Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie przeszukałem tych 5 wojskowych w parku maszynowym nawet te śmiecie od nich zebrałem. I NIC nie pojawia mi się zadania udania się do wioski po informacje, bandyci martwi ciała przeszukane i nic. Edit: Ok kilka razy wczytałem save, trochę głupio 5 razy walczyć z tymi bandytami ale wreszcie załapało! Lece do wioski.

Edytowane przez Ganges
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, pogramy zobaczymy. I proszę powie ktoś mi w końcu czy ktoś w Zaton/Jupiter daję zadanie zabicia przywódcy bandytów? Bo chcę teraz na szybko zadanie z transakcja bandytów wziąć. Upraszam upraszam i nie mogę dostać odpowiedzi :sad: . Mam pytanie czy ktoś nie wiedząc ,że u Noego ta misja to fala mutantów miał przy sobie wystarczającą ilość ammo? Mi zostało 5 pocisków do FN Fal to załatwiłem burera a kontroler poszedł z noża. Takiej jatki to ja dawno nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh sam problemy ze mną dzisiaj :). Otóż jeśli straciłem PDA tego najemnika co z grupa przetrzymywał agenta SBU to jest jakiś inny sposób na wejście do bazy? Zależy mi na egzo i M82 a nie chcę nikogo zabijać. Jakby co mam wykonane zadanie z napadem na ekologów i powinność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się ten koleś Miecz (od likwidacji bandytów) nazywa stoi obok Sowy tylko on chyba znika po jakimś czasie, a po tym zadaniu na bank. Przejrzyj temat rady i porady yurka tam jest sposób na wejście do bazy Najemników jak ci zginie Zły (odźwierny najemników), działa to też jak nie masz poda.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na modzie gram ponad tydzień, jest super. Ale mam 2 pytanka: 1. Czy wszystkie ładunki wybuchowe mają jakieś przeznaczenie? Jeden znalazłem w Kordonie, w schowku, a drugi był na placu maszynowym na Bagnach. Coś powinienem z tym zrobić? 2. Gdy chcę przejść z Bagien do Kordonu łapie crasha. ,,Program X-ray engine przestał działać''. Próbowałem kilka razy, także ze wcześniejszego save. Prawdopodobnie powinienem dać loga, ale nie wiem jak to zrobić. Plik xray_admin zawiera tylko bzdury, a reszta plików jest do otwarcia tylko w edytorze c++, więc raczej to nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładunki wybuchowe są do wysadzania różnych rzeczy jak chcesz coś wysadzić to bum nie są potrzebne do żadnego questu. Z przechodzeniem pewnie nie wyrabia ci komp w tym modzie to normalka. Chyba, że ciągle cię wywala. Jeżeli po crashu wgrywasz sejw i gra dalej idzie to nie a się czym przejmować.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywala za każdym razem. Z 3 różnych savów próbowałem przejść, pojawia się okno: Czy chcesz przejść do następnej lokacji?, biorę tak i mniej więcej w połowie ładowania Zatonu wywala mnie. Próbowałem to zrobić po wyłączeniu innych programów, nadal nic. Mam 4GB RAM. W liście zapisów mam save ,,Przejscie z bagien na Zaton'' i pisze w nim, że był zrobiony w Zatonie, ale nie mogę go odpalić. Wygląda to jakbym przeszedł na Zaton pomyślnie, ale nie mogę załadować tego save, ani przejść tam z bagien z żadnego innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Log błędu szukasz tu: C:UsersPublicDocumentsstalke~1.-zelogs, w xray_admin na końcu jest FATAL ERROR. Ciebie interesuje co jest poniżej

Dzięki za wyjaśnienie. Oto log:

[error]Expression : cross_table().header().level_guid() == level_graph().header().guid()

[error]Function : CAI_Space::load

[error]File : D:prog_repositorysourcestrunkxrGameai_space.cpp

[error]Line : 113

[error]Description : cross_table doesn't correspond to the AI-map

stack trace:

A autosave robi? Jeżeli tak to spróbuj jego wgrać.

Robi, ale jak chcę go wgrać, to w połowie ładowania ok. wywala mnie, bo Xray Engine przestał działać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.