Jump to content
fasolaks

Sigerous Mod 2.2 - Dyskusja Ogólna

Recommended Posts

Miałem to samo trzeba było wrócić savami bo ja zrobiłem tak że odwlekałem to zadanie w nieskończoność bo chciałem je zrobić na końcu po zrobieniu wszystkich innych zadań i jak się okazało gdy wszystko zrobiłem i wróciłem to ciał już nie było i trzeba było wróćić do savów

Bo tego zadania nie można odwlekać. Już nie pamiętam co, ale jeden z kwestów późniejszych powodował znikanie tych ciał. 

Odwlec można za to rozmowę o wynikach akcji i zrobić inne kwesty.

Nie ma na to lekarstwa - trzeba wczytać wcześniejszego sejwa, albo autosejwa z wejścia na lokację.

Dzięki wielkie, no cóż szkoda, wygląda na to iż będę musiał wykonać od początku zadania w Dolinie Mroku i Magazynach Wojskowych, bo questy z zaginionym oddziałem w Prypeci zostawiłem sobie na koniec.

Kozak leci dla Was, panowie.

Jak odnaleźć drugi dokument w podziemiach Agropromu ?

Przechodzę na samym początku przez tunel, potem po schodach w górę, znajduje klucz, otwieram boczne drzwi, schodzę w dół po drabinie i tam jest pierwszy dokument.

Potem wracam i w tym pokoiku są jeszcze jedne drzwiczki, do których nie ma żadnego napisu "otwórz" ani nic takiego ale za nimi, bo są to kraty widać duże pomieszczenie i myślę że może tam będzie drugi dokument ale tego pewny nie jestem.

Nic innego tam nie ma, żadnego przejścia, drzwi nic.

A dokumenty wg. mapy i informacji z zadania powinny być właśnie gdzieś tam.

Po drugi dokument musisz iść dalej. Krętymi schodami zejdź na niższy poziom i znajdź drabinę. Wejdź po niej i tam znajdziesz dokumenty. 

Mam pytanie, jest w spoilerze bo zawiera fabułe

Zrobiłam zadanie z agentem sbu w łapach najemników. Znalazłam pda, miałam kombinezon i poszłąm do bazy najemników, wpuścili mnie i dostałam od dowódcy zadanie na zaginiony oddział w fabryce jupiter, okazuje się że jest kontroler i moi towarzysze oszaleli a ja mam uciekać no i uciekłam. Dostaje następne by iść tam znowu z drugim oddziałem i dać im psychodelin no i ok, poszliśmy zabiliśmy co trzeba wróciliśmy i dowódca pyta czy wstąpie. najpierw nie wstąpiłam zrobiłam zapis i dopiero dołączyłam (bo byłam już w powinności i nie wiedziałam jaki da to wynik) no i dał następne na przyniesienie ładunku z kompleksu wentylacyjnego bo grupa ma problem no i ok wykonane potem do fabryki jupiter ze schowkiem ze słabym gps znacznikiem i znalazłam, zdaje raport i kolejne by z grupą iść po niego i ok.

Wszystkie te zadania zrobiłam i moje pytanie czy to zadanie było ostatnie dla nich bo dowódca mi nic nie daje więcej a chciałabym od nich odejść.Pytam bo jeśli jeszcze coś da to pójde sobie na zaton i spróbuje ponownie po powrocie na jupiter a jeśli to koniec zadań dla nich to odejde i być może ich rozwalę

Dla andwis:

To jest błąd moda w tej konfiguracji (nie wiem czy Gun Pack czy też DOPA) się do tego przyczyniła. W tej konfiguracji jest też błąd przejścia na Jupiter - program się zawiesza i nie ma przejścia. O ile zadanie dla Sułtana można zignorować i się chyba po jakimś czasie anuluje, ale tego drugiego baga to już nie przeskoczyłem.

Sprawdź czy możesz swobodnie przejść na Jupiter - jeśli tak to jeszcze jest "Nadjeżda".

Ja rozpocząłem Geonesis Addon 2.0. Świetny dodatek , wywałki tylko przy wczytaniu quick save a treść zadań to SGM + Geonesis. Także polecam.

Edited by ksantyp

Mam problem z paroma rzeczami mianowicie jest taki qwest na kordonie aby zabić tajemniczego mutanta i nie mogę go zabić, wale w niego wszystkim co mam i nic nawet c4 podkładałem wie ktoś jak go ubić? Drugie pytanie są jakieś inne HUDy do SGMa bo ten co jest w modzie zajmuje mi tyle miejsca na ekranie że nic nie widać (mam 19,5c monitor i gram na 1280x1024) pomoże ktoś?

Z hudem nie pomogę ale chyba jest.możliwość by go wyłączyć w opcjach sgm (chyba podkreślam) a szpona śmierci da się zabić ale nie jest to łatwe ja widziałam w niego chyba ze setke śrutu, jeszcze więcej ammo do ak i dużo granatów kilkanaście minut go ostrzeliwałam z ciężarówki koło tego tunelu co w cieniu i czystym były elektry. Będąc na dachu nie traciłam życia.

Mam problem: doszedłem już do Zatonu, wykonałem parę misji pobocznych, no i zrobiłem tą misję u tego docenta i mam przejść na Jupiter. Pytam Pilota, czy może mnie zaprowadzić, wszystko jest w porządku i nagle.. nic. Znika mi HUD i kamera patrzy na Pilota. Nie mogę nic zrobić, nawet wyjść do menu. Czy ktoś spotkał się już z czymś takim?

//edit - dodam, że wersja 2.2 + quest dopa + gunpack addon na quest dopę.

Edited by Oriux.

Kmicic0 - wlazisz na poddasze, jesteś przy sejfie, naciskasz F i pojawia się napis: (wolne tłumaczenie) Sejf zamknięty, potrzebny klucz.

Wtedy idziesz do budynku na przeciw, na poddaszu tegoż jest plecak z kluczem.

(4. Где найти ключ к сейфу? 
Подойдите к сейфу появится надпись. Сейф заперт,необходим ключ !!! Нажмите А (F).Задание обновится и в соседнем здании на чердаке заспавнится рюкзак с ключом. )

Poradnik ze strony: http://stalkermod.ru/forum/33-sgm-cop-v22-prohozhdenie-poisk-instrumentov/286-prohozhdenie-moda-sgm-22-kvesty-tajniki/page-2.html

Są tam także tzw. "skriny" - obrazki z gry na których są wszystkie schowki - skopiuj, przydatne.

p.s. w razie problemów pisz, znajdę lub przetłumaczę.

Edited by vidkunsen

Teraz biegam na bagnach w parku maszynowym za informacją lub ładunkiem wojskowych.Mam znacznik przeszukałem wszystkie pojazdy i wraki traktorów nie mogę nic znaleźć.

Niekoniecznie. Chyba, że nie pamiętasz gdzie znalazłeś trupy żołnierzy i się zakręciłeś. 

To zacznij zadanie od nowa i leć od trupa do trupa. Któregoś chyba ciężej zobaczyć bo leży w trzcinach przy brzegu.

Mam problem z niezaliczaniem zadań.

Będąc w Prypeci już po ewakuacji dostałem zadanie zabicia 400 zombie - licznik stanął na "Zostało 18" i pomimo zabijania zombiaków w różnych lokacjach nic się nie zmienia.

Wziąłem zadanie na likwidację Inkwizytora - znalazłem, zabiłem, dostarczyłem nieśmiertelnik - zadanie cały czas wisi jako niezrealizowane.

Nie mogę pójść dalej - nie pojawiają się żadne dodatkowe zadania fabularne. Czy ktoś zna sposób na rozwiązanie problemu?