Skocz do zawartości

Kieł/Łukasz nie daje questa do Czerwonego Lasu i Limańska


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, czytałem w poradniku, że po ukończeniu Warlabu Kieł albo Łukasz powinien dać zlecenie pójścia do Czerwonego Lasu i questu w Starej Wsi Otóż rozmawiam z nimi i nic. Stoję w miejscu. Oddałem pieczęć dla Łukasza i dostałem tylko zlecenie na eskortę wolnościowców do Warlabu (wykonane) i dalej nic. Mam wersję solianki 19.04 patch 14.08-309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie poszukam innych qestów, bo w warlabie nie mam już co robić (zrobiłem wszystko dla Klonowa), tylko wiadomości od Kła nie mam o misji do Czerwonego Lasu i dalej. Może coś przeoczyłem na początku, czy są jakieś zadania powiązane z tymi? Pół roku... Nerwicy można dostać przez ten czas mając na uwadze jak mod często sprawia problemy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cco do samej Solianki to mimo iż ją przeszedłem to jakoś do niej co chwila wracam, kosztowała mnie wiele nerwów ale jakoś to przetrwałem, tym samym czekam na dopełnienie kolejne z radością. A wracając do twojego problemu to czy w 100% wykonałeś ten punkt "35. Oddajemy plecak, otrzymujemy wskazówkę na położenie plecaka z dokumentami. Bronimy sie przed potworami, znajdujemy plecak, zabieramy dokumenty, odnosimy Kłowi.", chodzi o to że w Soliance trzeba wykonywać dokładnie jak mówi poradnik, bo czasem coś nie zaskoczy, ewentualnie możesz wczytać wcześniejszy sejw i spróbować jeszcze raz.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nie mogę wyjść dalej niż 29 punkt poradnika. Idę do Klonowa, oddaje arty i temat się u mnie kończy. Kieł jest w barze z Pielgrzymem, ale nie daje mi żadnych zadań. Po prostu nie mam dojścia do Czerwonego Lasu i Limańska. Po skończeniu Warlabu, Kieł kazał odnieść pierścień do Łukasza. Odniosłem i Łukasz kazał zaprowadzić swoich na Warlab i zajęli bazę. Na tym koniec. Nic dalej nie się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś jeszcze prawdopodobnie brakuje... 1..w Warlab powinien być sms od Astronoma 2..wypełnione kwesty Sibłowa 3..Kieł daje przejście do Limańska.. Do Limańska. Powie Kieł, ale najpierw przynieście Zacharowi PDA Francuza i pożegnacie się z Panterą w Warlabie. 4..podzielić się info zdobytymi w Warlab z Kłem 5.. Do Czerwonego lasu. Powie Kieł, ale najpierw trzeba przynieść Zacharowi PDA Francuza i pożegnać się z Panterą w Warlabie. Może wydawać się dziwne, ale ten warunek otwiera dwa przejścia.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.