Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedź, lecz chodzi mi bardziej o tryb "zwiedzania" tj. idę sobie do nowo dodanej lokacji bez celu i jestem świadkiem cudownie działającego AI, spawnują się nowe artefakty, mutanty atakują, stalkerzy walczą między sobą itp. czy przechodzę przez wyludnioną okolicę, w której trzeba było wykonać jedynie jakiś quest? Kolejne pytanie, jak to jest ze schowkami na nowych lokacjach? Dużo ich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka . 1. Jak otwierać kodowane schowki przy pomocy kodów bo za cholerę nie chcą działać? 2.Jakich przedmiotów potrzebują mechanicy (Kardan i Azot),oprócz narzędzi aby wykonać modyfikacje broni i pancerzy ? Ktoś zna odpowiedź na pytanka .Będę ogromnie wdzięczny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pendrive z kodami do schowków mam aż 3 sztuki ale za nic nie chcą działać na żadnym schowku .

Wypróbowałem kombinacje trzech różnych kodów z pendraiwów na trzech różnych schowkach i żaden nie pasuje .

No a handlarz płytki nie miał ilekroć go odwiedzałem a mało razy to nie było.

Jakieś pomysły ???

Mała podpowiedź dla lokacji Czerwony Las

Nieznana sprawa (Morski Myśliwy): porozmawiać z uczonym

Morski myśliwy powiedział, że ze mną pragnie spotkać się uczony mąż. Chce przeprowadzić ważną rozmowę. Szczegóły na miejscu spotkania.

1: (Naukowiec w bunkrze)karze nam wejść w Czerwony Las

Naukowiec zawiadomił mnie że niedawno stalkerzy otworzyli nową ścieżkę. Ona prowadzi w Czerwony Las. Naraz po tego, jak to stanęło wiadomo, uczeni wysłali tam dwie naukowo-badawcze grupy pod osłoną najemników, z celem prowadzenia jakiegoś eksperymentu, możliwego tylko na tej miejscowości. Z ekspedycji nikt jednak nie wrócił, kontakt z nimi urwał się. Musimy udać się tam i znaleźć badawczą grupę.

2: Sprawdzić miejsce na którym urwał się kontakt z ekspedycją

3: Udać się na miejsce przeprowadzenia prób

4: Opuścić Czerwony Las.

Przejść na miejscu przez próby preparatu w żaden sposób nie da się przejść - W głowie miesza najsilniejsze psi-złudzenie. Trzeba wrócić na Jupiter.

5: Porozmawiać z naukowcem.

6: Przygotować się do wyprawy w Czerwony Las.

Trzeba zaopatrzyć się w preparat "Psychodelin" w ilości dziesięciu sztuk.

7: Przejść w Czerwony Las.

8: Zbadać miejsca prawdopodobnych postojów uczonych

9: Zdruzgotać kontrolera

10: Przeżyć w starciu z kontrolerem.

11: Zbadać legowisko kontrolera.

12: Porozmawiać z naukowcem.

Przy tłumaczeni posiłkowałem się takim translatorem ,może się komuś spodoba :

http://www.translatica.pl/ Lepiej tłumaczy jak Google.

Jeszce tego zadania nie robiłem ale mnie to niedługo czeka .PZDR

Nie musisz dublować postów można użyć opcji edytuj. LD

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzieś jeszcze można taką płytkę hakerską do schowków znaleźć w grze bo mój handlarz koło Brody nie ma jej w swoim kramie ani nawet nie chce jej polecić do kupna .Było by miło gdzieś ją dopaść .A tak w ogóle to co tak w przybliżeniu zawierają te kodowane schowki ? Warte są takiego zachodu ? :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego trochę kasy,apteczki,materiały wybuchowe,natomiast opłaca się wgrać pakiet broni w ustawieniach uruchomić oddział Alfa i przeszukiwanie trupów na kombinezony.Alfa miejsce działania Zaton i Janów wyposażeni w bardzo dobrą broń,którą skupują za dobrą kasę Broda i wolno stojący handlarze.

Po odlocie Kowalskiego z Prypeci zostajesz bez kasy i uzbrojenia,ponieważ ze schowków osobistych nic nie ginie warto schować dobrą broń i kombinezony na czarną godzinę.

Pisz poprawnie i nie dubluj postów. LD

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wywala do pulpitu przy starcie;

FATAL ERROR


[error]Expression : !m_error_code
[error]Function : raii_guard::~raii_guard
[error]File : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp
[error]Line : 748
[error]Description : ....a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatascripts_g.script:4413: attempt to index local 'file' (a nil value)
Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.