Skocz do zawartości

Czy warto zagrać w tą odsłonę?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie grałem w "Zew Prypeci", przeszzedłem kilkakrotnie So.C. i większość poważniejszych modów, C.S. i Random Mod ale "Zew Prypeci" jakoś mnie nie pociąga... Widziałem fragmenty gry u szwagra i nie mogłem oprzeć się wrażeniu że... to już nie jest Stalker... Nie napadnijcie na mnie i nie zakrzyczcie, jeżeli jest inaczej, to napiszcie co i jak? :D:zsrr::D

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak. Gram w stalkera długoooo co dzień prawie od jego premiery i w jedynkę i w czyste niebo. Ale Zew Prypeci przeszedłem raz może dwa. I w ogóle mi się nie podoba. Jak mówiłeś to nie jest już ten sam stalker. Pełno różnych różnistych kolorów i to bardziej wygląda jak marzenie niż stalker. Jako fan stalkera Musisz zagrać ale chociaż raz bo na tym to polega. Nie ważne jaki szit to i tak trzeba zagrać aby mieć rozeznanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to najsłabsza produkcja z Zoną w tle... Fajnie jednak to ująłeś Naznaczony - rzeczywiście, kto kocha Zonę raz powinien zagrać. odwlekam cały czas zakończenie Soljanki i włóczę się po Zonie szukając "wczorajszego dnia" i zaczepki ale koniec zbliża się nieuchronnie, wtedy będzie dobra pora na "Zew Prypeci". Oby było jak z Wiedźminem - początek denny, po zagłębieniu w grę ruszyło z kopyta. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że "Zew Prypeci" jest o niebo lepsze od "Czystego nieba". A klimatu to mu odebrać nie wolno. Fabryka jest dość ciekawa, aczkolwiek podziemny tunel do Prypeci jest jednak do niczego. Jest dodane kilka ciekawych funkcji, niektóre zadani są dość ciekawe i wpływa się na kształt tej części strefy (aczkolwiek trochę za mocno; wymordować kilka mutantów w Jupiterze i już "najbezpieczniejszy teren w strefie"). Ale zagrać warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz tłumaczę Tajne Ścieżki (chociaż stalker.pl już to ma, ale wole żebyśmy mieli swoja wersję, w pełni oryginalna i bez tych wszystkich 'rebalansów'. I już widzę, że po skończeniu zaraz spróbuję Tajne Ścieżki, chociaż w Zewie doszedłem dopiero do Magazynów Wojskowych. Heh, już jest w zaawansowanym stadium. Tu jest dużo łatwiej, bo większość tekstów idzie z Zewu Monolitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w "Zew Prypeci", przeszzedłem kilkakrotnie So.C. i większość poważniejszych modów, C.S. i Random Mod ale "Zew Prypeci" jakoś mnie nie pociąga... Widziałem fragmenty gry u szwagra i nie mogłem oprzeć się wrażeniu że... to już nie jest Stalker... Nie napadnijcie na mnie i nie zakrzyczcie, jeżeli jest inaczej, to napiszcie co i jak?

Warto grać w Zew Prypeci... Może odbiega trochę od innych części ,ale to bardzo dobra zabawa. Czasem jest dobrze opuścić ciasne ściany i wyjść na otwartą przestrzeń. Są całkowicie nowe lokacje i uważam bardzo udane ...Janów , Zaton , Jupiter . Nie wszystko musi się dziać w jednym i tym samym miejscu bo na dłuższą metę to nudne. Nowe postacie ,nowe zadania, nowe miejsca i bardzo dobrze nie wiecznie ten oklepany Bar,czy Kordon. Może ta ilość zmian powoduje ,że ludzie nie kojarzą dobrze tej części. Osobiście grałem dwa razy i nic złego nie zauważyłem, a wiele dobrych nowatorskich posunięć. Jedno z nich to ograniczenie do minimum ilości przejść między poziomami.gdzie trzeba czekać na załadowanie się mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagraj najpierw na czysto.Sirious zmienia trochę fabułe i utrudnia grę.Nie wiedząc jak się poruszać po lokacjach możesz się niepotrzebnie zrazić

Kobal ma absolutną rację. Na początek zawsze czysta gra.Myślę ,że nie będziesz rozczarowany. Mody po przejściu całej gry i zrozumieniu jej fabuły.W ten sposób poznasz podstawkę i będzie baza do porównań z modami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

łeee to ja jestem MIszcz http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wodka.png Do dziś mnie nie pokonacie hahahahah :P A serio tak całkiem to:

Soc z 25-27 razy właśnie 20-któryś raz zaczynam.

Clear Sky około 20 też gram a dokładnie Limiańsk

Zew Prypeci to około 2 - 3 razy i też gram znów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę swoje 3 grosiki jak dla mnie Zew Prypeci jest bardzo dobrą produkcją i polecałbym zagranie w niego ma ciekawą fabułę i zadania nad którymi trzeba pogłówkować a nie tylko idź zastrzel i zbierz http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wodka.png Ma też swój klimat a zwłaszcza Prypeć jest tam takie jedno miejsce z burerem ;) Ogólnie polecam ze względu na nowe lokacje i fabułę:) a jak moda chcesz to chyba tylko Sigerous Mod :P

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrać trzeba aby mieć porównanie. Mam na komputerze zainstalowany cień z modami i zew. Co bardziej wciąga cień bo mody odmieniły tą grę i klimat który pozostał, zew tego nie ma. Postanowiłem odświeżyć sobie gre, sposób odnajdywania artefaktów jest ciekawy, miejsca anomalji, trzeba się troche wysilić aby zdobyć artefakty. Jak dla mnie kapitalna misja w legowisku pijawek, wyjść tak cicho aby żadnej nie obudzić, adrenalina idzie w góre. [warnbox]Nie pisz Kilku postów pod rząd. Użyj opcji Edytuj ! - DDino[/warnbox]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.