Skocz do zawartości

Choice of Destiny


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że nie grasz ale ja za to lubię w nie grać. Sam już nie pamiętam w ile modów grałem ale były ciekawe. Szkoda było mi tylko 1 moda bo grałem i nie skończyłem . A mod ten to Solianka. Błędy były przyczyną tego że ani ja ani Mietek nie gramy w niego. Mietek ty to jeszcze zawsze jesteś mile widziany .A Smox jak chce to też bym go zaprosił do siebie na ciasto .Ale czy połaci się jechać taki kawał drogi tylko na ciasto. Miecio a co do kucharki to ja jestem tego zdania .....Towar Dotknięty To Towar Sprzedany.

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to interesuje Kogoś to pykam w tego moda .Myśle że przeszłem już jakieś 34 (moge coś podpowiedzieć w temacie rozgrywki). Tylko że natrafiłem na problem .W kweście poprzedzającym problemowy jest mowa o odszukaniu Błotnego doktora (oczywiście na bagnach) .Miejce w którym on rezyduje ma sie ukazać po zbliżeniu się do niego ,ale neistety po obszukanu chyba wszystkiego na bagnach i sprawdzeniu nawet bagniska na Agropromie,doktorka nie ma.Na You tube znalazłem filmiki z przejscia i tam niejaki Serega (po rosyjsku oczywiście sugeruje na koniec 3 części że doktorek jest w miejscu gdzie znajdujemy Colta w kweście dla handlarza . Niestey tam go nie mogę odszukać.W 4 części przechodzenia ( od Seregi ),którego oglądnąłem tylko początek żeby sobie nie psuć zabawy Jest na początku zadanie które dostajemy od doktorka ,a o samym jego miejscu pobytu nic.Pewnie można by podglądnąć dalej bo pewnie trzeba będzie mu coś odnieść aleto popsuje całą niespodziankę. Czy ktoś może pomóc w kwesti ujawnienia miejsca ,ewentualnie sposobu odnalezienia Błotnego Doktorka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak .W domku byłem ale Błotnego doktorka tam nie ma.Próbowłem wczytywania od różnych sejwów ,spania przez dłuższy czas ale nic .Doktorka ani widu ani słychu. Ciekawe czy ktoś zna rozwiązanie tego PROBLEMU.Chyba można uznać ze to koniec bo bez niego nie pójdzie dalej fabuła.Kicha, Kicha ,Kicha .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest SZM CoP 0.3 ale że dziś jest prima-aprilis to może być żart. Nowy mod ma uzupełniać fabułe, dodawać nowe zadania. Linków dowlandu brak. Pobserwuje temat i dam znać. Jednak to był żart, nowa wersja zapewne będzie tylko w innym czasie.

Edytowane przez czernobyl10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem nowy i to mój pierwszy post, więc bądźcie wyrozumiali. :nuke: Napisze ktoś, jak zainstalować SZM CoP 0.2 ?

W spakowanym, pobranym pliku są 4 jakieś aplikacje albo instalatory oczywiście z rozszerzeniem .exe i nie wiem, od którego zacząć. Przy okazji dacie linka do spolszczenia jak jest?

P.S Nie wiem, o co chodzi z

"ponieważ są problemy z instalatorem zaleca się korzystanie z wersji gamedata"

Jak mam z niej skorzystać? :ohmy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopiujesz do katalogu z grą kat. gamedata, nakładasz fix1.3.12 (wklejasz gamedata do kat. gry z potwierdzeniem zmian), nakładasz SZM_CoP_02_patch_1(tak samo wklejasz i potwierdzasz), w pliku fsgame.ltx edytujesz linijkę : ( $game_data$ = true| true| $fs_root$| gamedata ) tam gdzie było false ma być true tak jak w nawiasie i grasz. Sprawdziłem przed chwilą - działa. Katalogu bin nie musisz kopiować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołączona grafika

Dodatek zimowy do moda

Dodatek do moda który zmienia pore roku na zime. Nie poprawia błędów podstawowej wersji moda, podmienia niektóre modele obiektów w grze.

Sposób instalacji

CoP 1.6.02

SZM CoP 0.2+patch

dodatek zimowy

LINK NA TORENT post nr 1838 http://ap-pro.ru/forum/36-2112-123

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Błąd tuż przy wychodzeniu z Agropromu na Bagna:

FATAL ERROR [error]Expression    : !m_error_code[error]Function	  : raii_guard::~raii_guard[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp[error]Line		  : 748[error]Description   : .... - zew prypecigamedatascriptsbind_stalker.script:476: attempt to concatenate field '?' (a nil value) stack trace:

 

Czy ma, ktoś jakiś pomysł jak ten problem rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Autorzy moda zmienili jego nazwę i wciąż nad nim pracują. Można pobrać wersję 0.22, ale zakładam, że nie jest ona pozbawiona błędów. 
@HuczuL zapowiedział rozpoczęcie prac nad spolszczeniem ( powodzenia :), a więc wstawka uległa zmianie. Zobaczymy, co z tego moda będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.