Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

dobra juz mam wszystko i teraz kolejne pytanie czy w sgm lokacja narzedzi sie zmienia?? bo chcialem wziac do podstawowych w tartaku i ich tam nie bylo

Są w innych miejscach niż w podstawce.Spawnują się losowo dopiero po wzięciu zadania "przynieś technikowi narzędzia"Możesz kupić u sowy ich lokalizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki;d I jescze jedno gdzie znalezc ten artefakt dla makowieckiego czy jak mu tam;d??

czy jak zainstaluje wersje sgm 2.2 wersje jenot edition to czy save ktorego obecnie uzywam będzie działał??

Regulamin który powinieneś znać mówi:

Podczas pisania posta należy korzystać z polskich znaków oraz znaków interpunkcyjnych.

Popraw proszę swój post i pisz poprawnie LD

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot z otworzeniem drzwi bunkra w Wiosce Kotów. Oczywiście mam ładunek wybuchowy i podkładam go na sto sposobów, w każdym możliwym miejscu. Strzelam - detonuje - a drzwi jak były zamknięte, tak są dalej. Czasem ładunek wpada przez teksture drzwi do środka i wtedy nie mogę go zdetonować. Czasem też same drzwi tracą teksturę i jest tylko czarna plama. Dwa dni próbuję tam wejść i lipa. Zeźlony już nieco jestem. Wczytywałem poprzednie save, rozpoczynałem zadanie od początku i nic. Ki diabeł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego służą torby z granatami? Próbowałem je otwierać, używać i nic. Kiedyśtam przeszukałem Fabrykę Jupiter i przy okazji znalazłem dokumenty, potem gdy odszyfrowałem czarną skrzynkę automatycznie zaliczyło mi zadanie znalezienia dokumentów, a niektórzy NPC maja dialog o dotarciu do Prypeci. Nie mam jednak żadnego zadania o tym. Czy to błąd? Z Q głównych mam zbadanie punktu ewakuacyjnego w Prypeci oraz znalezienie Ogończy 6 i chyba 8(blisko siebie w jakieś dalekiej lokacji. Do tego znalezienie profesora w Prypeci od łącznika. PS. Czy najlepsze egzo to Świtu? Sprawdzałem w bazie danych i wygląda świetnie. Gdzie je zdobyć? PPS. Jaka jest najlepsza broń przeznaczenia ogólnego? Znaczy się nie licząc Gaussa, bo do niego jest za droga amunicja i jest trochę za wolny do normalnego grania. Mod niesamowity, gram już dosyć długo i ciągle odkrywam coś nowego. A całe to kombinowanie z ulepszaniem i zastanawianie się, czy ulepszyć, czy czekać na lepszą broń jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest dostępna broń spersonalizowany wintorez dla tego kolesia koło Janowa w budynku Zulusa na ammo dum duum to tego używaj najlepsze. Pancerz Świtu jest najlepszy do kupienia na zamówienie w bazie Świtu. Jak masz torbę z granatami to przy używaniu granatów będzie z niej pobierać, jak masz inne granaty to najpierw zużywa wolne potem torbę. Do Prypeci w końcu dojdziesz spokojna głowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje. Na razie używam FN-F2000, 70 ammo w magazynku, 53dmg i celność taka, że kreski celownika się stykają. Tylko, że jest piekielnie drogi w naprawie. Do tego mam też L85 przekalibrowaną na tańsze naboje. Niestety, Vintoreza już oddałem. Do tego zwykłe egzo z kilkoma ulepszeniami. Jak ocenicie taki zestaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 6. Zaczekaj aż poznikają trupy bandytów, wtedy szukanie będzie łatwiejsze. Jeden jest odrobinę dalej pod wieżą ciśnień obok budynku. Mam dwa pytanka: Da się ustawić aby trupy ludzkie znikały po dłuższym czasie? Często nie mogę zebrać lootu z wrogów. Co zrobić, aby uniemożliwić NPC używanie X broni? Czyli, że będzie normalnie u handlarzy itp, ale nie będzie jej używał żaden stalker, bandyta, czy Alfowiec. Problem: Jestem koło połnocnego Posterunku w Kordonie, zadanie nie przeskakuje. Zaliczyło mi przeszukanie poprzedniego miejsca, poszedłem na posterunek, wybiłem bandytów i nic. Q nie postępuje. Przeszukałem ciało herszta, ale była tam tylko jego fleszka ze schowkiem. Budynek przeszukany.

Edytowane przez mrzjadacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich, Proszę o pomoc bo mnie zaraz coś trafi. Sam początek gry. Trzeba otworzyć drzwi ładunkiem wybuchowym, który jest gdzieś w wiosce. Zadanie jest już w PDA po kliknięciu na te drzwi a tych cholernych ładunków nigdzie nie ma. Obszedłem każdy kąt i każdą piwnicę w tej wiosce i nic. Gdzie one są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było nie raz. Szukaj po piwnicach na bank jest.

Prawdopodobnie wczoraj o 1 w nocy byłem juz zbyt zmęczony żeby go dostrzec ale faktycznie był w jednej z piwnic. Dzięki. Jadę dalej z modem :) Zapowiada się nieźle.

Mała rada na przyszłość. Nie cytujemy ostatniego postu, bynajmniej w całości.

/// Junx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam problem w Dolinie Mroku.

Jestem w byłej bazie Wolności i muszę znaleźć 3 schowki z dokumentami.

Znalazłem tylko dwa dokumenty a trzeciego nie mogę znaleźć.

Ma ktoś zdjęcia ze schowkami?

Z góry dzięki :)

PS moje schowki znajdują się gdzieś indziej niż powinny być. Może ktoś tak samo miał jak ja i znalazł wszystkie dokumenty?

Też już było przeglądnij wcześniejsze posty. LD

Edytowane przez Bastek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam misję znaleźć schowek. grałem wczoraj bez addonu gun packa i dysk znalazłem. chodzę po tych tunelach trzymając wciśnięty F i nic. nie mogę znaleźć dysku. ktoś się orientuje co z tym zrobić? nie mogę wyjść:D PS. Dało radę;)

Edytowane przez ShogunShinto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś to musi ogarnąć. wygląda ciekawie ale cyrylicę tylko czytać umieml;p czekamy na fachowca PS szukam bagażu wojskowych na placu maszynowym. ktoś wie gdzie mogę ów przedmiot znaleźć. jedyne co odkryłem do ładunek i mogę go jedynie aktywować następnie wszystko wywala w kosmos;p

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ale jak mam rozumieć na szyczycie mapy. mowa jest o placu maszynowym. w zadaniu nie ma uwzględnionego georadaru. mówicie o wykrywaczu i georadarze ale to już zadanie na jupiterze a ja na bagnach;) wbiłem na YT wpisałem frazę przetłumaczyłem na ru i znalazłem na filmie że nic nie znalazłem;p quest idzie dalej;)

Edytowane przez ShogunShinto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.