulepszone opcje handlu.

5. Zmienione odgłosy.

6. Zmienione menu główne .

7. Zmieniono niektórych NPC.

8. Pozostali NPC bardziej dopracowani.

9. Poprawiono ceny.

10. Obecnie w Zonie naprawdę trudno przeżyć. (Nawet na poziomie "nowicjusz").

11. Zredagowano nazwy misji.

12. Bar to teraz straszne miejsce...

13. Pozmieniano relacje między ugrupowaniami.

14. Poprawiono zdobywanie informacji z perspektywy fabuły gry (nie omijajcie potencjalnych źródeł informacji, dla przykładu: informatora czy barmana, ponieważ od nich możecie dostać cynk)

15. Sporo drobnych poprawek.

16. Od teraz frakcja "Monolit" dysponuje 4 pododdziałami (dowiecie się o tym z gry i dzięki cynkowi od stalkerów)

Drobne błędy...

1. z powodu dużego respawnu stalkerów na początku gry w Kordonie, ginie postać Wilka - wtedy po prostu rozpocznijcie grę od nowa (nic nie tracicie z tego powodu).

2. Teraz na Wysypisku walczymy sami (to znaczy Szary i Lis, nie będą nam pomagać).

INSTALACJA ...

1.przenieś gamedata do folderu z grą;

2.edycja fsgame.ltx i localization.ltx

3. dostosowanie pod polską podstawkę.

LINKI...:http://depositfiles....pd8gbeo��314,46 MB

ŹRÓDŁO...:http://stalker-eyes....nuta_part_1/5-1-0-790

SCREENY

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

Wiecie na ktorej wersji SoC gramy tym modem? Po uruchomieniu gry wypad z tym błędem:

FATAL ERROR
[error]Expression : fatal error
[error]Function : CRender::texture_load
[error]File : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrRenderTexture.cpp
[error]Line : 295
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : Can't find texture 'introintro_gsc-wp'

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodaj po spacji parametr -nointro do skrótu gry. Ma być np. tak..."E:S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of ChernobylbinXR_3DA.exe" -nointro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mod zniechęcił mnie strasznie. Cały czas wylot na wysypisku, a raczej z tego co pamiętam na przejściu na wysypisko. GG jest niczym Naznaczony z podstawki czyli taki niby czołg. Wszystko drogie to dobrze, ale czemu jest tak wielki spawn w Kordonie ? Początek gry obóz wybity bo nagle ktoś wrogi się tam zespawnował co lepsze jacyś wrogowie mają tam regularny spawn cóż, kałach z lunetką na początku no dobra ide sobie na questy, nawet wykończyłem wszystkich wojaków z posterunku (IQ = 0). Wróciłem do obozu z nadzieją zobaczyć jedynego żywego monolitowca powitanie dwóch wrogów z czego zdobyłem 2 lr300 (warte po 50000ru) i pierdoły jakieś. Może mod jest nastawiony na szybkie zdobycie fajnych fantów, ale zbytnio mnie to nie rajcuje. Poza tym Sidor ma wszystkie bronie, pancerze i unikaty. Nie wiem może powinienem grać na Weteran/Mistrz, ale w porównaniu do innych modów ten może być tylko wart zagrania dla fabuły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord